
Minivan & Panelvan İlanları
170 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Multivan1.5 dCi Elite | 2015 Volkswagen Multivan Elite — İlk Elden Volkswagen Multivan 1.5 dCi Elite Takasa Uygun2015 · 117.500 km · Yeşil 1.690.000 ₺ | 2015 | 117.500 km | Yeşil | 1.690.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Ford Transit Connect1.8 Hybrid Executive | 2014 Ford Transit Connect Executive — Masrafsız Ford Transit Connect 1.8 Hybrid Executive Hızlı Satış2014 · 185.000 km · Gümüş 2.280.000 ₺ | 2014 | 185.000 km | Gümüş | 2.280.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Ford Tourneo Connect1.8 Hybrid Premium | 2025 Ford Tourneo Connect Premium — İlk Elden Ford Tourneo Connect 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2025 · 11.500 km · Bej 1.030.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Bej | 1.030.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Citroën Berlingo1.4 LPG Design | 2010 Citroën Berlingo Design — Garaj Aracı Citroën Berlingo 1.4 LPG Design Takasa Uygun2010 · 145.000 km · Mavi 4.130.000 ₺ | 2010 | 145.000 km | Mavi | 4.130.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Volkswagen Caravelle3.0 d Sport | 2011 Volkswagen Caravelle Sport — İlk Elden Volkswagen Caravelle 3.0 d Sport 2011 · 160.000 km · Siyah 3.130.000 ₺ | 2011 | 160.000 km | Siyah | 3.130.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Ford Tourneo Custom2.0 PHEV Design | 2014 Ford Tourneo Custom Design — İlk Elden Ford Tourneo Custom 2.0 PHEV Design Ekspertizli2014 · 165.000 km · Beyaz 1.590.000 ₺ | 2014 | 165.000 km | Beyaz | 1.590.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Fiat Fiorino3.0 d Comfort | 2025 Fiat Fiorino Comfort — Az Yakan Fiat Fiorino 3.0 d Comfort Ekspertizli2025 · 16.000 km · Beyaz 982.000 ₺ | 2025 | 16.000 km | Beyaz | 982.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Peugeot Rifter1.4 LPG Style | 2016 Peugeot Rifter Style — Garaj Aracı Peugeot Rifter 1.4 LPG Style Ekspertizli2016 · 154.000 km · Kırmızı 675.000 ₺ | 2016 | 154.000 km | Kırmızı | 675.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Mercedes-Benz Vito1.2 PureTech Comfort | 2021 Mercedes-Benz Vito Comfort — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz Vito 1.2 PureTech Comfort Bireysel2021 · 74.500 km · Bej 1.140.000 ₺ | 2021 | 74.500 km | Bej | 1.140.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Mercedes-Benz Citan1.6 Sport | 2024 Mercedes-Benz Citan Sport — İlk Elden Mercedes-Benz Citan 1.6 Sport Ekspertizli2024 · 42.000 km · Kırmızı 3.540.000 ₺ | 2024 | 42.000 km | Kırmızı | 3.540.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Peugeot Rifter1.6 Comfort | 2020 Peugeot Rifter Comfort — Bakımları Yeni Peugeot Rifter 1.6 Comfort Takasa Uygun2020 · 95.000 km · Lacivert 1.300.000 ₺ | 2020 | 95.000 km | Lacivert | 1.300.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Ford Transit Courier1.6 TDI Elite | 2019 Ford Transit Courier Elite — Tramer Kaydı Düşük Ford Transit Courier 1.6 TDI Elite Takasa Uygun2019 · 134.000 km · Kahverengi 4.120.000 ₺ | 2019 | 134.000 km | Kahverengi | 4.120.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Mercedes-Benz Citan1.6 TDI Premium | 2025 Mercedes-Benz Citan Premium — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz Citan 1.6 TDI Premium Bireysel2025 · 12.500 km · Gümüş 1.120.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Gümüş | 1.120.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Citroën Nemo1.6 LPG Titanium | 2016 Citroën Nemo Titanium — Ekspertiz Raporlu Citroën Nemo 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2016 · 118.000 km · Kırmızı 1.830.000 ₺ | 2016 | 118.000 km | Kırmızı | 1.830.000 ₺ | MuğlaBodrum | ||
| Fiat Qubo2.5 Hybrid Executive | 2018 Fiat Qubo Executive — Az Yakan Fiat Qubo 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2018 · 98.500 km · Bej 1.490.000 ₺ | 2018 | 98.500 km | Bej | 1.490.000 ₺ | TrabzonAkçaabat | ||
| Renault Kangoo1.6 Style | 2021 Renault Kangoo Style — Masrafsız Renault Kangoo 1.6 Style Ekspertizli2021 · 87.500 km · Gri 3.510.000 ₺ | 2021 | 87.500 km | Gri | 3.510.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Fiat Fiorino1.8 Hybrid Urban | 2014 Fiat Fiorino Urban — İlk Elden Fiat Fiorino 1.8 Hybrid Urban 2014 · 242.000 km · Yeşil 2.700.000 ₺ | 2014 | 242.000 km | Yeşil | 2.700.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Fiat Qubo2.0 TDI Urban | 2017 Fiat Qubo Urban — Bakımları Yeni Fiat Qubo 2.0 TDI Urban 2017 · 106.500 km · Siyah 570.000 ₺ | 2017 | 106.500 km | Siyah | 570.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Mercedes-Benz Vito2.0 d Comfort | 2015 Mercedes-Benz Vito Comfort — Değişensiz Mercedes-Benz Vito 2.0 d Comfort Ekspertizli2015 · 106.000 km · Bordo 858.000 ₺ | 2015 | 106.000 km | Bordo | 858.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Peugeot Bipper1.6 LPG Elite | 2018 Peugeot Bipper Elite — İlk Elden Peugeot Bipper 1.6 LPG Elite 2018 · 73.000 km · Gri 3.100.000 ₺ | 2018 | 73.000 km | Gri | 3.100.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Ford Transit Custom2.0 d Style | 2019 Ford Transit Custom Style — Masrafsız Ford Transit Custom 2.0 d Style Ekspertizli2019 · 95.500 km · Siyah 2.160.000 ₺ | 2019 | 95.500 km | Siyah | 2.160.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Fiat Doblo2.5 Hybrid Titanium | 2023 Fiat Doblo Titanium — Masrafsız Fiat Doblo 2.5 Hybrid Titanium Bireysel2023 · 42.500 km · Yeşil 1.530.000 ₺ | 2023 | 42.500 km | Yeşil | 1.530.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Ford Tourneo Custom2.0 Turbo Titanium | 2022 Ford Tourneo Custom Titanium — Tramer Kaydı Düşük Ford Tourneo Custom 2.0 Turbo Titanium Takasa Uygun2022 · 72.000 km · Bej 2.430.000 ₺ | 2022 | 72.000 km | Bej | 2.430.000 ₺ | OrduKumru | ||
| Fiat Doblo2.0 PHEV Design | 2010 Fiat Doblo Design — İlk Elden Fiat Doblo 2.0 PHEV Design 2010 · 319.000 km · Kırmızı 2.030.000 ₺ | 2010 | 319.000 km | Kırmızı | 2.030.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
Türkiye Minivan & Panelvan Rehberi
Minivan & Panelvan, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Citroën, Dacia, Fiat ve Ford gibi seçeneklere ayrılır. Minivan & Panelvan alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki minivan & panelvan ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Arazi, SUV & Pickup ve Elektrikli Araçlar kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni minivan & panelvan ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 170 minivan & panelvan ilanı yayında. Minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.580.000 ₺. En çok ilan Ankara (13), Kocaeli (12) ve İzmir (11) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Ford (30), Fiat (20) ve Peugeot (20). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Minivan & Panelvan İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Minivan & panelvan ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok minivan & panelvan ilanı Ankara ilinde (13 ilan). Ardından Kocaeli (12) ve İzmir (11) geliyor.
Türkiye minivan & panelvan ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Ford (30), Fiat (20), Peugeot (20) ve Volkswagen (20) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye minivan & panelvan fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 170 ilana göre Türkiye minivan & panelvan fiyatları 551.000 ₺ ile 4.130.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 1.851.335 ₺.
Türkiye minivan & panelvan ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























