
Diyarbakır Vasıta İlanları
74 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peugeot Bipper2.0 d Titanium | 2022 Peugeot Bipper Titanium — Tramer Kaydı Düşük Peugeot Bipper 2.0 d Titanium Ekspertizli2022 · 64.500 km · Sarı 3.680.000 ₺ | 2022 | 64.500 km | Sarı | 3.680.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Volkswagen Passat2.5 Hybrid Premium | 2020 Volkswagen Passat Premium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Passat 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2020 · 78.000 km · Beyaz 1.060.000 ₺ | 2020 | 78.000 km | Beyaz | 1.060.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Kuba1000 Classic | 2013 Kuba — Garaj Aracı Kuba 1000 Classic Bireysel2013 · 49.000 km · Bordo 701.000 ₺ | 2013 | 49.000 km | Bordo | 701.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| NissanStandart Menzil Style | 2013 Nissan Style — Garaj Aracı Nissan Standart Menzil Style Ekspertizli2013 · 157.500 km · Bej 3.120.000 ₺ | 2013 | 157.500 km | Bej | 3.120.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| BMW 3 Serisi2.0 Turbo Titanium | 2017 BMW 3 Serisi Titanium — Az Yakan BMW 3 Serisi 2.0 Turbo Titanium Takasa Uygun2017 · 127.500 km · Lacivert 2.270.000 ₺ | 2017 | 127.500 km | Lacivert | 2.270.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| BMW i Serisi2.5 Hybrid Elite | 2011 BMW i Serisi Elite — Değişensiz BMW i Serisi 2.5 Hybrid Elite Fiyatı Düştü2011 · 257.500 km · Gümüş 3.990.000 ₺ | 2011 | 257.500 km | Gümüş | 3.990.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| MINI Clubman1.5 dCi Design | 2019 MINI Clubman Design — Bakımları Yeni MINI Clubman 1.5 dCi Design Ekspertizli2019 · 85.000 km · Turuncu 1.000.000 ₺ | 2019 | 85.000 km | Turuncu | 1.000.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Renault Austral1.6 LPG Executive | 2011 Renault Austral Executive — Az Yakan Renault Austral 1.6 LPG Executive Fiyatı Düştü2011 · 302.000 km · Turuncu 1.810.000 ₺ | 2011 | 302.000 km | Turuncu | 1.810.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Kawasaki125 Adventure | 2020 Kawasaki — Ekspertiz Raporlu Kawasaki 125 Adventure 2020 · 16.500 km · Mavi 413.000 ₺ | 2020 | 16.500 km | Mavi | 413.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| BMW iX1.0 TSI Prestige | 2021 BMW iX Prestige — Az Yakan BMW iX 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2021 · 94.500 km · Sarı 4.310.000 ₺ | 2021 | 94.500 km | Sarı | 4.310.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Mitsubishi L2002.0 PHEV Elite | 2013 Mitsubishi L200 Elite — Az Yakan Mitsubishi L200 2.0 PHEV Elite 2013 · 180.000 km · Mavi 1.430.000 ₺ | 2013 | 180.000 km | Mavi | 1.430.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Nissan Ariya1.6 TDI Urban | 2016 Nissan Ariya Urban — Masrafsız Nissan Ariya 1.6 TDI Urban Takasa Uygun2016 · 122.000 km · Bordo 3.850.000 ₺ | 2016 | 122.000 km | Bordo | 3.850.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Renault Kadjar2.0 PHEV Sport | 2015 Renault Kadjar Sport — Az Yakan Renault Kadjar 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2015 · 114.500 km · Mavi 1.690.000 ₺ | 2015 | 114.500 km | Mavi | 1.690.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| RenaultUzun Menzil Sport | 2010 Renault Sport — Ekspertiz Raporlu Renault Uzun Menzil Sport Ekspertizli2010 · 173.500 km · Siyah 3.270.000 ₺ | 2010 | 173.500 km | Siyah | 3.270.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| PorscheUzun Menzil Prestige | 2011 Porsche Prestige — İlk Elden Porsche Uzun Menzil Prestige Ekspertizli2011 · 230.000 km · Bordo 1.470.000 ₺ | 2011 | 230.000 km | Bordo | 1.470.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Nissan Qashqai1.8 Hybrid Comfort | 2023 Nissan Qashqai Comfort — Masrafsız Nissan Qashqai 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2023 · 30.500 km · Turuncu 1.310.000 ₺ | 2023 | 30.500 km | Turuncu | 1.310.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Land Rover Defender2.0 d Sport | 2010 Land Rover Defender Sport — Garaj Aracı Land Rover Defender 2.0 d Sport 2010 · 196.000 km · Gümüş 1.440.000 ₺ | 2010 | 196.000 km | Gümüş | 1.440.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Tesla Model X2.0 PHEV Design | 2016 Tesla Model X Design · Sur — Tramer Kaydı Düşük Tesla Model X 2.0 PHEV Design Hızlı Satış2016 · 196.000 km · Gümüş 2.900.000 ₺ | 2016 | 196.000 km | Gümüş | 2.900.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Peugeot 3082.5 Hybrid Executive | 2014 Peugeot 308 Executive — Değişensiz Peugeot 308 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2014 · 171.500 km · Gri 2.560.000 ₺ | 2014 | 171.500 km | Gri | 2.560.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Audi e-tron GT1.5 dCi Titanium | 2023 Audi e-tron GT Titanium — Az Yakan Audi e-tron GT 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2023 · 28.000 km · Yeşil 1.530.000 ₺ | 2023 | 28.000 km | Yeşil | 1.530.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| KGM (SsangYong) Rexton2.0 PHEV Executive | 2018 KGM (SsangYong) Rexton Executive — Garaj Aracı KGM (SsangYong) Rexton 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2018 · 149.000 km · Kırmızı 1.920.000 ₺ | 2018 | 149.000 km | Kırmızı | 1.920.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Skoda Rapid1.4 TSI Comfort | 2013 Skoda Rapid Comfort — Ekspertiz Raporlu Skoda Rapid 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2013 · 155.500 km · Kırmızı 6.100.000 ₺ | 2013 | 155.500 km | Kırmızı | 6.100.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Rolls-Royce Wraith1.0 TSI Titanium | 2025 Rolls-Royce Wraith Titanium — Garaj Aracı Rolls-Royce Wraith 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2025 · 11.000 km · Gri 2.800.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Gri | 2.800.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Aston Martin DB111.2 PureTech Comfort | 2014 Aston Martin DB11 Comfort — Ekspertiz Raporlu Aston Martin DB11 1.2 PureTech Comfort Ekspertizli2014 · 134.000 km · Siyah 2.760.000 ₺ | 2014 | 134.000 km | Siyah | 2.760.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
Diyarbakır Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Diyarbakır genelinde şu anda 74 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.870.000 ₺. En çok ilan Yenişehir (16), Ergani (13) ve Kayapınar (12) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23) ve Motosiklet (8). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Diyarbakır Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Diyarbakır vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Yenişehir ilçesinde (16 ilan). Ardından Ergani (13) ve Kayapınar (12) geliyor.
Diyarbakır vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (30), Arazi, SUV & Pickup (23), Motosiklet (8) ve Minivan & Panelvan (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Diyarbakır vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 74 ilana göre Diyarbakır vasıta fiyatları 4.390 ₺ ile 9.770.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.536.863 ₺.
Diyarbakır vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























