
Nissan Otomobil İlanları
15 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan Note1.0 TSI Urban | 2016 Nissan Note Urban — Az Yakan Nissan Note 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2016 · 160.500 km · Bej 5.710.000 ₺ | 2016 | 160.500 km | Bej | 5.710.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Nissan Sunny1.8 Hybrid Design | 2021 Nissan Sunny Design — Bakımları Yeni Nissan Sunny 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2021 · 56.500 km · Lacivert 4.280.000 ₺ | 2021 | 56.500 km | Lacivert | 4.280.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Nissan Note2.0 d Elite | 2016 Nissan Note Elite — Tramer Kaydı Düşük Nissan Note 2.0 d Elite Yeni2016 · 176.000 km · Yeşil 1.670.000 ₺ | 2016 | 176.000 km | Yeşil | 1.670.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Nissan Almera1.6 Comfort | 2017 Nissan Almera Comfort — Değişensiz Nissan Almera 1.6 Comfort Ekspertizli2017 · 105.000 km · Bej 4.440.000 ₺ | 2017 | 105.000 km | Bej | 4.440.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Nissan Almera1.6 Titanium | 2013 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.6 Titanium Takasa Uygun2013 · 230.000 km · Lacivert 752.000 ₺ | 2013 | 230.000 km | Lacivert | 752.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Nissan GT-R1.2 PureTech Elite | 2017 Nissan GT-R Elite — Masrafsız Nissan GT-R 1.2 PureTech Elite Ekspertizli2017 · 122.500 km · Bordo 2.670.000 ₺ | 2017 | 122.500 km | Bordo | 2.670.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Nissan 370Z1.8 Hybrid Style | 2019 Nissan 370Z Style — Garaj Aracı Nissan 370Z 1.8 Hybrid Style Hızlı Satış2019 · 143.500 km · Turuncu 4.110.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Turuncu | 4.110.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Nissan Micra1.5 e-Hybrid Prestige | 2022 Nissan Micra Prestige — İlk Elden Nissan Micra 1.5 e-Hybrid Prestige Ekspertizli2022 · 81.000 km · Bordo 2.100.000 ₺ | 2022 | 81.000 km | Bordo | 2.100.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Nissan Primera1.2 PureTech Titanium | 2016 Nissan Primera Titanium — Garaj Aracı Nissan Primera 1.2 PureTech Titanium Ekspertizli2016 · 144.500 km · Lacivert 2.530.000 ₺ | 2016 | 144.500 km | Lacivert | 2.530.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Nissan 370Z1.5 e-Hybrid Urban | 2014 Nissan 370Z Urban — Az Yakan Nissan 370Z 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 143.000 km · Gri 2.420.000 ₺ | 2014 | 143.000 km | Gri | 2.420.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Nissan Almera1.4 LPG Titanium | 2012 Nissan Almera Titanium — İlk Elden Nissan Almera 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2012 · 166.500 km · Lacivert 3.090.000 ₺ | 2012 | 166.500 km | Lacivert | 3.090.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Nissan Almera1.2 PureTech Sport | 2019 Nissan Almera Sport — Değişensiz Nissan Almera 1.2 PureTech Sport Takasa Uygun2019 · 141.500 km · Sarı 2.670.000 ₺ | 2019 | 141.500 km | Sarı | 2.670.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Nissan Primera3.0 d Titanium | 2013 Nissan Primera Titanium — Masrafsız Nissan Primera 3.0 d Titanium Ekspertizli2013 · 151.000 km · Bordo 5.170.000 ₺ | 2013 | 151.000 km | Bordo | 5.170.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Nissan 370Z1.8 Hybrid Style | 2024 Nissan 370Z Style — Ekspertiz Raporlu Nissan 370Z 1.8 Hybrid Style Fiyatı Düştü2024 · 34.000 km · Bej 932.000 ₺ | 2024 | 34.000 km | Bej | 932.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Nissan GT-R3.0 d Prestige | 2016 Nissan GT-R Prestige — Garaj Aracı Nissan GT-R 3.0 d Prestige Ekspertizli2016 · 139.000 km · Sarı 5.750.000 ₺ | 2016 | 139.000 km | Sarı | 5.750.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
Türkiye Nissan Otomobil Rehberi
Nissan Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve 370Z, Almera, GT-R ve Micra gibi seçeneklere ayrılır. Nissan Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki nissan otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni nissan otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 35 nissan otomobil ilanı yayında. Nissan otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 5.750.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.670.000 ₺. En çok ilan Bursa (6), Hatay (3) ve Ankara (3) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: 370Z (5), Almera (5) ve GT-R (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Nissan Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Nissan otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok nissan otomobil ilanı Bursa ilinde (6 ilan). Ardından Hatay (3) ve Ankara (3) geliyor.
Türkiye nissan otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan 370Z (5), Almera (5), GT-R (5) ve Micra (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye nissan otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 35 ilana göre Türkiye nissan otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 5.750.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.936.200 ₺.
Türkiye nissan otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.














