
Chevrolet Otomobil İlanları
41 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chevrolet Kalos2.0 Turbo Sport | 2018 Chevrolet Kalos Sport · Süleymanpaşa — İlk Elden Chevrolet Kalos 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2018 · 90.000 km · Kahverengi 5.990.000 ₺ | 2018 | 90.000 km | Kahverengi | 5.990.000 ₺ | TekirdağSüleymanpaşa | ||
| Chevrolet Lacetti1.0 TSI Sport | 2014 Chevrolet Lacetti Sport — İlk Elden Chevrolet Lacetti 1.0 TSI Sport 2014 · 194.500 km · Sarı 1.620.000 ₺ | 2014 | 194.500 km | Sarı | 1.620.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Chevrolet Impala2.5 Hybrid Style | 2015 Chevrolet Impala Style — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Impala 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2015 · 117.500 km · Kırmızı 2.100.000 ₺ | 2015 | 117.500 km | Kırmızı | 2.100.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Chevrolet Cruze2.0 PHEV Executive | 2019 Chevrolet Cruze Executive — Masrafsız Chevrolet Cruze 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2019 · 86.500 km · Siyah 1.810.000 ₺ | 2019 | 86.500 km | Siyah | 1.810.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Chevrolet Spark1.0 TSI Sport | 2019 Chevrolet Spark Sport — Az Yakan Chevrolet Spark 1.0 TSI Sport Takasa Uygun2019 · 132.000 km · Kahverengi 2.390.000 ₺ | 2019 | 132.000 km | Kahverengi | 2.390.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Chevrolet Kalos1.6 TDI Elite | 2023 Chevrolet Kalos Elite — Garaj Aracı Chevrolet Kalos 1.6 TDI Elite Ekspertizli2023 · 47.500 km · Gümüş 3.670.000 ₺ | 2023 | 47.500 km | Gümüş | 3.670.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Chevrolet Impala2.0 Turbo Elite | 2014 Chevrolet Impala Elite — Değişensiz Chevrolet Impala 2.0 Turbo Elite Takasa Uygun2014 · 115.500 km · Bordo 766.000 ₺ | 2014 | 115.500 km | Bordo | 766.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Chevrolet Kalos2.0 Turbo Elite | 2020 Chevrolet Kalos Elite — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Kalos 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2020 · 104.500 km · Kahverengi 2.760.000 ₺ | 2020 | 104.500 km | Kahverengi | 2.760.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Chevrolet Lacetti1.4 LPG Titanium | 2016 Chevrolet Lacetti Titanium — Ekspertiz Raporlu Chevrolet Lacetti 1.4 LPG Titanium Hızlı Satış2016 · 178.500 km · Kırmızı 1.130.000 ₺ | 2016 | 178.500 km | Kırmızı | 1.130.000 ₺ | DenizliPamukkale | ||
| Chevrolet Aveo1.5 dCi Elite | 2012 Chevrolet Aveo Elite — Bakımları Yeni Chevrolet Aveo 1.5 dCi Elite Ekspertizli2012 · 192.000 km · Kırmızı 3.090.000 ₺ | 2012 | 192.000 km | Kırmızı | 3.090.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Chevrolet Camaro1.5 e-Hybrid Comfort | 2017 Chevrolet Camaro Comfort — Bakımları Yeni Chevrolet Camaro 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2017 · 163.500 km · Kırmızı 2.230.000 ₺ | 2017 | 163.500 km | Kırmızı | 2.230.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Chevrolet Cruze1.2 PureTech Premium | 2015 Chevrolet Cruze Premium — Değişensiz Chevrolet Cruze 1.2 PureTech Premium 2015 · 228.500 km · Bej 815.000 ₺ | 2015 | 228.500 km | Bej | 815.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Chevrolet Spark2.0 PHEV Prestige | 2011 Chevrolet Spark Prestige — Masrafsız Chevrolet Spark 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2011 · 304.000 km · Siyah 1.750.000 ₺ | 2011 | 304.000 km | Siyah | 1.750.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Chevrolet Cruze2.0 d Prestige | 2015 Chevrolet Cruze Prestige — Garaj Aracı Chevrolet Cruze 2.0 d Prestige Ekspertizli2015 · 129.500 km · Kahverengi 1.860.000 ₺ | 2015 | 129.500 km | Kahverengi | 1.860.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Chevrolet Camaro2.5 Hybrid Comfort | 2013 Chevrolet Camaro Comfort — Az Yakan Chevrolet Camaro 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2013 · 255.500 km · Gümüş 962.000 ₺ | 2013 | 255.500 km | Gümüş | 962.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Chevrolet Cruze1.6 Comfort | 2011 Chevrolet Cruze Comfort — Bakımları Yeni Chevrolet Cruze 1.6 Comfort 2011 · 197.500 km · Lacivert 1.470.000 ₺ | 2011 | 197.500 km | Lacivert | 1.470.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Chevrolet Camaro2.0 d Executive | 2023 Chevrolet Camaro Executive — Garaj Aracı Chevrolet Camaro 2.0 d Executive Ekspertizli2023 · 59.500 km · Mavi 933.000 ₺ | 2023 | 59.500 km | Mavi | 933.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
Türkiye Chevrolet Otomobil Rehberi
Chevrolet Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Aveo, Camaro, Corvette ve Cruze gibi seçeneklere ayrılır. Chevrolet Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki chevrolet otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni chevrolet otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 41 chevrolet otomobil ilanı yayında. Chevrolet otomobil fiyatları 717.000 ₺ ile 6.440.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.860.000 ₺. En çok ilan Bursa (3), Hatay (3) ve Mersin (3) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Camaro (6), Aveo (5) ve Corvette (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Chevrolet Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Chevrolet otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok chevrolet otomobil ilanı Bursa ilinde (3 ilan). Ardından Hatay (3) ve Mersin (3) geliyor.
Türkiye chevrolet otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Camaro (6), Aveo (5), Corvette (5) ve Cruze (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye chevrolet otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 41 ilana göre Türkiye chevrolet otomobil fiyatları 717.000 ₺ ile 6.440.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.228.756 ₺.
Türkiye chevrolet otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.
















