
Minivan & Panelvan İlanları
170 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dacia Lodgy1.5 dCi Sport | 2014 Dacia Lodgy Sport — Değişensiz Dacia Lodgy 1.5 dCi Sport Ekspertizli2014 · 132.500 km · Kahverengi 1.500.000 ₺ | 2014 | 132.500 km | Kahverengi | 1.500.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Hyundai Starex1.4 TSI Sport | 2012 Hyundai Starex Sport — Ekspertiz Raporlu Hyundai Starex 1.4 TSI Sport Bireysel2012 · 245.000 km · Yeşil 588.000 ₺ | 2012 | 245.000 km | Yeşil | 588.000 ₺ | TrabzonAraklı | ||
| Toyota Proace City1.5 e-Hybrid Elite | 2016 Toyota Proace City Elite — Garaj Aracı Toyota Proace City 1.5 e-Hybrid Elite Ekspertizli2016 · 92.000 km · Gümüş 607.000 ₺ | 2016 | 92.000 km | Gümüş | 607.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Volkswagen Transporter2.0 d Style | 2012 Volkswagen Transporter Style — İlk Elden Volkswagen Transporter 2.0 d Style Ekspertizli2012 · 211.000 km · Turuncu 3.550.000 ₺ | 2012 | 211.000 km | Turuncu | 3.550.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Mercedes-Benz Citan1.0 TSI Premium | 2011 Mercedes-Benz Citan Premium — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz Citan 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2011 · 186.500 km · Mavi 1.570.000 ₺ | 2011 | 186.500 km | Mavi | 1.570.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Fiat Doblo2.0 Turbo Comfort | 2015 Fiat Doblo Comfort — Ekspertiz Raporlu Fiat Doblo 2.0 Turbo Comfort Ekspertizli2015 · 104.500 km · Turuncu 2.790.000 ₺ | 2015 | 104.500 km | Turuncu | 2.790.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Ford Transit Custom2.0 TDI Prestige | 2025 Ford Transit Custom Prestige — Garaj Aracı Ford Transit Custom 2.0 TDI Prestige Takasa Uygun2025 · 16.000 km · Lacivert 2.530.000 ₺ | 2025 | 16.000 km | Lacivert | 2.530.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Ford Tourneo Custom1.4 LPG Titanium | 2017 Ford Tourneo Custom Titanium — Masrafsız Ford Tourneo Custom 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2017 · 123.000 km · Gri 2.750.000 ₺ | 2017 | 123.000 km | Gri | 2.750.000 ₺ | TrabzonOrtahisar | ||
| Toyota Proace City2.5 Hybrid Prestige | 2023 Toyota Proace City Prestige — Masrafsız Toyota Proace City 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2023 · 54.000 km · Gri 2.910.000 ₺ | 2023 | 54.000 km | Gri | 2.910.000 ₺ | TekirdağErgene | ||
| Dacia Lodgy1.6 Titanium | 2025 Dacia Lodgy Titanium — Ekspertiz Raporlu Dacia Lodgy 1.6 Titanium Ekspertizli2025 · 18.500 km · Sarı 1.160.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Sarı | 1.160.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Citroën Nemo2.0 TDI Premium | 2025 Citroën Nemo Premium — Tramer Kaydı Düşük Citroën Nemo 2.0 TDI Premium Ekspertizli2025 · 11.000 km · Turuncu 1.150.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Turuncu | 1.150.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Toyota Proace City1.6 Style | 2012 Toyota Proace City Style — İlk Elden Toyota Proace City 1.6 Style Bireysel2012 · 218.500 km · Lacivert 580.000 ₺ | 2012 | 218.500 km | Lacivert | 580.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Fiat Doblo1.6 LPG Sport | 2025 Fiat Doblo Sport — İlk Elden Fiat Doblo 1.6 LPG Sport Ekspertizli2025 · 15.000 km · Mavi 2.770.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Mavi | 2.770.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Ford Transit Courier1.5 dCi Elite | 2022 Ford Transit Courier Elite — Masrafsız Ford Transit Courier 1.5 dCi Elite Ekspertizli2022 · 47.500 km · Siyah 692.000 ₺ | 2022 | 47.500 km | Siyah | 692.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| 2.0 d Elite | 2015 Diğer Markalar Elite — Garaj Aracı 2.0 d Elite Hızlı Satış2015 · 177.500 km · Kırmızı 599.000 ₺ | 2015 | 177.500 km | Kırmızı | 599.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Opel Vivaro1.6 LPG Prestige | 2010 Opel Vivaro Prestige — Az Yakan Opel Vivaro 1.6 LPG Prestige Bireysel2010 · 331.000 km · Lacivert 2.730.000 ₺ | 2010 | 331.000 km | Lacivert | 2.730.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Ford Transit Courier1.5 e-Hybrid Premium | 2021 Ford Transit Courier Premium — Tramer Kaydı Düşük Ford Transit Courier 1.5 e-Hybrid Premium Takasa Uygun2021 · 87.000 km · Bordo 951.000 ₺ | 2021 | 87.000 km | Bordo | 951.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Mercedes-Benz V Serisi1.5 e-Hybrid Design | 2022 Mercedes-Benz V Serisi Design — İlk Elden Mercedes-Benz V Serisi 1.5 e-Hybrid Design Takasa Uygun2022 · 82.500 km · Turuncu 2.780.000 ₺ | 2022 | 82.500 km | Turuncu | 2.780.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Volkswagen Caddy1.5 e-Hybrid Style | 2014 Volkswagen Caddy Style — Garaj Aracı Volkswagen Caddy 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2014 · 153.500 km · Turuncu 1.650.000 ₺ | 2014 | 153.500 km | Turuncu | 1.650.000 ₺ | EskişehirSivrihisar | ||
| Volkswagen Multivan2.0 Turbo Sport | 2019 Volkswagen Multivan Sport — İlk Elden Volkswagen Multivan 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2019 · 145.500 km · Turuncu 853.000 ₺ | 2019 | 145.500 km | Turuncu | 853.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Fiat Qubo1.6 TDI Comfort | 2016 Fiat Qubo Comfort — İlk Elden Fiat Qubo 1.6 TDI Comfort Ekspertizli2016 · 105.000 km · Lacivert 852.000 ₺ | 2016 | 105.000 km | Lacivert | 852.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Mercedes-Benz V Serisi2.5 Hybrid Urban | 2010 Mercedes-Benz V Serisi Urban — Masrafsız Mercedes-Benz V Serisi 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2010 · 237.500 km · Sarı 604.000 ₺ | 2010 | 237.500 km | Sarı | 604.000 ₺ | SakaryaKarasu | ||
| Ford Tourneo Connect2.0 PHEV Sport | 2023 Ford Tourneo Connect Sport — Ekspertiz Raporlu Ford Tourneo Connect 2.0 PHEV Sport 2023 · 62.500 km · Beyaz 2.500.000 ₺ | 2023 | 62.500 km | Beyaz | 2.500.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| Ford Transit Courier2.0 PHEV Urban | 2010 Ford Transit Courier Urban — Değişensiz Ford Transit Courier 2.0 PHEV Urban Hızlı Satış2010 · 194.000 km · Kırmızı 2.030.000 ₺ | 2010 | 194.000 km | Kırmızı | 2.030.000 ₺ | KonyaMeram | ||
Türkiye Minivan & Panelvan Rehberi
Minivan & Panelvan, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Citroën, Dacia, Fiat ve Ford gibi seçeneklere ayrılır. Minivan & Panelvan alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki minivan & panelvan ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Arazi, SUV & Pickup ve Elektrikli Araçlar kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni minivan & panelvan ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 170 minivan & panelvan ilanı yayında. Minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.580.000 ₺. En çok ilan Ankara (13), Kocaeli (12) ve İzmir (11) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Ford (30), Fiat (20) ve Peugeot (20). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Minivan & Panelvan İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Minivan & panelvan ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok minivan & panelvan ilanı Ankara ilinde (13 ilan). Ardından Kocaeli (12) ve İzmir (11) geliyor.
Türkiye minivan & panelvan ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Ford (30), Fiat (20), Peugeot (20) ve Volkswagen (20) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye minivan & panelvan fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 170 ilana göre Türkiye minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 1.851.335 ₺.
Türkiye minivan & panelvan ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























