
Renault Otomobil İlanları
26 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault R 111.8 Hybrid Titanium | 2014 Renault R 11 Titanium — İlk Elden Renault R 11 1.8 Hybrid Titanium Yeni2014 · 196.500 km · Yeşil 927.000 ₺ | 2014 | 196.500 km | Yeşil | 927.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Renault R 111.4 LPG Premium | 2024 Renault R 11 Premium — Garaj Aracı Renault R 11 1.4 LPG Premium 2024 · 29.000 km · Beyaz 3.770.000 ₺ | 2024 | 29.000 km | Beyaz | 3.770.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Renault Taliant1.6 LPG Elite | 2021 Renault Taliant Elite — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.6 LPG Elite Ekspertizli2021 · 52.000 km · Bordo 843.000 ₺ | 2021 | 52.000 km | Bordo | 843.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Renault R 191.6 TDI Executive | 2018 Renault R 19 Executive — Ekspertiz Raporlu Renault R 19 1.6 TDI Executive Fiyatı Düştü2018 · 75.500 km · Turuncu 4.710.000 ₺ | 2018 | 75.500 km | Turuncu | 4.710.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Renault Talisman2.0 PHEV Urban | 2024 Renault Talisman Urban — Garaj Aracı Renault Talisman 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2024 · 39.000 km · Kırmızı 655.000 ₺ | 2024 | 39.000 km | Kırmızı | 655.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Renault Clio1.5 e-Hybrid Sport | 2013 Renault Clio Sport — Az Yakan Renault Clio 1.5 e-Hybrid Sport Hızlı Satış2013 · 239.000 km · Gümüş 958.000 ₺ | 2013 | 239.000 km | Gümüş | 958.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Renault Symbol1.5 dCi Executive | 2022 Renault Symbol Executive — Ekspertiz Raporlu Renault Symbol 1.5 dCi Executive Ekspertizli2022 · 65.000 km · Sarı 678.000 ₺ | 2022 | 65.000 km | Sarı | 678.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Renault Twingo3.0 d Design | 2017 Renault Twingo Design — Masrafsız Renault Twingo 3.0 d Design Takasa Uygun2017 · 117.500 km · Lacivert 4.390.000 ₺ | 2017 | 117.500 km | Lacivert | 4.390.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Renault Clio1.6 LPG Urban | 2023 Renault Clio Urban — İlk Elden Renault Clio 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2023 · 55.000 km · Bej 2.020.000 ₺ | 2023 | 55.000 km | Bej | 2.020.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Renault Symbol2.0 d Urban | 2011 Renault Symbol Urban · Adapazarı — İlk Elden Renault Symbol 2.0 d Urban Fiyatı Düştü2011 · 164.000 km · Gri 1.960.000 ₺ | 2011 | 164.000 km | Gri | 1.960.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Renault Laguna2.0 d Urban | 2014 Renault Laguna Urban — Tramer Kaydı Düşük Renault Laguna 2.0 d Urban Takasa Uygun2014 · 161.500 km · Mavi 4.490.000 ₺ | 2014 | 161.500 km | Mavi | 4.490.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Renault Laguna1.4 LPG Prestige | 2019 Renault Laguna Prestige — İlk Elden Renault Laguna 1.4 LPG Prestige 2019 · 66.500 km · Lacivert 3.560.000 ₺ | 2019 | 66.500 km | Lacivert | 3.560.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Renault Zoe1.6 LPG Style | 2020 Renault Zoe Style — Masrafsız Renault Zoe 1.6 LPG Style Ekspertizli2020 · 94.000 km · Kahverengi 1.560.000 ₺ | 2020 | 94.000 km | Kahverengi | 1.560.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Renault R 91.2 PureTech Urban | 2015 Renault R 9 Urban — Ekspertiz Raporlu Renault R 9 1.2 PureTech Urban Takasa Uygun2015 · 207.500 km · Lacivert 2.280.000 ₺ | 2015 | 207.500 km | Lacivert | 2.280.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Renault R 121.6 Executive | 2012 Renault R 12 Executive — Az Yakan Renault R 12 1.6 Executive 2012 · 223.000 km · Mavi 3.370.000 ₺ | 2012 | 223.000 km | Mavi | 3.370.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Renault Clio1.2 PureTech Sport | 2020 Renault Clio Sport — Masrafsız Renault Clio 1.2 PureTech Sport 2020 · 81.500 km · Kırmızı 1.220.000 ₺ | 2020 | 81.500 km | Kırmızı | 1.220.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Renault Fluence1.6 LPG Executive | 2024 Renault Fluence Executive — Bakımları Yeni Renault Fluence 1.6 LPG Executive Ekspertizli2024 · 37.000 km · Mavi 3.310.000 ₺ | 2024 | 37.000 km | Mavi | 3.310.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Renault R 111.4 LPG Executive | 2020 Renault R 11 Executive — Az Yakan Renault R 11 1.4 LPG Executive Ekspertizli2020 · 69.500 km · Kırmızı 760.000 ₺ | 2020 | 69.500 km | Kırmızı | 760.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Renault Twingo1.5 e-Hybrid Sport | 2013 Renault Twingo Sport — Değişensiz Renault Twingo 1.5 e-Hybrid Sport Takasa Uygun2013 · 209.500 km · Gümüş 832.000 ₺ | 2013 | 209.500 km | Gümüş | 832.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Renault Laguna1.8 Hybrid Prestige | 2023 Renault Laguna Prestige — Masrafsız Renault Laguna 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2023 · 38.500 km · Siyah 1.390.000 ₺ | 2023 | 38.500 km | Siyah | 1.390.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Renault R 122.0 PHEV Style | 2019 Renault R 12 Style — Masrafsız Renault R 12 2.0 PHEV Style Takasa Uygun2019 · 69.500 km · Lacivert 1.110.000 ₺ | 2019 | 69.500 km | Lacivert | 1.110.000 ₺ | AydınKuşadası | ||
| Renault Symbol1.0 TSI Urban | 2011 Renault Symbol Urban — Masrafsız Renault Symbol 1.0 TSI Urban Ekspertizli2011 · 258.000 km · Kahverengi 775.000 ₺ | 2011 | 258.000 km | Kahverengi | 775.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
| Renault Taliant2.5 Hybrid Sport | 2012 Renault Taliant Sport — Az Yakan Renault Taliant 2.5 Hybrid Sport 2012 · 238.500 km · Gri 883.000 ₺ | 2012 | 238.500 km | Gri | 883.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Renault Megane1.5 e-Hybrid Executive | 2018 Renault Megane Executive — Garaj Aracı Renault Megane 1.5 e-Hybrid Executive 2018 · 166.000 km · Gri 3.730.000 ₺ | 2018 | 166.000 km | Gri | 3.730.000 ₺ | KonyaMeram | ||
Türkiye Renault Otomobil Rehberi
Renault Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Clio, Fluence, Laguna ve Megane gibi seçeneklere ayrılır. Renault Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki renault otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni renault otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 65 renault otomobil ilanı yayında. Renault otomobil fiyatları 655.000 ₺ ile 5.760.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.020.000 ₺. En çok ilan İstanbul (5), Ankara (5) ve Kahramanmaraş (5) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Clio (5), Fluence (5) ve Laguna (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Renault Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Renault otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok renault otomobil ilanı İstanbul ilinde (5 ilan). Ardından Ankara (5) ve Kahramanmaraş (5) geliyor.
Türkiye renault otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Clio (5), Fluence (5), Laguna (5) ve Megane (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye renault otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 65 ilana göre Türkiye renault otomobil fiyatları 655.000 ₺ ile 5.760.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.384.015 ₺.
Türkiye renault otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.























