
Ford SUV & Arazi Aracı İlanları
30 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Puma2.0 PHEV Sport | 2010 Ford Puma Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Puma 2.0 PHEV Sport 2010 · 239.000 km · Gümüş 5.800.000 ₺ | 2010 | 239.000 km | Gümüş | 5.800.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Ford Explorer2.0 PHEV Comfort | 2025 Ford Explorer Comfort — Garaj Aracı Ford Explorer 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2025 · 10.500 km · Yeşil 5.120.000 ₺ | 2025 | 10.500 km | Yeşil | 5.120.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Ford Kuga1.8 Hybrid Style | 2015 Ford Kuga Style — Garaj Aracı Ford Kuga 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2015 · 179.500 km · Siyah 1.770.000 ₺ | 2015 | 179.500 km | Siyah | 1.770.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Ford Ranger1.0 TSI Comfort | 2023 Ford Ranger Comfort — Bakımları Yeni Ford Ranger 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2023 · 46.500 km · Gümüş 2.950.000 ₺ | 2023 | 46.500 km | Gümüş | 2.950.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Ford Ranger2.5 Hybrid Style | 2023 Ford Ranger Style — Az Yakan Ford Ranger 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2023 · 30.000 km · Kırmızı 8.070.000 ₺ | 2023 | 30.000 km | Kırmızı | 8.070.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Ford Puma2.5 Hybrid Executive | 2010 Ford Puma Executive — Masrafsız Ford Puma 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2010 · 254.000 km · Gri 2.290.000 ₺ | 2010 | 254.000 km | Gri | 2.290.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Ford Bronco3.0 d Titanium | 2022 Ford Bronco Titanium — Az Yakan Ford Bronco 3.0 d Titanium Takasa Uygun2022 · 79.000 km · Kırmızı 1.650.000 ₺ | 2022 | 79.000 km | Kırmızı | 1.650.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Ford Kuga1.8 Hybrid Style | 2011 Ford Kuga Style — Bakımları Yeni Ford Kuga 1.8 Hybrid Style Yeni2011 · 314.000 km · Yeşil 1.730.000 ₺ | 2011 | 314.000 km | Yeşil | 1.730.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Ford Ranger2.0 PHEV Urban | 2025 Ford Ranger Urban — Değişensiz Ford Ranger 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2025 · 11.500 km · Yeşil 2.070.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Yeşil | 2.070.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Ford Bronco2.0 d Urban | 2011 Ford Bronco Urban — Garaj Aracı Ford Bronco 2.0 d Urban 2011 · 274.500 km · Beyaz 2.990.000 ₺ | 2011 | 274.500 km | Beyaz | 2.990.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Ford Puma2.0 PHEV Sport | 2020 Ford Puma Sport — Masrafsız Ford Puma 2.0 PHEV Sport 2020 · 98.000 km · Turuncu 3.560.000 ₺ | 2020 | 98.000 km | Turuncu | 3.560.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Ford Explorer1.6 LPG Premium | 2010 Ford Explorer Premium — Ekspertiz Raporlu Ford Explorer 1.6 LPG Premium Ekspertizli2010 · 186.000 km · Mavi 5.450.000 ₺ | 2010 | 186.000 km | Mavi | 5.450.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Ford EcoSport1.6 TDI Prestige | 2021 Ford EcoSport Prestige — Değişensiz Ford EcoSport 1.6 TDI Prestige 2021 · 64.000 km · Gri 7.500.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Gri | 7.500.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Ford Kuga1.5 e-Hybrid Urban | 2018 Ford Kuga Urban — Masrafsız Ford Kuga 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2018 · 89.000 km · Gri 1.310.000 ₺ | 2018 | 89.000 km | Gri | 1.310.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Ford Explorer2.0 d Style | 2023 Ford Explorer Style — Bakımları Yeni Ford Explorer 2.0 d Style Takasa Uygun2023 · 59.000 km · Turuncu 3.520.000 ₺ | 2023 | 59.000 km | Turuncu | 3.520.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Ford Kuga2.5 Hybrid Executive | 2023 Ford Kuga Executive — Masrafsız Ford Kuga 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2023 · 58.000 km · Kırmızı 1.820.000 ₺ | 2023 | 58.000 km | Kırmızı | 1.820.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
| Ford Bronco1.8 Hybrid Design | 2023 Ford Bronco Design — Az Yakan Ford Bronco 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2023 · 53.000 km · Lacivert 1.510.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Lacivert | 1.510.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Ford Explorer1.5 e-Hybrid Design | 2025 Ford Explorer Design — Garaj Aracı Ford Explorer 1.5 e-Hybrid Design 2025 · 11.000 km · Kırmızı 3.570.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Kırmızı | 3.570.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Ford EcoSport1.8 Hybrid Premium | 2010 Ford EcoSport Premium — Bakımları Yeni Ford EcoSport 1.8 Hybrid Premium Ekspertizli2010 · 234.500 km · Siyah 2.100.000 ₺ | 2010 | 234.500 km | Siyah | 2.100.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Ford EcoSport1.6 LPG Comfort | 2013 Ford EcoSport Comfort — Bakımları Yeni Ford EcoSport 1.6 LPG Comfort Takasa Uygun2013 · 130.000 km · Beyaz 2.930.000 ₺ | 2013 | 130.000 km | Beyaz | 2.930.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Ford Puma1.6 LPG Urban | 2012 Ford Puma Urban — İlk Elden Ford Puma 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2012 · 206.500 km · Gri 6.060.000 ₺ | 2012 | 206.500 km | Gri | 6.060.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Ford Kuga1.6 LPG Premium | 2010 Ford Kuga Premium — Az Yakan Ford Kuga 1.6 LPG Premium Fiyatı Düştü2010 · 235.500 km · Bordo 5.770.000 ₺ | 2010 | 235.500 km | Bordo | 5.770.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Ford Bronco1.6 TDI Comfort | 2025 Ford Bronco Comfort — Değişensiz Ford Bronco 1.6 TDI Comfort Ekspertizli2025 · 17.000 km · Lacivert 2.020.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Lacivert | 2.020.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Ford Ranger2.0 PHEV Elite | 2013 Ford Ranger Elite — Bakımları Yeni Ford Ranger 2.0 PHEV Elite Bireysel2013 · 122.000 km · Yeşil 3.360.000 ₺ | 2013 | 122.000 km | Yeşil | 3.360.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
Türkiye Ford SUV & Arazi Aracı Rehberi
Ford SUV & Arazi Aracı, KimBulur'da Arazi, SUV & Pickup kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Bronco, EcoSport, Explorer ve Kuga gibi seçeneklere ayrılır. Ford SUV & Arazi Aracı alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki ford suv & arazi aracı ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Audi, BMW ve BYD kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni ford suv & arazi aracı ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 30 ford suv & arazi aracı ilanı yayında. Ford suv & arazi aracı fiyatları 1.310.000 ₺ ile 8.070.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.175.000 ₺. En çok ilan Mersin (3), Eskişehir (2) ve Afyonkarahisar (2) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Bronco (5), EcoSport (5) ve Explorer (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ford SUV & Arazi Aracı İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ford suv & arazi aracı ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok ford suv & arazi aracı ilanı Mersin ilinde (3 ilan). Ardından Eskişehir (2) ve Afyonkarahisar (2) geliyor.
Türkiye ford suv & arazi aracı ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Bronco (5), EcoSport (5), Explorer (5) ve Kuga (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye ford suv & arazi aracı fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 30 ilana göre Türkiye ford suv & arazi aracı fiyatları 1.310.000 ₺ ile 8.070.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.591.000 ₺.
Türkiye ford suv & arazi aracı ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Arazi, SUV & Pickup kategorisine göz at.























