
Opel Otomobil İlanları
16 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Opel Vectra2.0 TDI Style | 2012 Opel Vectra Style — Garaj Aracı Opel Vectra 2.0 TDI Style Hızlı Satış2012 · 201.000 km · Gri 5.990.000 ₺ | 2012 | 201.000 km | Gri | 5.990.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Opel Vectra1.4 LPG Urban | 2016 Opel Vectra Urban — Masrafsız Opel Vectra 1.4 LPG Urban Ekspertizli2016 · 125.000 km · Mavi 3.140.000 ₺ | 2016 | 125.000 km | Mavi | 3.140.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
| Opel Corsa2.0 TDI Executive | 2015 Opel Corsa Executive — Bakımları Yeni Opel Corsa 2.0 TDI Executive Bireysel2015 · 119.500 km · Siyah 1.220.000 ₺ | 2015 | 119.500 km | Siyah | 1.220.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Opel Zafira2.0 TDI Style | 2020 Opel Zafira Style — İlk Elden Opel Zafira 2.0 TDI Style Ekspertizli2020 · 80.500 km · Kahverengi 1.160.000 ₺ | 2020 | 80.500 km | Kahverengi | 1.160.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Opel Meriva2.5 Hybrid Premium | 2017 Opel Meriva Premium — Az Yakan Opel Meriva 2.5 Hybrid Premium Bireysel2017 · 121.500 km · Siyah 2.120.000 ₺ | 2017 | 121.500 km | Siyah | 2.120.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Opel Zafira1.8 Hybrid Design | 2021 Opel Zafira Design — Ekspertiz Raporlu Opel Zafira 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2021 · 61.500 km · Kahverengi 834.000 ₺ | 2021 | 61.500 km | Kahverengi | 834.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Opel Meriva2.5 Hybrid Elite | 2019 Opel Meriva Elite — İlk Elden Opel Meriva 2.5 Hybrid Elite Bireysel2019 · 103.000 km · Kahverengi 1.170.000 ₺ | 2019 | 103.000 km | Kahverengi | 1.170.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Opel Insignia2.0 d Prestige | 2025 Opel Insignia Prestige — Ekspertiz Raporlu Opel Insignia 2.0 d Prestige Fiyatı Düştü2025 · 11.000 km · Kırmızı 4.030.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Kırmızı | 4.030.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Opel Astra2.0 d Prestige | 2011 Opel Astra Prestige — Değişensiz Opel Astra 2.0 d Prestige Ekspertizli2011 · 229.000 km · Bordo 1.480.000 ₺ | 2011 | 229.000 km | Bordo | 1.480.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Opel Kadett1.5 dCi Comfort | 2025 Opel Kadett Comfort — Değişensiz Opel Kadett 1.5 dCi Comfort Fiyatı Düştü2025 · 13.000 km · Kahverengi 736.000 ₺ | 2025 | 13.000 km | Kahverengi | 736.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Opel Ascona2.0 Turbo Executive | 2021 Opel Ascona Executive — Bakımları Yeni Opel Ascona 2.0 Turbo Executive Ekspertizli2021 · 47.000 km · Bej 1.430.000 ₺ | 2021 | 47.000 km | Bej | 1.430.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Opel Astra1.6 Elite | 2019 Opel Astra Elite — Bakımları Yeni Opel Astra 1.6 Elite Fiyatı Düştü2019 · 75.500 km · Sarı 1.600.000 ₺ | 2019 | 75.500 km | Sarı | 1.600.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Opel Insignia2.0 Turbo Premium | 2021 Opel Insignia Premium — Masrafsız Opel Insignia 2.0 Turbo Premium Ekspertizli2021 · 46.500 km · Yeşil 2.440.000 ₺ | 2021 | 46.500 km | Yeşil | 2.440.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Opel Kadett2.0 TDI Prestige | 2012 Opel Kadett Prestige — Bakımları Yeni Opel Kadett 2.0 TDI Prestige Ekspertizli2012 · 261.500 km · Yeşil 692.000 ₺ | 2012 | 261.500 km | Yeşil | 692.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Opel Zafira2.5 Hybrid Urban | 2021 Opel Zafira Urban — Az Yakan Opel Zafira 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 67.000 km · Sarı 1.760.000 ₺ | 2021 | 67.000 km | Sarı | 1.760.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Opel Meriva1.8 Hybrid Prestige | 2018 Opel Meriva Prestige — Değişensiz Opel Meriva 1.8 Hybrid Prestige Bireysel2018 · 140.000 km · Kırmızı 4.360.000 ₺ | 2018 | 140.000 km | Kırmızı | 4.360.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
Türkiye Opel Otomobil Rehberi
Opel Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Ascona, Astra, Corsa ve Insignia gibi seçeneklere ayrılır. Opel Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki opel otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni opel otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 40 opel otomobil ilanı yayında. Opel otomobil fiyatları 674.000 ₺ ile 6.040.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.985.000 ₺. En çok ilan Bursa (5), Ankara (4) ve Balıkesir (3) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Ascona (5), Astra (5) ve Corsa (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %90.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Opel Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Opel otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok opel otomobil ilanı Bursa ilinde (5 ilan). Ardından Ankara (4) ve Balıkesir (3) geliyor.
Türkiye opel otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Ascona (5), Astra (5), Corsa (5) ve Insignia (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye opel otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 40 ilana göre Türkiye opel otomobil fiyatları 674.000 ₺ ile 6.040.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.516.075 ₺.
Türkiye opel otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.















