
Volkswagen Otomobil İlanları
12 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Arteon2.5 Hybrid Urban | 2022 Volkswagen Arteon Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Arteon 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2022 · 63.500 km · Mavi 1.220.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Mavi | 1.220.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Volkswagen ID.31.5 e-Hybrid Style | 2017 Volkswagen ID.3 Style — Garaj Aracı Volkswagen ID.3 1.5 e-Hybrid Style Takasa Uygun2017 · 112.500 km · Bordo 2.230.000 ₺ | 2017 | 112.500 km | Bordo | 2.230.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Volkswagen Polo1.8 Hybrid Style | 2016 Volkswagen Polo Style — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Polo 1.8 Hybrid Style Bireysel2016 · 112.000 km · Beyaz 1.290.000 ₺ | 2016 | 112.000 km | Beyaz | 1.290.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Volkswagen Golf1.4 TSI Urban | 2016 Volkswagen Golf Urban — Az Yakan Volkswagen Golf 1.4 TSI Urban Ekspertizli2016 · 123.000 km · Gri 4.450.000 ₺ | 2016 | 123.000 km | Gri | 4.450.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Volkswagen Golf1.8 Hybrid Executive | 2014 Volkswagen Golf Executive — İlk Elden Volkswagen Golf 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2014 · 140.500 km · Mavi 1.290.000 ₺ | 2014 | 140.500 km | Mavi | 1.290.000 ₺ | BalıkesirGönen | ||
| Volkswagen Bora2.5 Hybrid Premium | 2018 Volkswagen Bora Premium — Az Yakan Volkswagen Bora 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2018 · 94.000 km · Bej 1.990.000 ₺ | 2018 | 94.000 km | Bej | 1.990.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Volkswagen Bora1.4 LPG Urban | 2022 Volkswagen Bora Urban — İlk Elden Volkswagen Bora 1.4 LPG Urban Takasa Uygun2022 · 40.000 km · Kahverengi 6.220.000 ₺ | 2022 | 40.000 km | Kahverengi | 6.220.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Volkswagen Bora1.8 Hybrid Titanium | 2012 Volkswagen Bora Titanium — Az Yakan Volkswagen Bora 1.8 Hybrid Titanium Bireysel2012 · 145.000 km · Gümüş 2.890.000 ₺ | 2012 | 145.000 km | Gümüş | 2.890.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Volkswagen ID.31.6 Sport | 2021 Volkswagen ID.3 Sport — Az Yakan Volkswagen ID.3 1.6 Sport Takasa Uygun2021 · 88.000 km · Turuncu 3.670.000 ₺ | 2021 | 88.000 km | Turuncu | 3.670.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Volkswagen Polo1.8 Hybrid Design | 2016 Volkswagen Polo Design — Masrafsız Volkswagen Polo 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2016 · 104.000 km · Turuncu 2.960.000 ₺ | 2016 | 104.000 km | Turuncu | 2.960.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Volkswagen Golf1.6 LPG Premium | 2014 Volkswagen Golf Premium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Golf 1.6 LPG Premium Ekspertizli2014 · 170.500 km · Gümüş 4.030.000 ₺ | 2014 | 170.500 km | Gümüş | 4.030.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Volkswagen Passat1.6 Design | 2014 Volkswagen Passat Design — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Passat 1.6 Design Takasa Uygun2014 · 213.000 km · Mavi 2.310.000 ₺ | 2014 | 213.000 km | Mavi | 2.310.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
Türkiye Volkswagen Otomobil Rehberi
Volkswagen Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Arteon, Beetle, Bora ve Golf gibi seçeneklere ayrılır. Volkswagen Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki volkswagen otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni volkswagen otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 50 volkswagen otomobil ilanı yayında. Volkswagen otomobil fiyatları 692.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.700.000 ₺. En çok ilan Gaziantep (5), Kocaeli (5) ve Bursa (5) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Arteon (5), Beetle (5) ve Bora (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Volkswagen Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Volkswagen otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok volkswagen otomobil ilanı Gaziantep ilinde (5 ilan). Ardından Kocaeli (5) ve Bursa (5) geliyor.
Türkiye volkswagen otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Arteon (5), Beetle (5), Bora (5) ve Golf (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye volkswagen otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 50 ilana göre Türkiye volkswagen otomobil fiyatları 692.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.021.340 ₺.
Türkiye volkswagen otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.











