
Lada Otomobil İlanları
15 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lada Samara1.5 e-Hybrid Comfort | 2014 Lada Samara Comfort — Değişensiz Lada Samara 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2014 · 232.500 km · Gümüş 1.080.000 ₺ | 2014 | 232.500 km | Gümüş | 1.080.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Lada Samara1.2 PureTech Style | 2020 Lada Samara Style — İlk Elden Lada Samara 1.2 PureTech Style Ekspertizli2020 · 113.500 km · Siyah 1.590.000 ₺ | 2020 | 113.500 km | Siyah | 1.590.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Lada Vesta1.6 LPG Titanium | 2010 Lada Vesta Titanium — İlk Elden Lada Vesta 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2010 · 185.500 km · Sarı 979.000 ₺ | 2010 | 185.500 km | Sarı | 979.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Lada Granta1.2 PureTech Design | 2014 Lada Granta Design — Az Yakan Lada Granta 1.2 PureTech Design Ekspertizli2014 · 163.000 km · Beyaz 4.410.000 ₺ | 2014 | 163.000 km | Beyaz | 4.410.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Lada Samara2.5 Hybrid Comfort | 2013 Lada Samara Comfort — Masrafsız Lada Samara 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2013 · 256.000 km · Bej 678.000 ₺ | 2013 | 256.000 km | Bej | 678.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Lada Granta1.4 LPG Sport | 2017 Lada Granta Sport — Garaj Aracı Lada Granta 1.4 LPG Sport Ekspertizli2017 · 159.000 km · Lacivert 2.110.000 ₺ | 2017 | 159.000 km | Lacivert | 2.110.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Lada Granta1.0 TSI Premium | 2013 Lada Granta Premium — Değişensiz Lada Granta 1.0 TSI Premium Ekspertizli2013 · 191.500 km · Sarı 1.470.000 ₺ | 2013 | 191.500 km | Sarı | 1.470.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Lada Granta2.5 Hybrid Titanium | 2023 Lada Granta Titanium — Tramer Kaydı Düşük Lada Granta 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2023 · 49.000 km · Sarı 4.810.000 ₺ | 2023 | 49.000 km | Sarı | 4.810.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Lada Granta2.0 PHEV Titanium | 2012 Lada Granta Titanium — İlk Elden Lada Granta 2.0 PHEV Titanium Takasa Uygun2012 · 240.500 km · Kahverengi 4.470.000 ₺ | 2012 | 240.500 km | Kahverengi | 4.470.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Lada Vesta2.0 Turbo Style | 2015 Lada Vesta Style — Garaj Aracı Lada Vesta 2.0 Turbo Style Fiyatı Düştü2015 · 178.000 km · Sarı 5.030.000 ₺ | 2015 | 178.000 km | Sarı | 5.030.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Lada Vesta1.6 LPG Premium | 2025 Lada Vesta Premium — Bakımları Yeni Lada Vesta 1.6 LPG Premium Ekspertizli2025 · 13.000 km · Sarı 2.070.000 ₺ | 2025 | 13.000 km | Sarı | 2.070.000 ₺ | AydınSöke | ||
| Lada Vesta1.6 TDI Comfort | 2010 Lada Vesta Comfort — Az Yakan Lada Vesta 1.6 TDI Comfort Bireysel2010 · 209.500 km · Gri 1.350.000 ₺ | 2010 | 209.500 km | Gri | 1.350.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Lada Samara1.6 Prestige | 2015 Lada Samara Prestige — Tramer Kaydı Düşük Lada Samara 1.6 Prestige Ekspertizli2015 · 170.500 km · Lacivert 1.140.000 ₺ | 2015 | 170.500 km | Lacivert | 1.140.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Lada Samara1.4 LPG Executive | 2013 Lada Samara Executive — Ekspertiz Raporlu Lada Samara 1.4 LPG Executive Ekspertizli2013 · 207.000 km · Turuncu 1.620.000 ₺ | 2013 | 207.000 km | Turuncu | 1.620.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Lada Vesta1.5 dCi Urban | 2015 Lada Vesta Urban — Tramer Kaydı Düşük Lada Vesta 1.5 dCi Urban 2015 · 119.500 km · Turuncu 1.230.000 ₺ | 2015 | 119.500 km | Turuncu | 1.230.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
Türkiye Lada Otomobil Rehberi
Lada Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Granta, Samara ve Vesta seçeneklere ayrılır. Lada Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki lada otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni lada otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 15 lada otomobil ilanı yayında. Lada otomobil fiyatları 678.000 ₺ ile 5.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.590.000 ₺. En çok ilan Şanlıurfa (2), İzmir (2) ve İstanbul (2) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Granta (5), Samara (5) ve Vesta (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Lada Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Lada otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok lada otomobil ilanı Şanlıurfa ilinde (2 ilan). Ardından İzmir (2) ve İstanbul (2) geliyor.
Türkiye lada otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Granta (5), Samara (5) ve Vesta (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye lada otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 15 ilana göre Türkiye lada otomobil fiyatları 678.000 ₺ ile 5.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.269.133 ₺.
Türkiye lada otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.














