
Renault SUV & Arazi Aracı İlanları
12 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault Captur1.8 Hybrid Premium | 2019 Renault Captur Premium — Garaj Aracı Renault Captur 1.8 Hybrid Premium 2019 · 117.000 km · Gümüş 4.780.000 ₺ | 2019 | 117.000 km | Gümüş | 4.780.000 ₺ | DenizliÇivril | ||
| Renault Captur1.5 e-Hybrid Prestige | 2021 Renault Captur Prestige — Masrafsız Renault Captur 1.5 e-Hybrid Prestige Yeni2021 · 74.000 km · Sarı 9.020.000 ₺ | 2021 | 74.000 km | Sarı | 9.020.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
| Renault Austral1.6 LPG Prestige | 2024 Renault Austral Prestige — Bakımları Yeni Renault Austral 1.6 LPG Prestige Takasa Uygun2024 · 27.500 km · Turuncu 8.640.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Turuncu | 8.640.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Renault Arkana1.4 LPG Design | 2021 Renault Arkana Design — Bakımları Yeni Renault Arkana 1.4 LPG Design Ekspertizli2021 · 49.000 km · Kahverengi 2.690.000 ₺ | 2021 | 49.000 km | Kahverengi | 2.690.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Renault Kadjar2.0 Turbo Executive | 2012 Renault Kadjar Executive — Tramer Kaydı Düşük Renault Kadjar 2.0 Turbo Executive Yeni2012 · 257.500 km · Beyaz 5.440.000 ₺ | 2012 | 257.500 km | Beyaz | 5.440.000 ₺ | TekirdağErgene | ||
| Renault Austral1.8 Hybrid Titanium | 2018 Renault Austral Titanium — Değişensiz Renault Austral 1.8 Hybrid Titanium Takasa Uygun2018 · 138.000 km · Beyaz 3.390.000 ₺ | 2018 | 138.000 km | Beyaz | 3.390.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Renault Arkana1.5 e-Hybrid Comfort | 2025 Renault Arkana Comfort — Masrafsız Renault Arkana 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2025 · 16.500 km · Turuncu 1.640.000 ₺ | 2025 | 16.500 km | Turuncu | 1.640.000 ₺ | EskişehirTepebaşı | ||
| Renault Koleos2.0 TDI Titanium | 2015 Renault Koleos Titanium — Değişensiz Renault Koleos 2.0 TDI Titanium Ekspertizli2015 · 217.000 km · Lacivert 4.310.000 ₺ | 2015 | 217.000 km | Lacivert | 4.310.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Renault Arkana1.2 PureTech Style | 2025 Renault Arkana Style — Bakımları Yeni Renault Arkana 1.2 PureTech Style Ekspertizli2025 · 19.000 km · Gri 2.730.000 ₺ | 2025 | 19.000 km | Gri | 2.730.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Renault Koleos2.5 Hybrid Style | 2016 Renault Koleos Style — İlk Elden Renault Koleos 2.5 Hybrid Style 2016 · 177.500 km · Mavi 5.520.000 ₺ | 2016 | 177.500 km | Mavi | 5.520.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Renault Kadjar2.0 Turbo Sport | 2022 Renault Kadjar Sport — Az Yakan Renault Kadjar 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2022 · 51.500 km · Bordo 2.910.000 ₺ | 2022 | 51.500 km | Bordo | 2.910.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Renault Austral2.0 PHEV Executive | 2017 Renault Austral Executive — Tramer Kaydı Düşük Renault Austral 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2017 · 101.000 km · Turuncu 4.010.000 ₺ | 2017 | 101.000 km | Turuncu | 4.010.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
Türkiye Renault SUV & Arazi Aracı Rehberi
Renault SUV & Arazi Aracı, KimBulur'da Arazi, SUV & Pickup kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Arkana, Austral, Captur ve Kadjar gibi seçeneklere ayrılır. Renault SUV & Arazi Aracı alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki renault suv & arazi aracı ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Audi, BMW ve BYD kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni renault suv & arazi aracı ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 25 renault suv & arazi aracı ilanı yayında. Renault suv & arazi aracı fiyatları 1.420.000 ₺ ile 9.020.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.390.000 ₺. En çok ilan Gaziantep (3), Muğla (2) ve Samsun (2) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Arkana (5), Austral (5) ve Captur (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Renault SUV & Arazi Aracı İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Renault suv & arazi aracı ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok renault suv & arazi aracı ilanı Gaziantep ilinde (3 ilan). Ardından Muğla (2) ve Samsun (2) geliyor.
Türkiye renault suv & arazi aracı ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Arkana (5), Austral (5), Captur (5) ve Kadjar (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye renault suv & arazi aracı fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 25 ilana göre Türkiye renault suv & arazi aracı fiyatları 1.420.000 ₺ ile 9.020.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.168.000 ₺.
Türkiye renault suv & arazi aracı ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Arazi, SUV & Pickup kategorisine göz at.











