
Ford Otomobil İlanları
41 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Mustang5.0 GT | 2018 Ford Mustang 5.0 GT — Siyah İç Döşeme, Performans Paketi Ford Mustang 5.0 GT 2018 · 54.000 km · Siyah 3.250.000 ₺ | 2018 | 54.000 km | Siyah | 3.250.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Comfort | 2024 Ford Taunus Comfort — Garaj Aracı Ford Taunus 1.8 Hybrid Comfort 2024 · 29.000 km · Siyah 779.000 ₺ | 2024 | 29.000 km | Siyah | 779.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Ford Escort1.6 LPG Sport | 2017 Ford Escort Sport — Garaj Aracı Ford Escort 1.6 LPG Sport 2017 · 131.000 km · Bordo 6.490.000 ₺ | 2017 | 131.000 km | Bordo | 6.490.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Ford Mondeo1.4 LPG Executive | 2016 Ford Mondeo Executive — Bakımları Yeni Ford Mondeo 1.4 LPG Executive Ekspertizli2016 · 128.000 km · Kahverengi 3.640.000 ₺ | 2016 | 128.000 km | Kahverengi | 3.640.000 ₺ | MardinMazıdağı | ||
| Ford Fiesta2.5 Hybrid Elite | 2023 Ford Fiesta Elite — Masrafsız Ford Fiesta 2.5 Hybrid Elite 2023 · 51.500 km · Kahverengi 3.350.000 ₺ | 2023 | 51.500 km | Kahverengi | 3.350.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Ford Mondeo2.0 d Premium | 2022 Ford Mondeo Premium — Az Yakan Ford Mondeo 2.0 d Premium Takasa Uygun2022 · 63.000 km · Siyah 1.450.000 ₺ | 2022 | 63.000 km | Siyah | 1.450.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Ford Fiesta1.6 LPG Urban | 2024 Ford Fiesta Urban — Az Yakan Ford Fiesta 1.6 LPG Urban Ekspertizli2024 · 32.000 km · Lacivert 1.520.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 1.520.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Ford Ka1.4 TSI Sport | 2025 Ford Ka Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Ka 1.4 TSI Sport Hızlı Satış2025 · 20.500 km · Gümüş 1.030.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Gümüş | 1.030.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Ford Fusion1.5 e-Hybrid Elite | 2020 Ford Fusion Elite — Masrafsız Ford Fusion 1.5 e-Hybrid Elite Hızlı Satış2020 · 61.000 km · Yeşil 4.680.000 ₺ | 2020 | 61.000 km | Yeşil | 4.680.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Ford Mondeo1.8 Hybrid Urban | 2017 Ford Mondeo Urban — Garaj Aracı Ford Mondeo 1.8 Hybrid Urban Takasa Uygun2017 · 127.000 km · Beyaz 5.830.000 ₺ | 2017 | 127.000 km | Beyaz | 5.830.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Ford Focus2.0 PHEV Prestige | 2023 Ford Focus Prestige — Bakımları Yeni Ford Focus 2.0 PHEV Prestige Takasa Uygun2023 · 35.000 km · Beyaz 1.110.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Beyaz | 1.110.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Ford Ka1.4 TSI Premium | 2022 Ford Ka Premium — Garaj Aracı Ford Ka 1.4 TSI Premium Bireysel2022 · 72.000 km · Gümüş 1.080.000 ₺ | 2022 | 72.000 km | Gümüş | 1.080.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Ford Focus2.5 Hybrid Sport | 2010 Ford Focus Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Focus 2.5 Hybrid Sport 2010 · 232.000 km · Turuncu 3.000.000 ₺ | 2010 | 232.000 km | Turuncu | 3.000.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Ford Ka1.5 dCi Design | 2021 Ford Ka Design — Değişensiz Ford Ka 1.5 dCi Design Takasa Uygun2021 · 72.000 km · Gümüş 1.690.000 ₺ | 2021 | 72.000 km | Gümüş | 1.690.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Ford Escort1.5 e-Hybrid Premium | 2016 Ford Escort Premium — Garaj Aracı Ford Escort 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2016 · 207.500 km · Gri 1.900.000 ₺ | 2016 | 207.500 km | Gri | 1.900.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Titanium | 2022 Ford Taunus Titanium — Değişensiz Ford Taunus 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2022 · 71.500 km · Kırmızı 1.000.000 ₺ | 2022 | 71.500 km | Kırmızı | 1.000.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Ford Fusion1.4 TSI Sport | 2011 Ford Fusion Sport — Bakımları Yeni Ford Fusion 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2011 · 227.000 km · Yeşil 1.720.000 ₺ | 2011 | 227.000 km | Yeşil | 1.720.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Ford Fiesta1.5 e-Hybrid Design | 2023 Ford Fiesta Design — Bakımları Yeni Ford Fiesta 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2023 · 53.500 km · Mavi 2.730.000 ₺ | 2023 | 53.500 km | Mavi | 2.730.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Ford Fusion2.0 d Premium | 2022 Ford Fusion Premium — Ekspertiz Raporlu Ford Fusion 2.0 d Premium Ekspertizli2022 · 83.000 km · Turuncu 5.830.000 ₺ | 2022 | 83.000 km | Turuncu | 5.830.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Prestige | 2020 Ford Taunus Prestige — Masrafsız Ford Taunus 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2020 · 117.000 km · Siyah 1.180.000 ₺ | 2020 | 117.000 km | Siyah | 1.180.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Ford Focus2.0 Turbo Prestige | 2023 Ford Focus Prestige · Beyşehir — Garaj Aracı Ford Focus 2.0 Turbo Prestige 2023 · 45.000 km · Siyah 2.660.000 ₺ | 2023 | 45.000 km | Siyah | 2.660.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Ford Escort1.4 TSI Premium | 2015 Ford Escort Premium — Tramer Kaydı Düşük Ford Escort 1.4 TSI Premium Ekspertizli2015 · 175.500 km · Lacivert 1.590.000 ₺ | 2015 | 175.500 km | Lacivert | 1.590.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Ford Escort1.8 Hybrid Titanium | 2015 Ford Escort Titanium — Masrafsız Ford Escort 1.8 Hybrid Titanium Fiyatı Düştü2015 · 100.500 km · Bordo 2.960.000 ₺ | 2015 | 100.500 km | Bordo | 2.960.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Ford Mustang1.0 TSI Executive | 2024 Ford Mustang Executive — Ekspertiz Raporlu Ford Mustang 1.0 TSI Executive Ekspertizli2024 · 27.000 km · Mavi 955.000 ₺ | 2024 | 27.000 km | Mavi | 955.000 ₺ | MersinErdemli | ||
Türkiye Ford Otomobil Rehberi
Ford Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Escort, Fiesta, Focus ve Fusion gibi seçeneklere ayrılır. Ford Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki ford otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni ford otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 41 ford otomobil ilanı yayında. Ford otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 6.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.720.000 ₺. En çok ilan Mersin (5), Bursa (3) ve Balıkesir (3) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mustang (6), Escort (5) ve Fiesta (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %98.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ford Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ford otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok ford otomobil ilanı Mersin ilinde (5 ilan). Ardından Bursa (3) ve Balıkesir (3) geliyor.
Türkiye ford otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mustang (6), Escort (5), Fiesta (5) ve Focus (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye ford otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 41 ilana göre Türkiye ford otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 6.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.601.634 ₺.
Türkiye ford otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.























