
Kahramanmaraş Vasıta İlanları
91 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Puma2.0 PHEV Sport | 2010 Ford Puma Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Puma 2.0 PHEV Sport 2010 · 239.000 km · Gümüş 5.800.000 ₺ | 2010 | 239.000 km | Gümüş | 5.800.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Ford Tourneo Courier1.8 Hybrid Executive | 2016 Ford Tourneo Courier Executive — Bakımları Yeni Ford Tourneo Courier 1.8 Hybrid Executive Bireysel2016 · 170.000 km · Bordo 555.000 ₺ | 2016 | 170.000 km | Bordo | 555.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.5 e-Hybrid Urban | 2021 Land Rover Range Rover Velar Urban — Masrafsız Land Rover Range Rover Velar 1.5 e-Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 90.500 km · Bej 1.310.000 ₺ | 2021 | 90.500 km | Bej | 1.310.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| CFMotoe-8 | 2014 CFMoto — Bakımları Yeni CFMoto e-8 Takasa Uygun2014 · 44.000 km · Siyah 836.000 ₺ | 2014 | 44.000 km | Siyah | 836.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Chevrolet Spark1.4 LPG Comfort | 2021 Chevrolet Spark Comfort — Bakımları Yeni Chevrolet Spark 1.4 LPG Comfort Fiyatı Düştü2021 · 75.000 km · Bej 3.950.000 ₺ | 2021 | 75.000 km | Bej | 3.950.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| 1.6 TDI Style | 2015 Diğer Markalar Style — Masrafsız 1.6 TDI Style 2015 · 215.000 km · Lacivert 3.610.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Lacivert | 3.610.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Mazda Mazda 62.5 Hybrid Premium | 2016 Mazda Mazda 6 Premium — Bakımları Yeni Mazda Mazda 6 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2016 · 172.000 km · Bej 1.170.000 ₺ | 2016 | 172.000 km | Bej | 1.170.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Peugeot 20081.2 PureTech Style | 2017 Peugeot 2008 Style — Masrafsız Peugeot 2008 1.2 PureTech Style Takasa Uygun2017 · 158.500 km · Bordo 3.750.000 ₺ | 2017 | 158.500 km | Bordo | 3.750.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Land Rover Range Rover Sport2.0 PHEV Sport | 2018 Land Rover Range Rover Sport Premium — Masrafsız Land Rover Range Rover Sport 2.0 PHEV Sport Takasa Uygun2018 · 127.000 km · Bej 5.270.000 ₺ | 2018 | 127.000 km | Bej | 5.270.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Mercedes-Benz GLE1.4 LPG Premium | 2022 Mercedes-Benz GLE Premium — İlk Elden Mercedes-Benz GLE 1.4 LPG Premium Ekspertizli2022 · 75.000 km · Sarı 2.970.000 ₺ | 2022 | 75.000 km | Sarı | 2.970.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Subaru XV2.0 Turbo Design | 2016 Subaru XV Design — Tramer Kaydı Düşük Subaru XV 2.0 Turbo Design Hızlı Satış2016 · 152.000 km · Lacivert 2.570.000 ₺ | 2016 | 152.000 km | Lacivert | 2.570.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| 1.4 LPG | 2011 Toyota Minivan — Engelli Plakalı, Uyarlama Yok 1.4 LPG Takasa Uygun2011 · 260.000 km · Beyaz 996.000 ₺ | 2011 | 260.000 km | Beyaz | 996.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Suzuki Vitara1.5 e-Hybrid Design | 2015 Suzuki Vitara Design — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Vitara 1.5 e-Hybrid Design Fiyatı Düştü2015 · 106.500 km · Gri 4.030.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Gri | 4.030.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Chevrolet Aveo1.4 LPG Sport | 2014 Chevrolet Aveo Sport — İlk Elden Chevrolet Aveo 1.4 LPG Sport Ekspertizli2014 · 134.500 km · Turuncu 2.360.000 ₺ | 2014 | 134.500 km | Turuncu | 2.360.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Bajaj1000 ABS | 2022 Bajaj — Masrafsız Bajaj 1000 ABS Takasa Uygun2022 · 13.000 km · Lacivert 355.000 ₺ | 2022 | 13.000 km | Lacivert | 355.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Hyundai Accent2.5 Hybrid Premium | 2019 Hyundai Accent Premium — Az Yakan Hyundai Accent 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2019 · 131.000 km · Beyaz 5.350.000 ₺ | 2019 | 131.000 km | Beyaz | 5.350.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| TeslaStandart Menzil Sport | 2016 Tesla Sport — Ekspertiz Raporlu Tesla Standart Menzil Sport Ekspertizli2016 · 155.000 km · Gri 3.870.000 ₺ | 2016 | 155.000 km | Gri | 3.870.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Ford Tourneo Custom2.0 PHEV Design | 2014 Ford Tourneo Custom Design — İlk Elden Ford Tourneo Custom 2.0 PHEV Design Ekspertizli2014 · 165.000 km · Beyaz 1.590.000 ₺ | 2014 | 165.000 km | Beyaz | 1.590.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Fiat Egea Cross1.6 TDI Titanium | 2022 Fiat Egea Cross Titanium — Az Yakan Fiat Egea Cross 1.6 TDI Titanium Ekspertizli2022 · 65.000 km · Kahverengi 3.130.000 ₺ | 2022 | 65.000 km | Kahverengi | 3.130.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Aston Martin DB121.5 dCi Comfort | 2019 Aston Martin DB12 Comfort — Ekspertiz Raporlu Aston Martin DB12 1.5 dCi Comfort Fiyatı Düştü2019 · 81.000 km · Mavi 3.040.000 ₺ | 2019 | 81.000 km | Mavi | 3.040.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Jeep Cherokee2.5 Hybrid Executive | 2011 Jeep Cherokee Executive — Ekspertiz Raporlu Jeep Cherokee 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2011 · 302.000 km · Kırmızı 1.410.000 ₺ | 2011 | 302.000 km | Kırmızı | 1.410.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| MINI Cooper1.8 Hybrid Executive | 2013 MINI Cooper Executive — Bakımları Yeni MINI Cooper 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2013 · 252.000 km · Bordo 1.780.000 ₺ | 2013 | 252.000 km | Bordo | 1.780.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Subaru XV1.4 TSI Sport | 2015 Subaru XV Sport — Tramer Kaydı Düşük Subaru XV 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2015 · 151.000 km · Gri 1.210.000 ₺ | 2015 | 151.000 km | Gri | 1.210.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Renault R 111.8 Hybrid Executive | 2013 Renault R 11 Executive — Masrafsız Renault R 11 1.8 Hybrid Executive Takasa Uygun2013 · 247.500 km · Bej 3.560.000 ₺ | 2013 | 247.500 km | Bej | 3.560.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
Kahramanmaraş Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kahramanmaraş genelinde şu anda 91 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 195.000 ₺ ile 9.210.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.360.000 ₺. En çok ilan Pazarcık (20), Elbistan (18) ve Türkoğlu (15) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (42), Arazi, SUV & Pickup (29) ve Minivan & Panelvan (8). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kahramanmaraş Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kahramanmaraş vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Pazarcık ilçesinde (20 ilan). Ardından Elbistan (18) ve Türkoğlu (15) geliyor.
Kahramanmaraş vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (42), Arazi, SUV & Pickup (29), Minivan & Panelvan (8) ve Motosiklet (6) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kahramanmaraş vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 91 ilana göre Kahramanmaraş vasıta fiyatları 195.000 ₺ ile 9.210.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.923.462 ₺.
Kahramanmaraş vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























