
Renault Otomobil İlanları
24 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault Zoe1.6 TDI Sport | 2010 Renault Zoe Sport — Tramer Kaydı Düşük Renault Zoe 1.6 TDI Sport Ekspertizli2010 · 200.500 km · Yeşil 944.000 ₺ | 2010 | 200.500 km | Yeşil | 944.000 ₺ | TekirdağSüleymanpaşa | ||
| Renault R 122.5 Hybrid Elite | 2012 Renault R 12 Elite — İlk Elden Renault R 12 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2012 · 235.500 km · Lacivert 731.000 ₺ | 2012 | 235.500 km | Lacivert | 731.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Renault R 111.8 Hybrid Executive | 2013 Renault R 11 Executive — Masrafsız Renault R 11 1.8 Hybrid Executive Takasa Uygun2013 · 247.500 km · Bej 3.560.000 ₺ | 2013 | 247.500 km | Bej | 3.560.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Renault Symbol1.8 Hybrid Premium | 2024 Renault Symbol Premium — Ekspertiz Raporlu Renault Symbol 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2024 · 34.500 km · Kırmızı 1.080.000 ₺ | 2024 | 34.500 km | Kırmızı | 1.080.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Renault Laguna1.4 LPG Design | 2019 Renault Laguna Design — İlk Elden Renault Laguna 1.4 LPG Design Ekspertizli2019 · 86.000 km · Bej 1.530.000 ₺ | 2019 | 86.000 km | Bej | 1.530.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Renault Symbol1.5 dCi Executive | 2013 Renault Symbol Executive — Değişensiz Renault Symbol 1.5 dCi Executive Fiyatı Düştü2013 · 120.000 km · Beyaz 2.250.000 ₺ | 2013 | 120.000 km | Beyaz | 2.250.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Renault Clio1.5 e-Hybrid Premium | 2011 Renault Clio Premium — Tramer Kaydı Düşük Renault Clio 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2011 · 197.000 km · Gri 5.030.000 ₺ | 2011 | 197.000 km | Gri | 5.030.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Renault Clio1.2 PureTech Executive | 2021 Renault Clio Executive — Bakımları Yeni Renault Clio 1.2 PureTech Executive Bireysel2021 · 73.500 km · Kırmızı 4.700.000 ₺ | 2021 | 73.500 km | Kırmızı | 4.700.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Renault R 92.5 Hybrid Sport | 2021 Renault R 9 Sport — İlk Elden Renault R 9 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2021 · 64.000 km · Beyaz 3.720.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Beyaz | 3.720.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Renault Fluence1.0 TSI Premium | 2010 Renault Fluence Premium — Değişensiz Renault Fluence 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2010 · 320.000 km · Beyaz 3.280.000 ₺ | 2010 | 320.000 km | Beyaz | 3.280.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Renault Talisman2.5 Hybrid Elite | 2012 Renault Talisman Elite — Değişensiz Renault Talisman 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2012 · 165.000 km · Yeşil 5.480.000 ₺ | 2012 | 165.000 km | Yeşil | 5.480.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Renault R 91.6 TDI Executive | 2019 Renault R 9 Executive — Az Yakan Renault R 9 1.6 TDI Executive Ekspertizli2019 · 117.500 km · Bej 1.290.000 ₺ | 2019 | 117.500 km | Bej | 1.290.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Renault Zoe1.4 TSI Design | 2024 Renault Zoe Design — Değişensiz Renault Zoe 1.4 TSI Design Takasa Uygun2024 · 24.500 km · Turuncu 2.330.000 ₺ | 2024 | 24.500 km | Turuncu | 2.330.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Renault Fluence1.8 Hybrid Elite | 2011 Renault Fluence Elite — Değişensiz Renault Fluence 1.8 Hybrid Elite Bireysel2011 · 207.000 km · Gri 1.130.000 ₺ | 2011 | 207.000 km | Gri | 1.130.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Renault R 92.0 PHEV Sport | 2012 Renault R 9 Sport — Ekspertiz Raporlu Renault R 9 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2012 · 214.000 km · Bordo 1.540.000 ₺ | 2012 | 214.000 km | Bordo | 1.540.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Renault Megane1.6 Style | 2019 Renault Megane Style — Bakımları Yeni Renault Megane 1.6 Style Ekspertizli2019 · 129.000 km · Kırmızı 1.750.000 ₺ | 2019 | 129.000 km | Kırmızı | 1.750.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Renault Megane1.4 TSI Premium | 2012 Renault Megane Premium — Ekspertiz Raporlu Renault Megane 1.4 TSI Premium Ekspertizli2012 · 261.500 km · Siyah 3.600.000 ₺ | 2012 | 261.500 km | Siyah | 3.600.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Renault R 122.0 PHEV Executive | 2012 Renault R 12 Executive · Kozan — Garaj Aracı Renault R 12 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2012 · 207.000 km · Siyah 1.130.000 ₺ | 2012 | 207.000 km | Siyah | 1.130.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Renault Fluence2.5 Hybrid Titanium | 2025 Renault Fluence Titanium — Değişensiz Renault Fluence 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2025 · 15.000 km · Beyaz 714.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Beyaz | 714.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| Renault Twingo1.4 TSI Urban | 2024 Renault Twingo Urban — Az Yakan Renault Twingo 1.4 TSI Urban Ekspertizli2024 · 20.500 km · Sarı 3.250.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Sarı | 3.250.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Renault Fluence2.0 PHEV Elite | 2017 Renault Fluence Elite — İlk Elden Renault Fluence 2.0 PHEV Elite Hızlı Satış2017 · 144.500 km · Lacivert 4.490.000 ₺ | 2017 | 144.500 km | Lacivert | 4.490.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Renault Taliant1.8 Hybrid Comfort | 2023 Renault Taliant Comfort — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.8 Hybrid Comfort Bireysel2023 · 41.500 km · Bordo 2.090.000 ₺ | 2023 | 41.500 km | Bordo | 2.090.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Renault Megane1.6 Prestige | 2018 Renault Megane Prestige — Bakımları Yeni Renault Megane 1.6 Prestige Ekspertizli2018 · 152.500 km · Beyaz 1.360.000 ₺ | 2018 | 152.500 km | Beyaz | 1.360.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Renault R 191.6 LPG Sport | 2012 Renault R 19 Sport — İlk Elden Renault R 19 1.6 LPG Sport Bireysel2012 · 273.000 km · Turuncu 3.780.000 ₺ | 2012 | 273.000 km | Turuncu | 3.780.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
Türkiye Renault Otomobil Rehberi
Renault Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Clio, Fluence, Laguna ve Megane gibi seçeneklere ayrılır. Renault Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki renault otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni renault otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 65 renault otomobil ilanı yayında. Renault otomobil fiyatları 655.000 ₺ ile 5.760.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.020.000 ₺. En çok ilan İstanbul (5), Ankara (5) ve Kahramanmaraş (5) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Clio (5), Fluence (5) ve Laguna (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Renault Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Renault otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok renault otomobil ilanı İstanbul ilinde (5 ilan). Ardından Ankara (5) ve Kahramanmaraş (5) geliyor.
Türkiye renault otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Clio (5), Fluence (5), Laguna (5) ve Megane (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye renault otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 65 ilana göre Türkiye renault otomobil fiyatları 655.000 ₺ ile 5.760.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.384.015 ₺.
Türkiye renault otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.























