
Volkswagen Otomobil İlanları
17 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Passat2.5 Hybrid Premium | 2020 Volkswagen Passat Premium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Passat 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2020 · 78.000 km · Beyaz 1.060.000 ₺ | 2020 | 78.000 km | Beyaz | 1.060.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Volkswagen Scirocco1.4 LPG Style | 2024 Volkswagen Scirocco Style — İlk Elden Volkswagen Scirocco 1.4 LPG Style Ekspertizli2024 · 25.000 km · Yeşil 1.120.000 ₺ | 2024 | 25.000 km | Yeşil | 1.120.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Volkswagen Bora1.6 LPG Titanium | 2015 Volkswagen Bora Titanium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Bora 1.6 LPG Titanium 2015 · 106.500 km · Gri 3.280.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Gri | 3.280.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Volkswagen Passat2.5 Hybrid Urban | 2022 Volkswagen Passat Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Passat 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2022 · 71.000 km · Sarı 775.000 ₺ | 2022 | 71.000 km | Sarı | 775.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Volkswagen ID.31.6 LPG Prestige | 2023 Volkswagen ID.3 Prestige — İlk Elden Volkswagen ID.3 1.6 LPG Prestige Takasa Uygun2023 · 46.500 km · Gri 1.380.000 ₺ | 2023 | 46.500 km | Gri | 1.380.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Volkswagen Scirocco2.0 PHEV Urban | 2021 Volkswagen Scirocco Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Scirocco 2.0 PHEV Urban Fiyatı Düştü2021 · 105.000 km · Bej 692.000 ₺ | 2021 | 105.000 km | Bej | 692.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Volkswagen ID.31.4 LPG Style | 2022 Volkswagen ID.3 Style — Garaj Aracı Volkswagen ID.3 1.4 LPG Style Ekspertizli2022 · 48.500 km · Yeşil 4.940.000 ₺ | 2022 | 48.500 km | Yeşil | 4.940.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Volkswagen Scirocco1.6 LPG Style | 2014 Volkswagen Scirocco Style — Az Yakan Volkswagen Scirocco 1.6 LPG Style Fiyatı Düştü2014 · 197.000 km · Bej 6.100.000 ₺ | 2014 | 197.000 km | Bej | 6.100.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Volkswagen Golf2.0 d Design | 2014 Volkswagen Golf Design — Az Yakan Volkswagen Golf 2.0 d Design Ekspertizli2014 · 216.000 km · Gümüş 3.770.000 ₺ | 2014 | 216.000 km | Gümüş | 3.770.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Volkswagen Scirocco1.8 Hybrid Elite | 2022 Volkswagen Scirocco Elite — İlk Elden Volkswagen Scirocco 1.8 Hybrid Elite Yeni2022 · 62.500 km · Yeşil 3.750.000 ₺ | 2022 | 62.500 km | Yeşil | 3.750.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Volkswagen Beetle2.5 Hybrid Comfort | 2012 Volkswagen Beetle Comfort — Değişensiz Volkswagen Beetle 2.5 Hybrid Comfort 2012 · 147.000 km · Turuncu 4.030.000 ₺ | 2012 | 147.000 km | Turuncu | 4.030.000 ₺ | OrduKorgan | ||
| Volkswagen Jetta2.5 Hybrid Titanium | 2010 Volkswagen Jetta Titanium — Değişensiz Volkswagen Jetta 2.5 Hybrid Titanium 2010 · 307.000 km · Bej 6.190.000 ₺ | 2010 | 307.000 km | Bej | 6.190.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Volkswagen Jetta2.0 PHEV Urban | 2019 Volkswagen Jetta Urban — Değişensiz Volkswagen Jetta 2.0 PHEV Urban 2019 · 136.000 km · Yeşil 1.200.000 ₺ | 2019 | 136.000 km | Yeşil | 1.200.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Volkswagen Bora2.0 TDI Comfort | 2016 Volkswagen Bora Comfort — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Bora 2.0 TDI Comfort 2016 · 182.500 km · Gümüş 6.290.000 ₺ | 2016 | 182.500 km | Gümüş | 6.290.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Volkswagen Beetle2.5 Hybrid Design | 2022 Volkswagen Beetle Design — Bakımları Yeni Volkswagen Beetle 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2022 · 76.000 km · Yeşil 2.360.000 ₺ | 2022 | 76.000 km | Yeşil | 2.360.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Volkswagen Beetle1.5 e-Hybrid Comfort | 2015 Volkswagen Beetle Comfort — Bakımları Yeni Volkswagen Beetle 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2015 · 139.000 km · Lacivert 1.370.000 ₺ | 2015 | 139.000 km | Lacivert | 1.370.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Volkswagen Polo1.5 e-Hybrid Sport | 2022 Volkswagen Polo Sport — İlk Elden Volkswagen Polo 1.5 e-Hybrid Sport Takasa Uygun2022 · 51.500 km · Gri 1.710.000 ₺ | 2022 | 51.500 km | Gri | 1.710.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
Türkiye Volkswagen Otomobil Rehberi
Volkswagen Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Arteon, Beetle, Bora ve Golf gibi seçeneklere ayrılır. Volkswagen Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki volkswagen otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni volkswagen otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 50 volkswagen otomobil ilanı yayında. Volkswagen otomobil fiyatları 692.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.700.000 ₺. En çok ilan Gaziantep (5), Kocaeli (5) ve Bursa (5) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Arteon (5), Beetle (5) ve Bora (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Volkswagen Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Volkswagen otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok volkswagen otomobil ilanı Gaziantep ilinde (5 ilan). Ardından Kocaeli (5) ve Bursa (5) geliyor.
Türkiye volkswagen otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Arteon (5), Beetle (5), Bora (5) ve Golf (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye volkswagen otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 50 ilana göre Türkiye volkswagen otomobil fiyatları 692.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.021.340 ₺.
Türkiye volkswagen otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.
















