
Minivan & Panelvan İlanları
50 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hyundai Staria2.0 PHEV Elite | 2024 Hyundai Staria Elite — İlk Elden Hyundai Staria 2.0 PHEV Elite Ekspertizli2024 · 27.500 km · Gri 846.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Gri | 846.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Renault Trafic2.5 Hybrid Titanium | 2020 Renault Trafic Titanium — İlk Elden Renault Trafic 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2020 · 120.500 km · Beyaz 765.000 ₺ | 2020 | 120.500 km | Beyaz | 765.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Mercedes-Benz Vito2.5 Hybrid Elite | 2012 Mercedes-Benz Vito Elite — Bakımları Yeni Mercedes-Benz Vito 2.5 Hybrid Elite Yeni2012 · 129.000 km · Mavi 1.410.000 ₺ | 2012 | 129.000 km | Mavi | 1.410.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Peugeot Rifter1.5 e-Hybrid Sport | 2011 Peugeot Rifter Sport — Değişensiz Peugeot Rifter 1.5 e-Hybrid Sport 2011 · 222.500 km · Beyaz 999.000 ₺ | 2011 | 222.500 km | Beyaz | 999.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Peugeot Bipper1.4 LPG Premium | 2023 Peugeot Bipper Premium — Ekspertiz Raporlu Peugeot Bipper 1.4 LPG Premium 2023 · 53.000 km · Kahverengi 1.790.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Kahverengi | 1.790.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Ford Transit Connect1.5 dCi Premium | 2019 Ford Transit Connect Premium — Tramer Kaydı Düşük Ford Transit Connect 1.5 dCi Premium Fiyatı Düştü2019 · 122.000 km · Kahverengi 3.760.000 ₺ | 2019 | 122.000 km | Kahverengi | 3.760.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Peugeot Partner1.6 LPG Comfort | 2018 Peugeot Partner Comfort — Tramer Kaydı Düşük Peugeot Partner 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2018 · 88.000 km · Turuncu 758.000 ₺ | 2018 | 88.000 km | Turuncu | 758.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Opel Combo2.5 Hybrid Prestige | 2022 Opel Combo Prestige — Az Yakan Opel Combo 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2022 · 61.000 km · Bej 3.480.000 ₺ | 2022 | 61.000 km | Bej | 3.480.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Citroën Berlingo2.5 Hybrid Style | 2016 Citroën Berlingo Style — Bakımları Yeni Citroën Berlingo 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2016 · 194.500 km · Beyaz 2.080.000 ₺ | 2016 | 194.500 km | Beyaz | 2.080.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Peugeot Expert2.0 d Titanium | 2015 Peugeot Expert Titanium — Bakımları Yeni Peugeot Expert 2.0 d Titanium Ekspertizli2015 · 131.000 km · Gri 2.240.000 ₺ | 2015 | 131.000 km | Gri | 2.240.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Hyundai Starex1.6 TDI Sport | 2022 Hyundai Starex Sport — Ekspertiz Raporlu Hyundai Starex 1.6 TDI Sport Ekspertizli2022 · 37.500 km · Mavi 645.000 ₺ | 2022 | 37.500 km | Mavi | 645.000 ₺ | TekirdağSaray | ||
| Dacia Dokker2.5 Hybrid Executive | 2024 Dacia Dokker Executive — İlk Elden Dacia Dokker 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2024 · 22.000 km · Turuncu 908.000 ₺ | 2024 | 22.000 km | Turuncu | 908.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Toyota Proace City3.0 d Comfort | 2018 Toyota Proace City Comfort — Tramer Kaydı Düşük Toyota Proace City 3.0 d Comfort Ekspertizli2018 · 74.500 km · Kahverengi 660.000 ₺ | 2018 | 74.500 km | Kahverengi | 660.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Volkswagen Transporter1.6 Style | 2018 Volkswagen Transporter Style — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Transporter 1.6 Style 2018 · 88.500 km · Gri 4.090.000 ₺ | 2018 | 88.500 km | Gri | 4.090.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Dacia Dokker1.6 LPG Sport | 2013 Dacia Dokker Sport — Ekspertiz Raporlu Dacia Dokker 1.6 LPG Sport 2013 · 257.000 km · Bordo 2.270.000 ₺ | 2013 | 257.000 km | Bordo | 2.270.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Dacia Lodgy1.5 dCi Sport | 2014 Dacia Lodgy Sport — Değişensiz Dacia Lodgy 1.5 dCi Sport Ekspertizli2014 · 132.500 km · Kahverengi 1.500.000 ₺ | 2014 | 132.500 km | Kahverengi | 1.500.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Ford Transit Custom2.0 TDI Prestige | 2025 Ford Transit Custom Prestige — Garaj Aracı Ford Transit Custom 2.0 TDI Prestige Takasa Uygun2025 · 16.000 km · Lacivert 2.530.000 ₺ | 2025 | 16.000 km | Lacivert | 2.530.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Dacia Lodgy1.6 Titanium | 2025 Dacia Lodgy Titanium — Ekspertiz Raporlu Dacia Lodgy 1.6 Titanium Ekspertizli2025 · 18.500 km · Sarı 1.160.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Sarı | 1.160.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Ford Transit Courier1.5 dCi Elite | 2022 Ford Transit Courier Elite — Masrafsız Ford Transit Courier 1.5 dCi Elite Ekspertizli2022 · 47.500 km · Siyah 692.000 ₺ | 2022 | 47.500 km | Siyah | 692.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Ford Transit Courier1.5 e-Hybrid Premium | 2021 Ford Transit Courier Premium — Tramer Kaydı Düşük Ford Transit Courier 1.5 e-Hybrid Premium Takasa Uygun2021 · 87.000 km · Bordo 951.000 ₺ | 2021 | 87.000 km | Bordo | 951.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Renault Kangoo1.2 PureTech Design | 2022 Renault Kangoo Design — Tramer Kaydı Düşük Renault Kangoo 1.2 PureTech Design Ekspertizli2022 · 44.000 km · Bej 1.740.000 ₺ | 2022 | 44.000 km | Bej | 1.740.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Ford Transit Custom1.6 LPG Sport | 2024 Ford Transit Custom Sport — Değişensiz Ford Transit Custom 1.6 LPG Sport 2024 · 20.000 km · Turuncu 1.030.000 ₺ | 2024 | 20.000 km | Turuncu | 1.030.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Dacia Dokker1.0 TSI Urban | 2025 Dacia Dokker Urban — Bakımları Yeni Dacia Dokker 1.0 TSI Urban Fiyatı Düştü2025 · 18.500 km · Yeşil 1.860.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Yeşil | 1.860.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Renault Trafic2.0 PHEV Comfort | 2014 Renault Trafic Comfort — İlk Elden Renault Trafic 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2014 · 228.500 km · Turuncu 2.640.000 ₺ | 2014 | 228.500 km | Turuncu | 2.640.000 ₺ | MuğlaBodrum | ||
Türkiye Minivan & Panelvan Rehberi
Minivan & Panelvan, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Citroën, Dacia, Fiat ve Ford gibi seçeneklere ayrılır. Minivan & Panelvan alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki minivan & panelvan ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Arazi, SUV & Pickup ve Elektrikli Araçlar kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni minivan & panelvan ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 170 minivan & panelvan ilanı yayında. Minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.580.000 ₺. En çok ilan Ankara (13), Kocaeli (12) ve İzmir (11) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Ford (30), Fiat (20) ve Peugeot (20). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Minivan & Panelvan İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Minivan & panelvan ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok minivan & panelvan ilanı Ankara ilinde (13 ilan). Ardından Kocaeli (12) ve İzmir (11) geliyor.
Türkiye minivan & panelvan ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Ford (30), Fiat (20), Peugeot (20) ve Volkswagen (20) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye minivan & panelvan fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 170 ilana göre Türkiye minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 1.851.335 ₺.
Türkiye minivan & panelvan ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























