
Afyonkarahisar Vasıta İlanları
65 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan Note1.0 TSI Urban | 2016 Nissan Note Urban — Az Yakan Nissan Note 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2016 · 160.500 km · Bej 5.710.000 ₺ | 2016 | 160.500 km | Bej | 5.710.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Seat Arona2.0 Turbo Sport | 2017 Seat Arona Sport — Değişensiz Seat Arona 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2017 · 153.000 km · Sarı 6.770.000 ₺ | 2017 | 153.000 km | Sarı | 6.770.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Fiat Scudo2.5 Hybrid Sport | 2016 Fiat Scudo Sport — Garaj Aracı Fiat Scudo 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2016 · 118.000 km · Mavi 1.490.000 ₺ | 2016 | 118.000 km | Mavi | 1.490.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Hyundai Getz1.0 TSI Premium | 2017 Hyundai Getz Premium — Garaj Aracı Hyundai Getz 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2017 · 156.000 km · Siyah 787.000 ₺ | 2017 | 156.000 km | Siyah | 787.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Lamborghini Aventador1.0 TSI Style | 2010 Lamborghini Aventador Style — Az Yakan Lamborghini Aventador 1.0 TSI Style 2010 · 158.500 km · Bej 1.640.000 ₺ | 2010 | 158.500 km | Bej | 1.640.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Peugeot 20081.5 dCi Titanium | 2020 Peugeot 2008 Titanium — Değişensiz Peugeot 2008 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2020 · 83.500 km · Turuncu 2.730.000 ₺ | 2020 | 83.500 km | Turuncu | 2.730.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Nissan Sunny2.5 Hybrid Prestige | 2014 Nissan Sunny Prestige — Az Yakan Nissan Sunny 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2014 · 124.000 km · Sarı 1.980.000 ₺ | 2014 | 124.000 km | Sarı | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Volkswagen Taigo1.4 LPG Executive | 2015 Volkswagen Taigo Executive — Masrafsız Volkswagen Taigo 1.4 LPG Executive Fiyatı Düştü2015 · 172.000 km · Mavi 2.260.000 ₺ | 2015 | 172.000 km | Mavi | 2.260.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Ferrari 4881.4 LPG Comfort | 2018 Ferrari 488 Comfort — Değişensiz Ferrari 488 1.4 LPG Comfort 2018 · 104.000 km · Sarı 721.000 ₺ | 2018 | 104.000 km | Sarı | 721.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Subaru Forester2.5 Hybrid Sport | 2024 Subaru Forester Sport — Değişensiz Subaru Forester 2.5 Hybrid Sport Fiyatı Düştü2024 · 41.500 km · Lacivert 5.850.000 ₺ | 2024 | 41.500 km | Lacivert | 5.850.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| BMW 2 Serisi1.0 TSI Elite | 2014 BMW 2 Serisi Elite · Bolvadin — Değişensiz BMW 2 Serisi 1.0 TSI Elite Fiyatı Düştü2014 · 121.500 km · Gümüş 1.850.000 ₺ | 2014 | 121.500 km | Gümüş | 1.850.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Dacia Sandero1.2 PureTech Titanium | 2023 Dacia Sandero Titanium — Ekspertiz Raporlu Dacia Sandero 1.2 PureTech Titanium Fiyatı Düştü2023 · 35.000 km · Sarı 2.960.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Sarı | 2.960.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Fiat Palio1.8 Hybrid Titanium | 2017 Fiat Palio Titanium — Masrafsız Fiat Palio 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2017 · 145.500 km · Siyah 1.530.000 ₺ | 2017 | 145.500 km | Siyah | 1.530.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Honda HR-V1.6 TDI Urban | 2012 Honda HR-V Urban — İlk Elden Honda HR-V 1.6 TDI Urban Takasa Uygun2012 · 214.000 km · Turuncu 3.120.000 ₺ | 2012 | 214.000 km | Turuncu | 3.120.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Maserati MC201.6 Design | 2012 Maserati MC20 Design — Garaj Aracı Maserati MC20 1.6 Design Ekspertizli2012 · 218.000 km · Siyah 2.390.000 ₺ | 2012 | 218.000 km | Siyah | 2.390.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| 3.0 d | Hasarlı Otomobil — 2016 Model, Sel / Su Hasarlı 3.0 d Bireysel2016 · 116.000 km 426.000 ₺ | 2016 | 116.000 km | — | 426.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Peugeot Bipper1.6 LPG Elite | 2018 Peugeot Bipper Elite — İlk Elden Peugeot Bipper 1.6 LPG Elite 2018 · 73.000 km · Gri 3.100.000 ₺ | 2018 | 73.000 km | Gri | 3.100.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Ford Kuga1.8 Hybrid Style | 2015 Ford Kuga Style — Garaj Aracı Ford Kuga 1.8 Hybrid Style Ekspertizli2015 · 179.500 km · Siyah 1.770.000 ₺ | 2015 | 179.500 km | Siyah | 1.770.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| — | Satılık Çekme Karavan · Sandıklı — 2020 ModelTakasa Uygun 2020 · 59.000 km 3.080.000 ₺ | 2020 | 59.000 km | — | 3.080.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Renault Clio1.6 LPG Urban | 2023 Renault Clio Urban — İlk Elden Renault Clio 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2023 · 55.000 km · Bej 2.020.000 ₺ | 2023 | 55.000 km | Bej | 2.020.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Volvo V901.6 Urban | 2014 Volvo V90 Urban — Bakımları Yeni Volvo V90 1.6 Urban Ekspertizli2014 · 220.000 km · Bordo 1.270.000 ₺ | 2014 | 220.000 km | Bordo | 1.270.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Volvo V601.4 LPG Prestige | 2017 Volvo V60 Prestige · Merkez — Ekspertiz Raporlu Volvo V60 1.4 LPG Prestige 2017 · 135.500 km · Bej 1.980.000 ₺ | 2017 | 135.500 km | Bej | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Chery Tiggo 41.5 e-Hybrid Style | 2010 Chery Tiggo 4 Style — Az Yakan Chery Tiggo 4 1.5 e-Hybrid Style 2010 · 292.500 km · Kahverengi 3.380.000 ₺ | 2010 | 292.500 km | Kahverengi | 3.380.000 ₺ | AfyonkarahisarSinanpaşa | ||
| Tesla Model 3Standart Menzil Elite | 2017 Tesla Model 3 Elite — Değişensiz Tesla Model 3 Standart Menzil Elite Takasa Uygun2017 · 129.500 km · Mavi 3.550.000 ₺ | 2017 | 129.500 km | Mavi | 3.550.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
Afyonkarahisar Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Afyonkarahisar genelinde şu anda 65 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 168.000 ₺ ile 7.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.020.000 ₺. En çok ilan Sandıklı (17), Merkez (14) ve Sinanpaşa (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (19) ve Motosiklet (6). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Afyonkarahisar Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Afyonkarahisar vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Sandıklı ilçesinde (17 ilan). Ardından Merkez (14) ve Sinanpaşa (10) geliyor.
Afyonkarahisar vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (31), Arazi, SUV & Pickup (19), Motosiklet (6) ve Ticari Araçlar (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Afyonkarahisar vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 65 ilana göre Afyonkarahisar vasıta fiyatları 168.000 ₺ ile 7.030.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.407.954 ₺.
Afyonkarahisar vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























