
Minivan & Panelvan İlanları
170 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Tourneo Courier1.8 Hybrid Executive | 2016 Ford Tourneo Courier Executive — Bakımları Yeni Ford Tourneo Courier 1.8 Hybrid Executive Bireysel2016 · 170.000 km · Bordo 555.000 ₺ | 2016 | 170.000 km | Bordo | 555.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Peugeot Bipper2.0 d Titanium | 2022 Peugeot Bipper Titanium — Tramer Kaydı Düşük Peugeot Bipper 2.0 d Titanium Ekspertizli2022 · 64.500 km · Sarı 3.680.000 ₺ | 2022 | 64.500 km | Sarı | 3.680.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| 2.5 Hybrid Style | 2025 Diğer Markalar Style — İlk Elden 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2025 · 18.500 km · Beyaz 2.440.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Beyaz | 2.440.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Citroën Jumpy1.6 LPG Sport | 2011 Citroën Jumpy Sport — Masrafsız Citroën Jumpy 1.6 LPG Sport Takasa Uygun2011 · 143.000 km · Gümüş 3.670.000 ₺ | 2011 | 143.000 km | Gümüş | 3.670.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Peugeot Expert2.0 PHEV Titanium | 2012 Peugeot Expert Titanium — İlk Elden Peugeot Expert 2.0 PHEV Titanium Takasa Uygun2012 · 290.500 km · Yeşil 1.940.000 ₺ | 2012 | 290.500 km | Yeşil | 1.940.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Citroën Berlingo2.0 Turbo Premium | 2021 Citroën Berlingo Premium — Ekspertiz Raporlu Citroën Berlingo 2.0 Turbo Premium Ekspertizli2021 · 79.500 km · Siyah 1.650.000 ₺ | 2021 | 79.500 km | Siyah | 1.650.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Hyundai Starex2.0 PHEV Style | 2013 Hyundai Starex Style — Değişensiz Hyundai Starex 2.0 PHEV Style Fiyatı Düştü2013 · 223.500 km · Sarı 2.690.000 ₺ | 2013 | 223.500 km | Sarı | 2.690.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Fiat Scudo2.0 d Titanium | 2019 Fiat Scudo Titanium — Az Yakan Fiat Scudo 2.0 d Titanium Ekspertizli2019 · 72.500 km · Siyah 1.820.000 ₺ | 2019 | 72.500 km | Siyah | 1.820.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Mercedes-Benz Vito2.5 Hybrid Premium | 2011 Mercedes-Benz Vito Premium — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz Vito 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2011 · 287.000 km · Gümüş 3.730.000 ₺ | 2011 | 287.000 km | Gümüş | 3.730.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Renault Trafic2.0 PHEV Elite | 2019 Renault Trafic Elite — Tramer Kaydı Düşük Renault Trafic 2.0 PHEV Elite Fiyatı Düştü2019 · 102.500 km · Yeşil 2.010.000 ₺ | 2019 | 102.500 km | Yeşil | 2.010.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Volkswagen Caravelle1.4 LPG Sport | 2013 Volkswagen Caravelle Sport — İlk Elden Volkswagen Caravelle 1.4 LPG Sport Takasa Uygun2013 · 220.000 km · Kahverengi 579.000 ₺ | 2013 | 220.000 km | Kahverengi | 579.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Ford Tourneo Connect1.8 Hybrid Sport | 2013 Ford Tourneo Connect Sport — Masrafsız Ford Tourneo Connect 1.8 Hybrid Sport 2013 · 229.500 km · Lacivert 762.000 ₺ | 2013 | 229.500 km | Lacivert | 762.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Volkswagen Transporter1.4 LPG Urban | 2021 Volkswagen Transporter Urban — Masrafsız Volkswagen Transporter 1.4 LPG Urban Ekspertizli2021 · 80.500 km · Lacivert 735.000 ₺ | 2021 | 80.500 km | Lacivert | 735.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Fiat Scudo2.5 Hybrid Sport | 2016 Fiat Scudo Sport — Garaj Aracı Fiat Scudo 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2016 · 118.000 km · Mavi 1.490.000 ₺ | 2016 | 118.000 km | Mavi | 1.490.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Volkswagen Caddy2.0 PHEV Sport | 2021 Volkswagen Caddy Sport — Garaj Aracı Volkswagen Caddy 2.0 PHEV Sport 2021 · 65.000 km · Yeşil 3.430.000 ₺ | 2021 | 65.000 km | Yeşil | 3.430.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Toyota Proace City2.0 Turbo Urban | 2016 Toyota Proace City Urban — Ekspertiz Raporlu Toyota Proace City 2.0 Turbo Urban Takasa Uygun2016 · 184.000 km · Kahverengi 764.000 ₺ | 2016 | 184.000 km | Kahverengi | 764.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Fiat Fiorino2.0 d Sport | 2022 Fiat Fiorino Sport — Bakımları Yeni Fiat Fiorino 2.0 d Sport Takasa Uygun2022 · 53.500 km · Yeşil 1.880.000 ₺ | 2022 | 53.500 km | Yeşil | 1.880.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Opel Combo1.6 Style | 2023 Opel Combo Style — Az Yakan Opel Combo 1.6 Style 2023 · 40.000 km · Beyaz 3.360.000 ₺ | 2023 | 40.000 km | Beyaz | 3.360.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Renault Trafic2.5 Hybrid Titanium | 2023 Renault Trafic Titanium — Ekspertiz Raporlu Renault Trafic 2.5 Hybrid Titanium Bireysel2023 · 31.500 km · Kırmızı 1.560.000 ₺ | 2023 | 31.500 km | Kırmızı | 1.560.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Ford Transit Connect2.0 d Premium | 2023 Ford Transit Connect Premium — Değişensiz Ford Transit Connect 2.0 d Premium Takasa Uygun2023 · 57.500 km · Beyaz 579.000 ₺ | 2023 | 57.500 km | Beyaz | 579.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Peugeot Expert1.5 e-Hybrid Comfort | 2017 Peugeot Expert Comfort — Az Yakan Peugeot Expert 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2017 · 110.500 km · Gümüş 1.170.000 ₺ | 2017 | 110.500 km | Gümüş | 1.170.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Ford Tourneo Custom2.5 Hybrid Sport | 2020 Ford Tourneo Custom Sport — Ekspertiz Raporlu Ford Tourneo Custom 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2020 · 96.500 km · Gri 3.180.000 ₺ | 2020 | 96.500 km | Gri | 3.180.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Ford Tourneo Courier1.6 Premium | 2019 Ford Tourneo Courier Premium — İlk Elden Ford Tourneo Courier 1.6 Premium Takasa Uygun2019 · 129.500 km · Lacivert 1.020.000 ₺ | 2019 | 129.500 km | Lacivert | 1.020.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Fiat Qubo1.2 PureTech Titanium | 2010 Fiat Qubo Titanium — Bakımları Yeni Fiat Qubo 1.2 PureTech Titanium Takasa Uygun2010 · 216.500 km · Kahverengi 1.850.000 ₺ | 2010 | 216.500 km | Kahverengi | 1.850.000 ₺ | TekirdağSüleymanpaşa | ||
Türkiye Minivan & Panelvan Rehberi
Minivan & Panelvan, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Citroën, Dacia, Fiat ve Ford gibi seçeneklere ayrılır. Minivan & Panelvan alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki minivan & panelvan ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Arazi, SUV & Pickup ve Elektrikli Araçlar kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni minivan & panelvan ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 170 minivan & panelvan ilanı yayında. Minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.580.000 ₺. En çok ilan Ankara (13), Kocaeli (12) ve İzmir (11) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Ford (30), Fiat (20) ve Peugeot (20). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Minivan & Panelvan İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Minivan & panelvan ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok minivan & panelvan ilanı Ankara ilinde (13 ilan). Ardından Kocaeli (12) ve İzmir (11) geliyor.
Türkiye minivan & panelvan ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Ford (30), Fiat (20), Peugeot (20) ve Volkswagen (20) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye minivan & panelvan fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 170 ilana göre Türkiye minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 1.851.335 ₺.
Türkiye minivan & panelvan ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























