
Jeep SUV & Arazi Aracı İlanları
30 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeep Cherokee2.5 Hybrid Urban | 2019 Jeep Cherokee Urban — Tramer Kaydı Düşük Jeep Cherokee 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 142.000 km · Bordo 8.480.000 ₺ | 2019 | 142.000 km | Bordo | 8.480.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Jeep Wrangler2.5 Hybrid Sport | 2016 Jeep Wrangler Sport — Ekspertiz Raporlu Jeep Wrangler 2.5 Hybrid Sport 2016 · 142.000 km · Sarı 3.570.000 ₺ | 2016 | 142.000 km | Sarı | 3.570.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Jeep Grand Cherokee1.6 LPG Urban | 2011 Jeep Grand Cherokee Urban — İlk Elden Jeep Grand Cherokee 1.6 LPG Urban 2011 · 269.000 km · Kahverengi 2.140.000 ₺ | 2011 | 269.000 km | Kahverengi | 2.140.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Jeep Cherokee2.5 Hybrid Executive | 2011 Jeep Cherokee Executive — Ekspertiz Raporlu Jeep Cherokee 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2011 · 302.000 km · Kırmızı 1.410.000 ₺ | 2011 | 302.000 km | Kırmızı | 1.410.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Jeep Renegade1.5 e-Hybrid Executive | 2016 Jeep Renegade Executive — Garaj Aracı Jeep Renegade 1.5 e-Hybrid Executive Takasa Uygun2016 · 157.500 km · Yeşil 2.380.000 ₺ | 2016 | 157.500 km | Yeşil | 2.380.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Jeep Wrangler2.0 TDI Comfort | 2021 Jeep Wrangler Comfort — Garaj Aracı Jeep Wrangler 2.0 TDI Comfort Ekspertizli2021 · 68.500 km · Bordo 2.660.000 ₺ | 2021 | 68.500 km | Bordo | 2.660.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Jeep Compass2.0 d Prestige | 2016 Jeep Compass Prestige — Ekspertiz Raporlu Jeep Compass 2.0 d Prestige Ekspertizli2016 · 123.500 km · Yeşil 6.870.000 ₺ | 2016 | 123.500 km | Yeşil | 6.870.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Jeep Avenger1.4 LPG Elite | 2025 Jeep Avenger Elite — Masrafsız Jeep Avenger 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2025 · 11.500 km · Beyaz 2.130.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Beyaz | 2.130.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Jeep Compass1.6 LPG Executive | 2021 Jeep Compass Executive — İlk Elden Jeep Compass 1.6 LPG Executive Ekspertizli2021 · 74.000 km · Turuncu 6.700.000 ₺ | 2021 | 74.000 km | Turuncu | 6.700.000 ₺ | VanErciş | ||
| Jeep Renegade2.5 Hybrid Prestige | 2024 Jeep Renegade Prestige — Garaj Aracı Jeep Renegade 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2024 · 19.500 km · Siyah 1.260.000 ₺ | 2024 | 19.500 km | Siyah | 1.260.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Jeep Grand Cherokee1.4 LPG Prestige | 2013 Jeep Grand Cherokee Prestige — Az Yakan Jeep Grand Cherokee 1.4 LPG Prestige Takasa Uygun2013 · 124.500 km · Kırmızı 7.850.000 ₺ | 2013 | 124.500 km | Kırmızı | 7.850.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
| Jeep Grand Cherokee1.2 PureTech Executive | 2013 Jeep Grand Cherokee Executive — Az Yakan Jeep Grand Cherokee 1.2 PureTech Executive Ekspertizli2013 · 178.000 km · Gri 8.080.000 ₺ | 2013 | 178.000 km | Gri | 8.080.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Jeep Grand Cherokee1.4 TSI Titanium | 2016 Jeep Grand Cherokee Titanium — Ekspertiz Raporlu Jeep Grand Cherokee 1.4 TSI Titanium Ekspertizli2016 · 137.500 km · Kahverengi 3.570.000 ₺ | 2016 | 137.500 km | Kahverengi | 3.570.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Jeep Renegade1.4 LPG Comfort | 2015 Jeep Renegade Comfort — Ekspertiz Raporlu Jeep Renegade 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2015 · 215.000 km · Siyah 2.610.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Siyah | 2.610.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Jeep Cherokee2.0 PHEV Prestige | 2011 Jeep Cherokee Prestige — İlk Elden Jeep Cherokee 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2011 · 275.500 km · Yeşil 2.010.000 ₺ | 2011 | 275.500 km | Yeşil | 2.010.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Jeep Cherokee3.0 d Comfort | 2011 Jeep Cherokee Comfort — Bakımları Yeni Jeep Cherokee 3.0 d Comfort Fiyatı Düştü2011 · 191.000 km · Kırmızı 1.250.000 ₺ | 2011 | 191.000 km | Kırmızı | 1.250.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Jeep Wrangler1.8 Hybrid Design | 2012 Jeep Wrangler Design — Bakımları Yeni Jeep Wrangler 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2012 · 193.500 km · Turuncu 7.440.000 ₺ | 2012 | 193.500 km | Turuncu | 7.440.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Jeep Renegade1.2 PureTech Style | 2018 Jeep Renegade Style — Masrafsız Jeep Renegade 1.2 PureTech Style 2018 · 104.500 km · Gümüş 6.900.000 ₺ | 2018 | 104.500 km | Gümüş | 6.900.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Jeep Wrangler1.5 e-Hybrid Prestige | 2016 Jeep Wrangler Prestige — Ekspertiz Raporlu Jeep Wrangler 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2016 · 159.000 km · Lacivert 2.240.000 ₺ | 2016 | 159.000 km | Lacivert | 2.240.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Jeep Compass2.0 PHEV Executive | 2012 Jeep Compass Executive — Bakımları Yeni Jeep Compass 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2012 · 173.500 km · Siyah 1.950.000 ₺ | 2012 | 173.500 km | Siyah | 1.950.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Jeep Grand Cherokee2.0 Turbo Executive | 2024 Jeep Grand Cherokee Executive — Ekspertiz Raporlu Jeep Grand Cherokee 2.0 Turbo Executive Bireysel2024 · 41.000 km · Gri 1.830.000 ₺ | 2024 | 41.000 km | Gri | 1.830.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Jeep Avenger1.5 dCi Urban | 2015 Jeep Avenger Urban — İlk Elden Jeep Avenger 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2015 · 106.500 km · Kırmızı 2.630.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Kırmızı | 2.630.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Jeep Cherokee2.5 Hybrid Style | 2024 Jeep Cherokee Style — İlk Elden Jeep Cherokee 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2024 · 30.500 km · Siyah 9.380.000 ₺ | 2024 | 30.500 km | Siyah | 9.380.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Jeep Renegade1.5 e-Hybrid Elite | 2018 Jeep Renegade Elite — Bakımları Yeni Jeep Renegade 1.5 e-Hybrid Elite Takasa Uygun2018 · 141.000 km · Turuncu 4.090.000 ₺ | 2018 | 141.000 km | Turuncu | 4.090.000 ₺ | İzmirBornova | ||
Türkiye Jeep SUV & Arazi Aracı Rehberi
Jeep SUV & Arazi Aracı, KimBulur'da Arazi, SUV & Pickup kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Avenger, Cherokee, Compass ve Grand Cherokee gibi seçeneklere ayrılır. Jeep SUV & Arazi Aracı alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki jeep suv & arazi aracı ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Audi, BMW ve BYD kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni jeep suv & arazi aracı ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 30 jeep suv & arazi aracı ilanı yayında. Jeep suv & arazi aracı fiyatları 1.250.000 ₺ ile 9.380.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.620.000 ₺. En çok ilan Ankara (4), Samsun (4) ve Van (2) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Avenger (5), Cherokee (5) ve Compass (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Jeep SUV & Arazi Aracı İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Jeep suv & arazi aracı ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok jeep suv & arazi aracı ilanı Ankara ilinde (4 ilan). Ardından Samsun (4) ve Van (2) geliyor.
Türkiye jeep suv & arazi aracı ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Avenger (5), Cherokee (5), Compass (5) ve Grand Cherokee (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye jeep suv & arazi aracı fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 30 ilana göre Türkiye jeep suv & arazi aracı fiyatları 1.250.000 ₺ ile 9.380.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.951.333 ₺.
Türkiye jeep suv & arazi aracı ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Arazi, SUV & Pickup kategorisine göz at.























