
Ford Otomobil İlanları
20 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Mustang5.0 GT | 2018 Ford Mustang 5.0 GT — Siyah İç Döşeme, Performans Paketi Ford Mustang 5.0 GT 2018 · 54.000 km · Siyah 3.250.000 ₺ | 2018 | 54.000 km | Siyah | 3.250.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Comfort | 2024 Ford Taunus Comfort — Garaj Aracı Ford Taunus 1.8 Hybrid Comfort 2024 · 29.000 km · Siyah 779.000 ₺ | 2024 | 29.000 km | Siyah | 779.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Ford Fiesta2.5 Hybrid Elite | 2023 Ford Fiesta Elite — Masrafsız Ford Fiesta 2.5 Hybrid Elite 2023 · 51.500 km · Kahverengi 3.350.000 ₺ | 2023 | 51.500 km | Kahverengi | 3.350.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Ford Fiesta1.6 LPG Urban | 2024 Ford Fiesta Urban — Az Yakan Ford Fiesta 1.6 LPG Urban Ekspertizli2024 · 32.000 km · Lacivert 1.520.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 1.520.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Ford Ka1.4 TSI Sport | 2025 Ford Ka Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Ka 1.4 TSI Sport Hızlı Satış2025 · 20.500 km · Gümüş 1.030.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Gümüş | 1.030.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Ford Mondeo1.8 Hybrid Urban | 2017 Ford Mondeo Urban — Garaj Aracı Ford Mondeo 1.8 Hybrid Urban Takasa Uygun2017 · 127.000 km · Beyaz 5.830.000 ₺ | 2017 | 127.000 km | Beyaz | 5.830.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Ford Focus2.0 PHEV Prestige | 2023 Ford Focus Prestige — Bakımları Yeni Ford Focus 2.0 PHEV Prestige Takasa Uygun2023 · 35.000 km · Beyaz 1.110.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Beyaz | 1.110.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Ford Focus2.5 Hybrid Sport | 2010 Ford Focus Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Focus 2.5 Hybrid Sport 2010 · 232.000 km · Turuncu 3.000.000 ₺ | 2010 | 232.000 km | Turuncu | 3.000.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Ford Ka1.5 dCi Design | 2021 Ford Ka Design — Değişensiz Ford Ka 1.5 dCi Design Takasa Uygun2021 · 72.000 km · Gümüş 1.690.000 ₺ | 2021 | 72.000 km | Gümüş | 1.690.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Prestige | 2020 Ford Taunus Prestige — Masrafsız Ford Taunus 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2020 · 117.000 km · Siyah 1.180.000 ₺ | 2020 | 117.000 km | Siyah | 1.180.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Ford Focus2.0 Turbo Prestige | 2023 Ford Focus Prestige · Beyşehir — Garaj Aracı Ford Focus 2.0 Turbo Prestige 2023 · 45.000 km · Siyah 2.660.000 ₺ | 2023 | 45.000 km | Siyah | 2.660.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Ford Escort1.4 TSI Premium | 2015 Ford Escort Premium — Tramer Kaydı Düşük Ford Escort 1.4 TSI Premium Ekspertizli2015 · 175.500 km · Lacivert 1.590.000 ₺ | 2015 | 175.500 km | Lacivert | 1.590.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Ford Escort1.8 Hybrid Titanium | 2015 Ford Escort Titanium — Masrafsız Ford Escort 1.8 Hybrid Titanium Fiyatı Düştü2015 · 100.500 km · Bordo 2.960.000 ₺ | 2015 | 100.500 km | Bordo | 2.960.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Ford Mustang1.6 TDI Design | 2010 Ford Mustang Design — Ekspertiz Raporlu Ford Mustang 1.6 TDI Design Ekspertizli2010 · 167.500 km · Kahverengi 808.000 ₺ | 2010 | 167.500 km | Kahverengi | 808.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Ford Fusion1.5 e-Hybrid Urban | 2014 Ford Fusion Urban — Tramer Kaydı Düşük Ford Fusion 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 128.500 km · Siyah 3.010.000 ₺ | 2014 | 128.500 km | Siyah | 3.010.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Executive | 2013 Ford Taunus Executive — Bakımları Yeni Ford Taunus 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2013 · 151.500 km · Siyah 5.440.000 ₺ | 2013 | 151.500 km | Siyah | 5.440.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Ford Ka2.0 PHEV Titanium | 2012 Ford Ka Titanium — Tramer Kaydı Düşük Ford Ka 2.0 PHEV Titanium 2012 · 222.500 km · Mavi 1.240.000 ₺ | 2012 | 222.500 km | Mavi | 1.240.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Ford Fiesta1.0 TSI Sport | 2019 Ford Fiesta Sport — Garaj Aracı Ford Fiesta 1.0 TSI Sport Takasa Uygun2019 · 70.500 km · Sarı 1.500.000 ₺ | 2019 | 70.500 km | Sarı | 1.500.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Ford Mustang1.5 e-Hybrid Prestige | 2015 Ford Mustang Prestige — Az Yakan Ford Mustang 1.5 e-Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 126.500 km · Sarı 896.000 ₺ | 2015 | 126.500 km | Sarı | 896.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Ford Fusion1.5 dCi Design | 2011 Ford Fusion Design — İlk Elden Ford Fusion 1.5 dCi Design Fiyatı Düştü2011 · 162.500 km · Gri 1.120.000 ₺ | 2011 | 162.500 km | Gri | 1.120.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
Türkiye Ford Otomobil Rehberi
Ford Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Escort, Fiesta, Focus ve Fusion gibi seçeneklere ayrılır. Ford Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki ford otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni ford otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 41 ford otomobil ilanı yayında. Ford otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 6.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.720.000 ₺. En çok ilan Mersin (5), Bursa (3) ve Balıkesir (3) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mustang (6), Escort (5) ve Fiesta (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %98.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ford Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ford otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok ford otomobil ilanı Mersin ilinde (5 ilan). Ardından Bursa (3) ve Balıkesir (3) geliyor.
Türkiye ford otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mustang (6), Escort (5), Fiesta (5) ve Focus (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye ford otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 41 ilana göre Türkiye ford otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 6.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.601.634 ₺.
Türkiye ford otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.



















