
Fiat Otomobil İlanları
18 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Panda1.4 LPG Premium | 2015 Fiat Panda Premium — Masrafsız Fiat Panda 1.4 LPG Premium Takasa Uygun2015 · 218.500 km · Yeşil 5.340.000 ₺ | 2015 | 218.500 km | Yeşil | 5.340.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Fiat Marea1.5 e-Hybrid Sport | 2012 Fiat Marea Sport — Bakımları Yeni Fiat Marea 1.5 e-Hybrid Sport Ekspertizli2012 · 174.500 km · Turuncu 5.630.000 ₺ | 2012 | 174.500 km | Turuncu | 5.630.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Fiat Grande Punto3.0 d Premium | 2010 Fiat Grande Punto Premium — Tramer Kaydı Düşük Fiat Grande Punto 3.0 d Premium Bireysel2010 · 184.500 km · Gri 659.000 ₺ | 2010 | 184.500 km | Gri | 659.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Fiat Albea1.4 LPG Urban | 2021 Fiat Albea Urban — Az Yakan Fiat Albea 1.4 LPG Urban Takasa Uygun2021 · 73.000 km · Beyaz 2.280.000 ₺ | 2021 | 73.000 km | Beyaz | 2.280.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Fiat Palio1.6 TDI Elite | 2010 Fiat Palio Elite — Bakımları Yeni Fiat Palio 1.6 TDI Elite Bireysel2010 · 190.000 km · Mavi 1.910.000 ₺ | 2010 | 190.000 km | Mavi | 1.910.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Fiat Egea1.6 LPG Titanium | 2023 Fiat Egea Titanium — Bakımları Yeni Fiat Egea 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2023 · 51.500 km · Kahverengi 830.000 ₺ | 2023 | 51.500 km | Kahverengi | 830.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| Fiat Grande Punto2.0 TDI Design | 2014 Fiat Grande Punto Design — Masrafsız Fiat Grande Punto 2.0 TDI Design Hızlı Satış2014 · 189.500 km · Bej 951.000 ₺ | 2014 | 189.500 km | Bej | 951.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Fiat Bravo1.5 e-Hybrid Style | 2013 Fiat Bravo Style — Ekspertiz Raporlu Fiat Bravo 1.5 e-Hybrid Style Fiyatı Düştü2013 · 174.500 km · Yeşil 3.880.000 ₺ | 2013 | 174.500 km | Yeşil | 3.880.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Fiat Egea1.4 LPG Comfort | 2019 Fiat Egea Comfort — Ekspertiz Raporlu Fiat Egea 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2019 · 139.000 km · Siyah 6.200.000 ₺ | 2019 | 139.000 km | Siyah | 6.200.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Fiat Siena1.8 Hybrid Prestige | 2018 Fiat Siena Prestige — İlk Elden Fiat Siena 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2018 · 143.500 km · Yeşil 1.730.000 ₺ | 2018 | 143.500 km | Yeşil | 1.730.000 ₺ | AydınSöke | ||
| Fiat Egea1.4 TSI Comfort | 2018 Fiat Egea Comfort — Garaj Aracı Fiat Egea 1.4 TSI Comfort Bireysel2018 · 87.000 km · Beyaz 4.200.000 ₺ | 2018 | 87.000 km | Beyaz | 4.200.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Fiat Tempra1.8 Hybrid Comfort | 2015 Fiat Tempra Comfort — Bakımları Yeni Fiat Tempra 1.8 Hybrid Comfort Fiyatı Düştü2015 · 167.000 km · Kahverengi 1.720.000 ₺ | 2015 | 167.000 km | Kahverengi | 1.720.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Fiat Siena1.8 Hybrid Premium | 2021 Fiat Siena Premium — Değişensiz Fiat Siena 1.8 Hybrid Premium Fiyatı Düştü2021 · 73.000 km · Kahverengi 4.870.000 ₺ | 2021 | 73.000 km | Kahverengi | 4.870.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Fiat Siena3.0 d Titanium | 2023 Fiat Siena Titanium — Az Yakan Fiat Siena 3.0 d Titanium Ekspertizli2023 · 50.500 km · Yeşil 2.210.000 ₺ | 2023 | 50.500 km | Yeşil | 2.210.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Fiat Albea1.5 e-Hybrid Design | 2024 Fiat Albea Design — Değişensiz Fiat Albea 1.5 e-Hybrid Design Takasa Uygun2024 · 22.000 km · Beyaz 1.040.000 ₺ | 2024 | 22.000 km | Beyaz | 1.040.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Fiat Marea1.4 TSI Premium | 2013 Fiat Marea Premium — Ekspertiz Raporlu Fiat Marea 1.4 TSI Premium Takasa Uygun2013 · 266.500 km · Kahverengi 680.000 ₺ | 2013 | 266.500 km | Kahverengi | 680.000 ₺ | TekirdağErgene | ||
| Fiat Bravo1.6 TDI Executive | 2013 Fiat Bravo Executive — Masrafsız Fiat Bravo 1.6 TDI Executive Ekspertizli2013 · 133.500 km · Yeşil 2.250.000 ₺ | 2013 | 133.500 km | Yeşil | 2.250.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Fiat 5001.6 LPG Urban | 2025 Fiat 500 Urban — Tramer Kaydı Düşük Fiat 500 1.6 LPG Urban Hızlı Satış2025 · 15.500 km · Kahverengi 2.190.000 ₺ | 2025 | 15.500 km | Kahverengi | 2.190.000 ₺ | BursaGemlik | ||
Türkiye Fiat Otomobil Rehberi
Fiat Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve 500, Albea, Bravo ve Egea gibi seçeneklere ayrılır. Fiat Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki fiat otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni fiat otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 65 fiat otomobil ilanı yayında. Fiat otomobil fiyatları 659.000 ₺ ile 6.480.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.090.000 ₺. En çok ilan İstanbul (9), Kocaeli (6) ve Samsun (5) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: 500 (5), Albea (5) ve Bravo (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Fiat Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Fiat otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok fiat otomobil ilanı İstanbul ilinde (9 ilan). Ardından Kocaeli (6) ve Samsun (5) geliyor.
Türkiye fiat otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan 500 (5), Albea (5), Bravo (5) ve Egea (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye fiat otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 65 ilana göre Türkiye fiat otomobil fiyatları 659.000 ₺ ile 6.480.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.678.415 ₺.
Türkiye fiat otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.

















