
Nissan Otomobil İlanları
35 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan Note1.0 TSI Urban | 2016 Nissan Note Urban — Az Yakan Nissan Note 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2016 · 160.500 km · Bej 5.710.000 ₺ | 2016 | 160.500 km | Bej | 5.710.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Nissan GT-R1.6 LPG Urban | 2018 Nissan GT-R Urban — Tramer Kaydı Düşük Nissan GT-R 1.6 LPG Urban Ekspertizli2018 · 96.500 km · Bej 3.820.000 ₺ | 2018 | 96.500 km | Bej | 3.820.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Nissan Sunny1.8 Hybrid Design | 2021 Nissan Sunny Design — Bakımları Yeni Nissan Sunny 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2021 · 56.500 km · Lacivert 4.280.000 ₺ | 2021 | 56.500 km | Lacivert | 4.280.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Nissan Primera1.6 TDI Premium | 2019 Nissan Primera Premium — Masrafsız Nissan Primera 1.6 TDI Premium Ekspertizli2019 · 101.000 km · Lacivert 1.690.000 ₺ | 2019 | 101.000 km | Lacivert | 1.690.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Nissan Sunny2.5 Hybrid Prestige | 2014 Nissan Sunny Prestige — Az Yakan Nissan Sunny 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2014 · 124.000 km · Sarı 1.980.000 ₺ | 2014 | 124.000 km | Sarı | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Nissan GT-R2.0 PHEV Titanium | 2020 Nissan GT-R Titanium — Az Yakan Nissan GT-R 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2020 · 80.000 km · Siyah 4.100.000 ₺ | 2020 | 80.000 km | Siyah | 4.100.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
| Nissan Note2.0 d Elite | 2016 Nissan Note Elite — Tramer Kaydı Düşük Nissan Note 2.0 d Elite Yeni2016 · 176.000 km · Yeşil 1.670.000 ₺ | 2016 | 176.000 km | Yeşil | 1.670.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Nissan Sunny1.0 TSI Sport | 2019 Nissan Sunny Sport — Bakımları Yeni Nissan Sunny 1.0 TSI Sport 2019 · 132.500 km · Mavi 3.430.000 ₺ | 2019 | 132.500 km | Mavi | 3.430.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Nissan Note1.6 Sport | 2016 Nissan Note Sport — Bakımları Yeni Nissan Note 1.6 Sport Ekspertizli2016 · 208.500 km · Kahverengi 3.730.000 ₺ | 2016 | 208.500 km | Kahverengi | 3.730.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Nissan Almera1.6 Comfort | 2017 Nissan Almera Comfort — Değişensiz Nissan Almera 1.6 Comfort Ekspertizli2017 · 105.000 km · Bej 4.440.000 ₺ | 2017 | 105.000 km | Bej | 4.440.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Nissan Almera1.6 Titanium | 2013 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.6 Titanium Takasa Uygun2013 · 230.000 km · Lacivert 752.000 ₺ | 2013 | 230.000 km | Lacivert | 752.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Nissan GT-R1.2 PureTech Elite | 2017 Nissan GT-R Elite — Masrafsız Nissan GT-R 1.2 PureTech Elite Ekspertizli2017 · 122.500 km · Bordo 2.670.000 ₺ | 2017 | 122.500 km | Bordo | 2.670.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Nissan 370Z1.8 Hybrid Style | 2019 Nissan 370Z Style — Garaj Aracı Nissan 370Z 1.8 Hybrid Style Hızlı Satış2019 · 143.500 km · Turuncu 4.110.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Turuncu | 4.110.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Nissan Note2.0 d Design | 2019 Nissan Note Design · Seydikemer — İlk Elden Nissan Note 2.0 d Design Ekspertizli2019 · 102.500 km · Turuncu 1.680.000 ₺ | 2019 | 102.500 km | Turuncu | 1.680.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Nissan Primera2.0 PHEV Style | 2016 Nissan Primera Style — Masrafsız Nissan Primera 2.0 PHEV Style Ekspertizli2016 · 91.000 km · Gümüş 1.090.000 ₺ | 2016 | 91.000 km | Gümüş | 1.090.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Nissan Micra1.5 e-Hybrid Prestige | 2022 Nissan Micra Prestige — İlk Elden Nissan Micra 1.5 e-Hybrid Prestige Ekspertizli2022 · 81.000 km · Bordo 2.100.000 ₺ | 2022 | 81.000 km | Bordo | 2.100.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Nissan Micra1.5 e-Hybrid Premium | 2024 Nissan Micra Premium — Garaj Aracı Nissan Micra 1.5 e-Hybrid Premium Bireysel2024 · 26.500 km · Mavi 3.570.000 ₺ | 2024 | 26.500 km | Mavi | 3.570.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Nissan Primera1.2 PureTech Titanium | 2016 Nissan Primera Titanium — Garaj Aracı Nissan Primera 1.2 PureTech Titanium Ekspertizli2016 · 144.500 km · Lacivert 2.530.000 ₺ | 2016 | 144.500 km | Lacivert | 2.530.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Nissan GT-R1.4 LPG Elite | 2011 Nissan GT-R Elite — Garaj Aracı Nissan GT-R 1.4 LPG Elite Ekspertizli2011 · 203.000 km · Kırmızı 1.290.000 ₺ | 2011 | 203.000 km | Kırmızı | 1.290.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Nissan Sunny1.4 LPG Comfort | 2019 Nissan Sunny Comfort — Tramer Kaydı Düşük Nissan Sunny 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2019 · 134.000 km · Kırmızı 5.400.000 ₺ | 2019 | 134.000 km | Kırmızı | 5.400.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Nissan 370Z1.5 e-Hybrid Urban | 2014 Nissan 370Z Urban — Az Yakan Nissan 370Z 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 143.000 km · Gri 2.420.000 ₺ | 2014 | 143.000 km | Gri | 2.420.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Nissan Almera2.0 PHEV Sport | 2017 Nissan Almera Sport — Ekspertiz Raporlu Nissan Almera 2.0 PHEV Sport Bireysel2017 · 98.500 km · Kırmızı 650.000 ₺ | 2017 | 98.500 km | Kırmızı | 650.000 ₺ | TrabzonAraklı | ||
| Nissan 370Z1.4 LPG Comfort | 2012 Nissan 370Z Comfort — Ekspertiz Raporlu Nissan 370Z 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2012 · 200.000 km · Siyah 5.160.000 ₺ | 2012 | 200.000 km | Siyah | 5.160.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Nissan Almera1.4 LPG Titanium | 2012 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2012 · 166.500 km · Lacivert 3.090.000 ₺ | 2012 | 166.500 km | Lacivert | 3.090.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
Türkiye Nissan Otomobil Rehberi
Nissan Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve 370Z, Almera, GT-R ve Micra gibi seçeneklere ayrılır. Nissan Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki nissan otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni nissan otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 35 nissan otomobil ilanı yayında. Nissan otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 5.750.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.670.000 ₺. En çok ilan Bursa (6), Hatay (3) ve Ankara (3) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: 370Z (5), Almera (5) ve GT-R (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Nissan Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Nissan otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok nissan otomobil ilanı Bursa ilinde (6 ilan). Ardından Hatay (3) ve Ankara (3) geliyor.
Türkiye nissan otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan 370Z (5), Almera (5), GT-R (5) ve Micra (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye nissan otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 35 ilana göre Türkiye nissan otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 5.750.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.936.200 ₺.
Türkiye nissan otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.























