
Arazi, SUV & Pickup İlanları
720 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Puma2.0 PHEV Sport | 2010 Ford Puma Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Puma 2.0 PHEV Sport 2010 · 239.000 km · Gümüş 5.800.000 ₺ | 2010 | 239.000 km | Gümüş | 5.800.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| KGM (SsangYong) Rexton1.6 TDI Titanium | 2024 KGM (SsangYong) Rexton Titanium — Ekspertiz Raporlu KGM (SsangYong) Rexton 1.6 TDI Titanium Bireysel2024 · 20.500 km · Kahverengi 2.490.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Kahverengi | 2.490.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Kia Niro1.6 Sport | 2012 Kia Niro Sport — Garaj Aracı Kia Niro 1.6 Sport Fiyatı Düştü2012 · 171.500 km · Sarı 2.640.000 ₺ | 2012 | 171.500 km | Sarı | 2.640.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Citroën C3 Aircross1.8 Hybrid Elite | 2018 Citroën C3 Aircross Elite — Masrafsız Citroën C3 Aircross 1.8 Hybrid Elite Yeni2018 · 140.500 km · Kırmızı 2.030.000 ₺ | 2018 | 140.500 km | Kırmızı | 2.030.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Mercedes-Benz EQA1.4 LPG Sport | 2019 Mercedes-Benz EQA Sport — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz EQA 1.4 LPG Sport Ekspertizli2019 · 110.500 km · Siyah 2.450.000 ₺ | 2019 | 110.500 km | Siyah | 2.450.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Volkswagen T-Roc1.6 Premium | 2016 Volkswagen T-Roc Premium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen T-Roc 1.6 Premium 2016 · 126.000 km · Bordo 4.930.000 ₺ | 2016 | 126.000 km | Bordo | 4.930.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Kia Sorento3.0 d Prestige | 2019 Kia Sorento Prestige — Ekspertiz Raporlu Kia Sorento 3.0 d Prestige Ekspertizli2019 · 66.500 km · Lacivert 1.430.000 ₺ | 2019 | 66.500 km | Lacivert | 1.430.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Audi Q81.0 TSI Style | 2010 Audi Q8 Style — Tramer Kaydı Düşük Audi Q8 1.0 TSI Style Bireysel2010 · 264.000 km · Siyah 5.370.000 ₺ | 2010 | 264.000 km | Siyah | 5.370.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Seat Arona2.0 Turbo Sport | 2017 Seat Arona Sport — Değişensiz Seat Arona 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2017 · 153.000 km · Sarı 6.770.000 ₺ | 2017 | 153.000 km | Sarı | 6.770.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Citroën C3 Aircross1.5 e-Hybrid Titanium | 2019 Citroën C3 Aircross Titanium — Tramer Kaydı Düşük Citroën C3 Aircross 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2019 · 70.500 km · Bordo 2.090.000 ₺ | 2019 | 70.500 km | Bordo | 2.090.000 ₺ | EskişehirÇifteler | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.5 e-Hybrid Urban | 2021 Land Rover Range Rover Velar Urban — Masrafsız Land Rover Range Rover Velar 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 90.500 km · Bej 1.310.000 ₺ | 2021 | 90.500 km | Bej | 1.310.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Jeep Cherokee2.5 Hybrid Urban | 2019 Jeep Cherokee Urban — Tramer Kaydı Düşük Jeep Cherokee 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 142.000 km · Bordo 8.480.000 ₺ | 2019 | 142.000 km | Bordo | 8.480.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Mitsubishi L2001.8 Hybrid Titanium | 2014 Mitsubishi L200 Titanium — Bakımları Yeni Mitsubishi L200 1.8 Hybrid Titanium Bireysel2014 · 215.000 km · Lacivert 1.590.000 ₺ | 2014 | 215.000 km | Lacivert | 1.590.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Porsche Macan1.2 PureTech Executive | 2021 Porsche Macan Executive — İlk Elden Porsche Macan 1.2 PureTech Executive Ekspertizli2021 · 86.500 km · Turuncu 7.370.000 ₺ | 2021 | 86.500 km | Turuncu | 7.370.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Lexus NX1.5 e-Hybrid Urban | 2016 Lexus NX Urban — İlk Elden Lexus NX 1.5 e-Hybrid Urban Yeni2016 · 141.500 km · Kırmızı 5.390.000 ₺ | 2016 | 141.500 km | Kırmızı | 5.390.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Kia EV62.5 Hybrid Style | 2016 Kia EV6 Style — Değişensiz Kia EV6 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2016 · 171.000 km · Bordo 3.310.000 ₺ | 2016 | 171.000 km | Bordo | 3.310.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Kia Stonic2.0 Turbo Prestige | 2025 Kia Stonic Prestige — Masrafsız Kia Stonic 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2025 · 13.500 km · Lacivert 3.320.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Lacivert | 3.320.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Audi Q22.0 PHEV Titanium | 2022 Audi Q2 Titanium — Değişensiz Audi Q2 2.0 PHEV Titanium Bireysel2022 · 62.500 km · Kahverengi 2.440.000 ₺ | 2022 | 62.500 km | Kahverengi | 2.440.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Citroën C5 Aircross1.8 Hybrid Prestige | 2012 Citroën C5 Aircross Prestige — Tramer Kaydı Düşük Citroën C5 Aircross 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2012 · 150.500 km · Lacivert 8.200.000 ₺ | 2012 | 150.500 km | Lacivert | 8.200.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Jeep Wrangler2.5 Hybrid Sport | 2016 Jeep Wrangler Sport — Ekspertiz Raporlu Jeep Wrangler 2.5 Hybrid Sport 2016 · 142.000 km · Sarı 3.570.000 ₺ | 2016 | 142.000 km | Sarı | 3.570.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| MG Marvel R2.0 Turbo Premium | 2020 MG Marvel R Premium — Değişensiz MG Marvel R 2.0 Turbo Premium Fiyatı Düştü2020 · 114.500 km · Bordo 1.650.000 ₺ | 2020 | 114.500 km | Bordo | 1.650.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Hyundai Ioniq 51.6 Elite | 2020 Hyundai Ioniq 5 Elite — Ekspertiz Raporlu Hyundai Ioniq 5 1.6 Elite Hızlı Satış2020 · 98.500 km · Kırmızı 1.330.000 ₺ | 2020 | 98.500 km | Kırmızı | 1.330.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Mitsubishi ASX1.4 LPG Premium | 2024 Mitsubishi ASX Premium — Değişensiz Mitsubishi ASX 1.4 LPG Premium Ekspertizli2024 · 31.000 km · Gri 5.310.000 ₺ | 2024 | 31.000 km | Gri | 5.310.000 ₺ | MardinMidyat | ||
| Dacia Bigster2.0 d Urban | 2024 Dacia Bigster Urban — Tramer Kaydı Düşük Dacia Bigster 2.0 d Urban Ekspertizli2024 · 36.000 km · Kahverengi 7.550.000 ₺ | 2024 | 36.000 km | Kahverengi | 7.550.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
Türkiye Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 720 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.410.000 ₺. En çok ilan İstanbul (68), Ankara (46) ve İzmir (32) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: BMW (40), Mercedes-Benz (40) ve Volkswagen (35). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Arazi, suv & pickup ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı İstanbul ilinde (68 ilan). Ardından Ankara (46) ve İzmir (32) geliyor.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan BMW (40), Mercedes-Benz (40), Volkswagen (35) ve Audi (30) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 720 ilana göre Türkiye arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 9.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.001.000 ₺.
Türkiye arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























