
İstanbul Vasıta İlanları
73 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dacia Bigster1.0 TSI Design | 2021 Dacia Bigster Design — Tramer Kaydı Düşük Dacia Bigster 1.0 TSI Design Ekspertizli2021 · 98.000 km · Siyah 1.210.000 ₺ | 2021 | 98.000 km | Siyah | 1.210.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Toyota RAV41.5 e-Hybrid Titanium | 2022 Toyota RAV4 Titanium — İlk Elden Toyota RAV4 1.5 e-Hybrid Titanium 2022 · 76.500 km · Gümüş 2.020.000 ₺ | 2022 | 76.500 km | Gümüş | 2.020.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Hyundai Ioniq1.4 LPG Comfort | 2014 Hyundai Ioniq Comfort — İlk Elden Hyundai Ioniq 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2014 · 116.500 km · Lacivert 868.000 ₺ | 2014 | 116.500 km | Lacivert | 868.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Audi Q83.0 d Sport | 2018 Audi Q8 Sport · Esenyurt — Değişensiz Audi Q8 3.0 d Sport Takasa Uygun2018 · 128.500 km · Bordo 6.360.000 ₺ | 2018 | 128.500 km | Bordo | 6.360.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Peugeot 1061.6 TDI Elite | 2017 Peugeot 106 Elite — İlk Elden Peugeot 106 1.6 TDI Elite Ekspertizli2017 · 183.500 km · Mavi 5.630.000 ₺ | 2017 | 183.500 km | Mavi | 5.630.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Volkswagen Multivan2.0 Turbo Sport | 2019 Volkswagen Multivan Sport — İlk Elden Volkswagen Multivan 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2019 · 145.500 km · Turuncu 853.000 ₺ | 2019 | 145.500 km | Turuncu | 853.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Chery Tiggo 82.0 PHEV Elite | 2020 Chery Tiggo 8 Elite — Az Yakan Chery Tiggo 8 2.0 PHEV Elite Takasa Uygun2020 · 57.000 km · Bej 2.110.000 ₺ | 2020 | 57.000 km | Bej | 2.110.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Kia Stinger1.4 LPG Elite | 2020 Kia Stinger Elite — İlk Elden Kia Stinger 1.4 LPG Elite Yeni2020 · 100.500 km · Beyaz 4.310.000 ₺ | 2020 | 100.500 km | Beyaz | 4.310.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Volvo XC401.2 PureTech Sport | 2025 Volvo XC40 Sport — Az Yakan Volvo XC40 1.2 PureTech Sport Ekspertizli2025 · 18.000 km · Kahverengi 3.800.000 ₺ | 2025 | 18.000 km | Kahverengi | 3.800.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Honda Civic1.8 Hybrid Sport | 2014 Honda Civic Sport — İlk Elden Honda Civic 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2014 · 147.500 km · Kahverengi 3.030.000 ₺ | 2014 | 147.500 km | Kahverengi | 3.030.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Mercedes-Benz B Serisi1.6 TDI Elite | 2011 Mercedes-Benz B Serisi Elite — Az Yakan Mercedes-Benz B Serisi 1.6 TDI Elite Fiyatı Düştü2011 · 178.500 km · Turuncu 2.270.000 ₺ | 2011 | 178.500 km | Turuncu | 2.270.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Citroën C11.5 e-Hybrid Elite | 2022 Citroën C1 Elite — İlk Elden Citroën C1 1.5 e-Hybrid Elite 2022 · 79.500 km · Siyah 1.820.000 ₺ | 2022 | 79.500 km | Siyah | 1.820.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Ferrari 2961.4 LPG Urban | 2020 Ferrari 296 Urban — Ekspertiz Raporlu Ferrari 296 1.4 LPG Urban 2020 · 54.000 km · Siyah 4.360.000 ₺ | 2020 | 54.000 km | Siyah | 4.360.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Fiat Siena1.5 e-Hybrid Premium | 2016 Fiat Siena Premium — Garaj Aracı Fiat Siena 1.5 e-Hybrid Premium 2016 · 133.500 km · Mavi 1.890.000 ₺ | 2016 | 133.500 km | Mavi | 1.890.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Citroën C12.0 TDI Titanium | 2022 Citroën C1 Titanium — Masrafsız Citroën C1 2.0 TDI Titanium Ekspertizli2022 · 43.000 km · Beyaz 6.220.000 ₺ | 2022 | 43.000 km | Beyaz | 6.220.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Volkswagen Passat Variant1.5 e-Hybrid Elite | 2012 Volkswagen Passat Variant Elite — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Passat Variant 1.5 e-Hybrid Elite Takasa Uygun2012 · 269.000 km · Gri 1.040.000 ₺ | 2012 | 269.000 km | Gri | 1.040.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| MG HS1.6 TDI Design | 2013 MG HS Design — Ekspertiz Raporlu MG HS 1.6 TDI Design Yeni2013 · 178.500 km · Kahverengi 1.850.000 ₺ | 2013 | 178.500 km | Kahverengi | 1.850.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Mercedes-Benz SLK1.6 LPG Urban | 2018 Mercedes-Benz SLK Urban — Az Yakan Mercedes-Benz SLK 1.6 LPG Urban Ekspertizli2018 · 161.000 km · Sarı 1.190.000 ₺ | 2018 | 161.000 km | Sarı | 1.190.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Kia Cerato1.4 LPG Comfort | 2014 Kia Cerato Comfort — Tramer Kaydı Düşük Kia Cerato 1.4 LPG Comfort 2014 · 130.500 km · Kırmızı 777.000 ₺ | 2014 | 130.500 km | Kırmızı | 777.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| DS Automobiles DS 51.6 LPG Premium | 2014 DS Automobiles DS 5 Premium — Tramer Kaydı Düşük DS Automobiles DS 5 1.6 LPG Premium Ekspertizli2014 · 154.000 km · Bordo 3.150.000 ₺ | 2014 | 154.000 km | Bordo | 3.150.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Land Rover Range Rover Sport1.8 Hybrid Style | 2018 Land Rover Range Rover Sport Style — Az Yakan Land Rover Range Rover Sport 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2018 · 97.500 km · Turuncu 2.300.000 ₺ | 2018 | 97.500 km | Turuncu | 2.300.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Nissan 370Z1.8 Hybrid Style | 2024 Nissan 370Z Style — Ekspertiz Raporlu Nissan 370Z 1.8 Hybrid Style Fiyatı Düştü2024 · 34.000 km · Bej 932.000 ₺ | 2024 | 34.000 km | Bej | 932.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Land Rover Range Rover3.0 d Sport | 2015 Land Rover Range Rover Sport — İlk Elden Land Rover Range Rover 3.0 d Sport Ekspertizli2015 · 137.000 km · Bordo 6.490.000 ₺ | 2015 | 137.000 km | Bordo | 6.490.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Honda750 Touring | 2018 Honda — Bakımları Yeni Honda 750 Touring Takasa Uygun2018 · 29.500 km · Beyaz 122.000 ₺ | 2018 | 29.500 km | Beyaz | 122.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
İstanbul Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
İstanbul genelinde şu anda 227 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.680 ₺ ile 23.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.380.000 ₺. En çok ilan Pendik (49), Esenyurt (38) ve Bahçelievler (38) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (115), Arazi, SUV & Pickup (68) ve Minivan & Panelvan (10). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
İstanbul Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
İstanbul vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Pendik ilçesinde (49 ilan). Ardından Esenyurt (38) ve Bahçelievler (38) geliyor.
İstanbul vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (115), Arazi, SUV & Pickup (68), Minivan & Panelvan (10) ve Elektrikli Araçlar (8) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
İstanbul vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 227 ilana göre İstanbul vasıta fiyatları 2.680 ₺ ile 23.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.070.884 ₺.
İstanbul vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























