
Seat Otomobil İlanları
20 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seat Leon2.5 Hybrid Sport | 2013 Seat Leon Sport — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 2.5 Hybrid Sport Fiyatı Düştü2013 · 127.000 km · Yeşil 1.590.000 ₺ | 2013 | 127.000 km | Yeşil | 1.590.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Seat Ibiza2.0 PHEV Urban | 2014 Seat Ibiza Urban — Garaj Aracı Seat Ibiza 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2014 · 240.500 km · Turuncu 5.280.000 ₺ | 2014 | 240.500 km | Turuncu | 5.280.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Seat Toledo1.6 LPG Sport | 2022 Seat Toledo Sport — Garaj Aracı Seat Toledo 1.6 LPG Sport Takasa Uygun2022 · 59.000 km · Lacivert 1.820.000 ₺ | 2022 | 59.000 km | Lacivert | 1.820.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Seat Cordoba1.8 Hybrid Prestige | 2012 Seat Cordoba Prestige — Bakımları Yeni Seat Cordoba 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2012 · 144.000 km · Yeşil 677.000 ₺ | 2012 | 144.000 km | Yeşil | 677.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Seat Leon2.5 Hybrid Elite | 2018 Seat Leon Elite — Garaj Aracı Seat Leon 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2018 · 127.500 km · Bej 2.510.000 ₺ | 2018 | 127.500 km | Bej | 2.510.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| Seat Leon2.0 TDI Design | 2017 Seat Leon Design — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 2.0 TDI Design Bireysel2017 · 167.000 km · Lacivert 1.620.000 ₺ | 2017 | 167.000 km | Lacivert | 1.620.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Seat Ibiza1.6 LPG Executive | 2024 Seat Ibiza Executive — Bakımları Yeni Seat Ibiza 1.6 LPG Executive Fiyatı Düştü2024 · 32.500 km · Bordo 1.080.000 ₺ | 2024 | 32.500 km | Bordo | 1.080.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Seat Ibiza1.4 LPG Sport | 2023 Seat Ibiza Sport — Garaj Aracı Seat Ibiza 1.4 LPG Sport Takasa Uygun2023 · 29.000 km · Kırmızı 3.280.000 ₺ | 2023 | 29.000 km | Kırmızı | 3.280.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Seat Toledo1.6 LPG Premium | 2012 Seat Toledo Premium — İlk Elden Seat Toledo 1.6 LPG Premium Ekspertizli2012 · 148.500 km · Kahverengi 1.990.000 ₺ | 2012 | 148.500 km | Kahverengi | 1.990.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Seat Cordoba1.2 PureTech Sport | 2018 Seat Cordoba Sport · Akdeniz — Değişensiz Seat Cordoba 1.2 PureTech Sport 2018 · 137.000 km · Lacivert 2.370.000 ₺ | 2018 | 137.000 km | Lacivert | 2.370.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Seat Toledo1.6 LPG Premium | 2011 Seat Toledo Premium — Ekspertiz Raporlu Seat Toledo 1.6 LPG Premium Bireysel2011 · 187.000 km · Siyah 1.790.000 ₺ | 2011 | 187.000 km | Siyah | 1.790.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Seat Ibiza1.4 LPG Elite | 2014 Seat Ibiza Elite — Garaj Aracı Seat Ibiza 1.4 LPG Elite 2014 · 167.500 km · Turuncu 4.120.000 ₺ | 2014 | 167.500 km | Turuncu | 4.120.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Seat Cordoba1.0 TSI Sport | 2011 Seat Cordoba Sport — Değişensiz Seat Cordoba 1.0 TSI Sport Ekspertizli2011 · 153.500 km · Bordo 1.460.000 ₺ | 2011 | 153.500 km | Bordo | 1.460.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Seat Cordoba1.6 LPG Prestige | 2010 Seat Cordoba Prestige — Az Yakan Seat Cordoba 1.6 LPG Prestige Bireysel2010 · 262.500 km · Sarı 2.240.000 ₺ | 2010 | 262.500 km | Sarı | 2.240.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Seat Toledo1.5 e-Hybrid Design | 2025 Seat Toledo Design — Ekspertiz Raporlu Seat Toledo 1.5 e-Hybrid Design 2025 · 10.000 km · Beyaz 2.580.000 ₺ | 2025 | 10.000 km | Beyaz | 2.580.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Seat Ibiza2.0 TDI Executive | 2023 Seat Ibiza Executive — Ekspertiz Raporlu Seat Ibiza 2.0 TDI Executive Takasa Uygun2023 · 55.500 km · Bej 3.740.000 ₺ | 2023 | 55.500 km | Bej | 3.740.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Seat Leon1.6 LPG Style | 2017 Seat Leon Style — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 1.6 LPG Style Ekspertizli2017 · 174.500 km · Mavi 3.810.000 ₺ | 2017 | 174.500 km | Mavi | 3.810.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Seat Cordoba1.6 LPG Sport | 2018 Seat Cordoba Sport — Bakımları Yeni Seat Cordoba 1.6 LPG Sport Takasa Uygun2018 · 98.500 km · Kahverengi 1.470.000 ₺ | 2018 | 98.500 km | Kahverengi | 1.470.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Seat Toledo1.2 PureTech Elite | 2025 Seat Toledo Elite — Masrafsız Seat Toledo 1.2 PureTech Elite Yeni2025 · 19.500 km · Gümüş 1.340.000 ₺ | 2025 | 19.500 km | Gümüş | 1.340.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Seat Leon1.5 e-Hybrid Elite | 2015 Seat Leon Elite — Değişensiz Seat Leon 1.5 e-Hybrid Elite Fiyatı Düştü2015 · 103.000 km · Gümüş 2.740.000 ₺ | 2015 | 103.000 km | Gümüş | 2.740.000 ₺ | İzmirKonak | ||
Türkiye Seat Otomobil Rehberi
Seat Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Cordoba, Ibiza, Leon ve Toledo seçeneklere ayrılır. Seat Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki seat otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni seat otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 20 seat otomobil ilanı yayında. Seat otomobil fiyatları 677.000 ₺ ile 5.280.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.115.000 ₺. En çok ilan Adana (3), Mersin (3) ve İstanbul (2) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Cordoba (5), Ibiza (5) ve Leon (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Seat Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Seat otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok seat otomobil ilanı Adana ilinde (3 ilan). Ardından Mersin (3) ve İstanbul (2) geliyor.
Türkiye seat otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Cordoba (5), Ibiza (5), Leon (5) ve Toledo (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye seat otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 20 ilana göre Türkiye seat otomobil fiyatları 677.000 ₺ ile 5.280.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.375.350 ₺.
Türkiye seat otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.



















