
Minivan & Panelvan İlanları
170 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter1.6 LPG Executive | 2018 Volkswagen Transporter Executive — Bakımları Yeni Volkswagen Transporter 1.6 LPG Executive Fiyatı Düştü2018 · 106.500 km · Siyah 1.990.000 ₺ | 2018 | 106.500 km | Siyah | 1.990.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Opel Combo2.0 PHEV Urban | 2023 Opel Combo Urban — Bakımları Yeni Opel Combo 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2023 · 46.000 km · Kahverengi 1.110.000 ₺ | 2023 | 46.000 km | Kahverengi | 1.110.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Mercedes-Benz V Serisi1.5 dCi Executive | 2014 Mercedes-Benz V Serisi Executive — Bakımları Yeni Mercedes-Benz V Serisi 1.5 dCi Executive Takasa Uygun2014 · 192.000 km · Turuncu 1.160.000 ₺ | 2014 | 192.000 km | Turuncu | 1.160.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Hyundai Starex2.0 d Premium | 2012 Hyundai Starex Premium — İlk Elden Hyundai Starex 2.0 d Premium Ekspertizli2012 · 206.500 km · Beyaz 3.270.000 ₺ | 2012 | 206.500 km | Beyaz | 3.270.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Fiat Scudo1.5 dCi Comfort | 2022 Fiat Scudo Comfort — Masrafsız Fiat Scudo 1.5 dCi Comfort 2022 · 82.000 km · Beyaz 1.080.000 ₺ | 2022 | 82.000 km | Beyaz | 1.080.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Peugeot Expert1.4 LPG Style | 2015 Peugeot Expert Style — İlk Elden Peugeot Expert 1.4 LPG Style Takasa Uygun2015 · 131.000 km · Gümüş 2.620.000 ₺ | 2015 | 131.000 km | Gümüş | 2.620.000 ₺ | TrabzonOf | ||
| Dacia Lodgy1.0 TSI Style | 2010 Dacia Lodgy Style — Bakımları Yeni Dacia Lodgy 1.0 TSI Style Takasa Uygun2010 · 185.500 km · Lacivert 1.220.000 ₺ | 2010 | 185.500 km | Lacivert | 1.220.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Citroën Jumpy1.8 Hybrid Design | 2015 Citroën Jumpy Design — Garaj Aracı Citroën Jumpy 1.8 Hybrid Design Hızlı Satış2015 · 133.000 km · Beyaz 3.100.000 ₺ | 2015 | 133.000 km | Beyaz | 3.100.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Volkswagen Caddy2.0 PHEV Titanium | 2021 Volkswagen Caddy Titanium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Caddy 2.0 PHEV Titanium Hızlı Satış2021 · 54.000 km · Kahverengi 1.800.000 ₺ | 2021 | 54.000 km | Kahverengi | 1.800.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Citroën Jumpy1.2 PureTech Sport | 2019 Citroën Jumpy Sport — Ekspertiz Raporlu Citroën Jumpy 1.2 PureTech Sport 2019 · 127.500 km · Kırmızı 1.010.000 ₺ | 2019 | 127.500 km | Kırmızı | 1.010.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Volkswagen Multivan1.4 LPG Sport | 2016 Volkswagen Multivan Sport — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Multivan 1.4 LPG Sport Takasa Uygun2016 · 206.500 km · Kahverengi 2.820.000 ₺ | 2016 | 206.500 km | Kahverengi | 2.820.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
| Citroën Nemo1.2 PureTech Prestige | 2022 Citroën Nemo Prestige — Az Yakan Citroën Nemo 1.2 PureTech Prestige 2022 · 42.000 km · Lacivert 3.010.000 ₺ | 2022 | 42.000 km | Lacivert | 3.010.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Peugeot Bipper2.0 TDI Premium | 2014 Peugeot Bipper Premium — Ekspertiz Raporlu Peugeot Bipper 2.0 TDI Premium Ekspertizli2014 · 240.500 km · Beyaz 4.030.000 ₺ | 2014 | 240.500 km | Beyaz | 4.030.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Fiat Qubo1.5 dCi Style | 2012 Fiat Qubo Style — Garaj Aracı Fiat Qubo 1.5 dCi Style Ekspertizli2012 · 192.500 km · Sarı 1.060.000 ₺ | 2012 | 192.500 km | Sarı | 1.060.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Opel Vivaro1.8 Hybrid Urban | 2022 Opel Vivaro Urban — İlk Elden Opel Vivaro 1.8 Hybrid Urban 2022 · 56.500 km · Gümüş 2.080.000 ₺ | 2022 | 56.500 km | Gümüş | 2.080.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Volkswagen Transporter3.0 d Elite | 2023 Volkswagen Transporter Elite — İlk Elden Volkswagen Transporter 3.0 d Elite Ekspertizli2023 · 40.000 km · Mavi 830.000 ₺ | 2023 | 40.000 km | Mavi | 830.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Mercedes-Benz V Serisi1.5 dCi Urban | 2012 Mercedes-Benz V Serisi Urban — Az Yakan Mercedes-Benz V Serisi 1.5 dCi Urban Ekspertizli2012 · 144.500 km · Mavi 3.350.000 ₺ | 2012 | 144.500 km | Mavi | 3.350.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Opel Vivaro1.8 Hybrid Elite | 2018 Opel Vivaro Elite — Değişensiz Opel Vivaro 1.8 Hybrid Elite Bireysel2018 · 143.500 km · Bej 2.410.000 ₺ | 2018 | 143.500 km | Bej | 2.410.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| 2.0 d Prestige | 2013 Diğer Markalar Prestige — Az Yakan 2.0 d Prestige Ekspertizli2013 · 248.500 km · Bej 1.200.000 ₺ | 2013 | 248.500 km | Bej | 1.200.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Dacia Dokker1.6 LPG Design | 2014 Dacia Dokker Design — İlk Elden Dacia Dokker 1.6 LPG Design 2014 · 175.500 km · Gümüş 1.650.000 ₺ | 2014 | 175.500 km | Gümüş | 1.650.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Hyundai Staria2.0 PHEV Elite | 2024 Hyundai Staria Elite — İlk Elden Hyundai Staria 2.0 PHEV Elite Ekspertizli2024 · 27.500 km · Gri 846.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Gri | 846.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Renault Kangoo2.0 Turbo Sport | 2012 Renault Kangoo Sport — Bakımları Yeni Renault Kangoo 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2012 · 165.500 km · Turuncu 723.000 ₺ | 2012 | 165.500 km | Turuncu | 723.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Hyundai Starex2.0 PHEV Prestige | 2015 Hyundai Starex Prestige — İlk Elden Hyundai Starex 2.0 PHEV Prestige 2015 · 203.000 km · Bej 3.830.000 ₺ | 2015 | 203.000 km | Bej | 3.830.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Fiat Fiorino1.4 TSI Urban | 2020 Fiat Fiorino Urban — Ekspertiz Raporlu Fiat Fiorino 1.4 TSI Urban Ekspertizli2020 · 114.000 km · Mavi 1.940.000 ₺ | 2020 | 114.000 km | Mavi | 1.940.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
Türkiye Minivan & Panelvan Rehberi
Minivan & Panelvan, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Citroën, Dacia, Fiat ve Ford gibi seçeneklere ayrılır. Minivan & Panelvan alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki minivan & panelvan ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Arazi, SUV & Pickup ve Elektrikli Araçlar kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni minivan & panelvan ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 170 minivan & panelvan ilanı yayında. Minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.580.000 ₺. En çok ilan Ankara (13), Kocaeli (12) ve İzmir (11) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Ford (30), Fiat (20) ve Peugeot (20). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Minivan & Panelvan İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Minivan & panelvan ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok minivan & panelvan ilanı Ankara ilinde (13 ilan). Ardından Kocaeli (12) ve İzmir (11) geliyor.
Türkiye minivan & panelvan ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Ford (30), Fiat (20), Peugeot (20) ve Volkswagen (20) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye minivan & panelvan fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 170 ilana göre Türkiye minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 1.851.335 ₺.
Türkiye minivan & panelvan ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























