
Ford Otomobil İlanları
41 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Ka2.0 Turbo Premium | 2014 Ford Ka Premium — Değişensiz Ford Ka 2.0 Turbo Premium Ekspertizli2014 · 177.000 km · Kırmızı 6.110.000 ₺ | 2014 | 177.000 km | Kırmızı | 6.110.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Ford Focus1.4 TSI Sport | 2020 Ford Focus Sport — Az Yakan Ford Focus 1.4 TSI Sport Ekspertizli2020 · 120.000 km · Lacivert 672.000 ₺ | 2020 | 120.000 km | Lacivert | 672.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Ford Escort1.6 TDI Elite | 2010 Ford Escort Elite — İlk Elden Ford Escort 1.6 TDI Elite Ekspertizli2010 · 262.000 km · Kırmızı 771.000 ₺ | 2010 | 262.000 km | Kırmızı | 771.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Ford Mustang1.6 TDI Design | 2010 Ford Mustang Design — Ekspertiz Raporlu Ford Mustang 1.6 TDI Design Ekspertizli2010 · 167.500 km · Kahverengi 808.000 ₺ | 2010 | 167.500 km | Kahverengi | 808.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Ford Mustang2.0 Turbo Comfort | 2010 Ford Mustang Comfort — Masrafsız Ford Mustang 2.0 Turbo Comfort Takasa Uygun2010 · 274.500 km · Bordo 5.900.000 ₺ | 2010 | 274.500 km | Bordo | 5.900.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Ford Taunus2.0 Turbo Prestige | 2015 Ford Taunus Prestige — Bakımları Yeni Ford Taunus 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2015 · 188.500 km · Bej 5.110.000 ₺ | 2015 | 188.500 km | Bej | 5.110.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Ford Fusion1.5 e-Hybrid Urban | 2014 Ford Fusion Urban — Tramer Kaydı Düşük Ford Fusion 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 128.500 km · Siyah 3.010.000 ₺ | 2014 | 128.500 km | Siyah | 3.010.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Executive | 2013 Ford Taunus Executive — Bakımları Yeni Ford Taunus 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2013 · 151.500 km · Siyah 5.440.000 ₺ | 2013 | 151.500 km | Siyah | 5.440.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Ford Mustang2.5 Hybrid Style | 2022 Ford Mustang Style — Bakımları Yeni Ford Mustang 2.5 Hybrid Style 2022 · 55.000 km · Mavi 6.000.000 ₺ | 2022 | 55.000 km | Mavi | 6.000.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Ford Ka2.0 PHEV Titanium | 2012 Ford Ka Titanium — Tramer Kaydı Düşük Ford Ka 2.0 PHEV Titanium 2012 · 222.500 km · Mavi 1.240.000 ₺ | 2012 | 222.500 km | Mavi | 1.240.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Ford Focus1.6 LPG Sport | 2022 Ford Focus Sport — Garaj Aracı Ford Focus 1.6 LPG Sport 2022 · 79.000 km · Beyaz 2.940.000 ₺ | 2022 | 79.000 km | Beyaz | 2.940.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| Ford Fiesta1.0 TSI Sport | 2019 Ford Fiesta Sport — Garaj Aracı Ford Fiesta 1.0 TSI Sport Takasa Uygun2019 · 70.500 km · Sarı 1.500.000 ₺ | 2019 | 70.500 km | Sarı | 1.500.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Ford Mondeo2.0 d Premium | 2021 Ford Mondeo Premium — Değişensiz Ford Mondeo 2.0 d Premium Ekspertizli2021 · 78.000 km · Turuncu 2.070.000 ₺ | 2021 | 78.000 km | Turuncu | 2.070.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Ford Mustang1.5 e-Hybrid Prestige | 2015 Ford Mustang Prestige — Az Yakan Ford Mustang 1.5 e-Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 126.500 km · Sarı 896.000 ₺ | 2015 | 126.500 km | Sarı | 896.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Ford Mondeo1.8 Hybrid Executive | 2024 Ford Mondeo Executive — Tramer Kaydı Düşük Ford Mondeo 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2024 · 40.500 km · Yeşil 706.000 ₺ | 2024 | 40.500 km | Yeşil | 706.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Ford Fiesta1.6 LPG Executive | 2021 Ford Fiesta Executive — Ekspertiz Raporlu Ford Fiesta 1.6 LPG Executive Ekspertizli2021 · 79.000 km · Siyah 950.000 ₺ | 2021 | 79.000 km | Siyah | 950.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Ford Fusion1.5 dCi Design | 2011 Ford Fusion Design — İlk Elden Ford Fusion 1.5 dCi Design Fiyatı Düştü2011 · 162.500 km · Gri 1.120.000 ₺ | 2011 | 162.500 km | Gri | 1.120.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
Türkiye Ford Otomobil Rehberi
Ford Otomobil, KimBulur'da Otomobil kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Escort, Fiesta, Focus ve Fusion gibi seçeneklere ayrılır. Ford Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki ford otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Alfa Romeo, Aston Martin ve Audi kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni ford otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 41 ford otomobil ilanı yayında. Ford otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 6.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.720.000 ₺. En çok ilan Mersin (5), Bursa (3) ve Balıkesir (3) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mustang (6), Escort (5) ve Fiesta (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %98.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ford Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ford otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok ford otomobil ilanı Mersin ilinde (5 ilan). Ardından Bursa (3) ve Balıkesir (3) geliyor.
Türkiye ford otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mustang (6), Escort (5), Fiesta (5) ve Focus (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye ford otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 41 ilana göre Türkiye ford otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 6.490.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.601.634 ₺.
Türkiye ford otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Otomobil kategorisine göz at.
















