
Sakarya Vasıta İlanları
70 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeep Wrangler2.5 Hybrid Sport | 2016 Jeep Wrangler Sport — Ekspertiz Raporlu Jeep Wrangler 2.5 Hybrid Sport 2016 · 142.000 km · Sarı 3.570.000 ₺ | 2016 | 142.000 km | Sarı | 3.570.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Hyundai Ioniq 51.6 Elite | 2020 Hyundai Ioniq 5 Elite — Ekspertiz Raporlu Hyundai Ioniq 5 1.6 Elite Hızlı Satış2020 · 98.500 km · Kırmızı 1.330.000 ₺ | 2020 | 98.500 km | Kırmızı | 1.330.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Renault R 111.4 LPG Premium | 2024 Renault R 11 Premium — Garaj Aracı Renault R 11 1.4 LPG Premium 2024 · 29.000 km · Beyaz 3.770.000 ₺ | 2024 | 29.000 km | Beyaz | 3.770.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Chevrolet Corvette1.4 TSI Prestige | 2011 Chevrolet Corvette Prestige — Değişensiz Chevrolet Corvette 1.4 TSI Prestige Ekspertizli2011 · 235.000 km · Gri 3.340.000 ₺ | 2011 | 235.000 km | Gri | 3.340.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Fiat Scudo2.0 d Titanium | 2019 Fiat Scudo Titanium — Az Yakan Fiat Scudo 2.0 d Titanium Ekspertizli2019 · 72.500 km · Siyah 1.820.000 ₺ | 2019 | 72.500 km | Siyah | 1.820.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Volvo V401.5 e-Hybrid Comfort | 2024 Volvo V40 Comfort — Garaj Aracı Volvo V40 1.5 e-Hybrid Comfort Takasa Uygun2024 · 25.000 km · Kahverengi 1.190.000 ₺ | 2024 | 25.000 km | Kahverengi | 1.190.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Chevrolet Impala1.6 Style | 2011 Chevrolet Impala Style — Bakımları Yeni Chevrolet Impala 1.6 Style Hızlı Satış2011 · 135.000 km · Gümüş 1.450.000 ₺ | 2011 | 135.000 km | Gümüş | 1.450.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Volkswagen Scirocco1.4 LPG Style | 2024 Volkswagen Scirocco Style — İlk Elden Volkswagen Scirocco 1.4 LPG Style Ekspertizli2024 · 25.000 km · Yeşil 1.120.000 ₺ | 2024 | 25.000 km | Yeşil | 1.120.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Mercedes-Benz C Serisi1.5 e-Hybrid Sport | 2023 Mercedes-Benz C Serisi Sport — İlk Elden Mercedes-Benz C Serisi 1.5 e-Hybrid Sport 2023 · 58.000 km · Turuncu 660.000 ₺ | 2023 | 58.000 km | Turuncu | 660.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Jaguar XF1.6 Sport | 2024 Jaguar XF Sport — Garaj Aracı Jaguar XF 1.6 Sport Ekspertizli2024 · 19.500 km · Lacivert 5.420.000 ₺ | 2024 | 19.500 km | Lacivert | 5.420.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Ford Explorer2.0 PHEV Comfort | 2025 Ford Explorer Comfort — Garaj Aracı Ford Explorer 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2025 · 10.500 km · Yeşil 5.120.000 ₺ | 2025 | 10.500 km | Yeşil | 5.120.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Volkswagen Multivan1.5 dCi Elite | 2015 Volkswagen Multivan Elite — İlk Elden Volkswagen Multivan 1.5 dCi Elite Takasa Uygun2015 · 117.500 km · Yeşil 1.690.000 ₺ | 2015 | 117.500 km | Yeşil | 1.690.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Mercedes-Benz Citan1.6 Sport | 2024 Mercedes-Benz Citan Sport — İlk Elden Mercedes-Benz Citan 1.6 Sport Ekspertizli2024 · 42.000 km · Kırmızı 3.540.000 ₺ | 2024 | 42.000 km | Kırmızı | 3.540.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Volkswagen Tiguan1.6 TDI Style | 2010 Volkswagen Tiguan Style — Az Yakan Volkswagen Tiguan 1.6 TDI Style Hızlı Satış2010 · 237.500 km · Lacivert 4.320.000 ₺ | 2010 | 237.500 km | Lacivert | 4.320.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Land Rover Defender1.5 dCi Titanium | 2015 Land Rover Defender Titanium — Bakımları Yeni Land Rover Defender 1.5 dCi Titanium 2015 · 223.000 km · Beyaz 5.510.000 ₺ | 2015 | 223.000 km | Beyaz | 5.510.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Honda CR-V1.8 Hybrid Urban | 2010 Honda CR-V Urban — Tramer Kaydı Düşük Honda CR-V 1.8 Hybrid Urban Takasa Uygun2010 · 233.500 km · Kahverengi 2.950.000 ₺ | 2010 | 233.500 km | Kahverengi | 2.950.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Lexus LC1.6 LPG Elite | 2011 Lexus LC Elite — Masrafsız Lexus LC 1.6 LPG Elite 2011 · 199.000 km · Lacivert 5.150.000 ₺ | 2011 | 199.000 km | Lacivert | 5.150.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| VolkswagenStandart Menzil Style | 2021 Volkswagen Style — Masrafsız Volkswagen Standart Menzil Style Ekspertizli2021 · 102.500 km · Gri 4.080.000 ₺ | 2021 | 102.500 km | Gri | 4.080.000 ₺ | SakaryaKarasu | ||
| Suzuki Swift1.5 e-Hybrid Urban | 2019 Suzuki Swift Urban — Değişensiz Suzuki Swift 1.5 e-Hybrid Urban Hızlı Satış2019 · 128.500 km · Kahverengi 971.000 ₺ | 2019 | 128.500 km | Kahverengi | 971.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Tesla Model X1.4 LPG Urban | 2015 Tesla Model X Urban — Bakımları Yeni Tesla Model X 1.4 LPG Urban Ekspertizli2015 · 109.000 km · Bej 4.230.000 ₺ | 2015 | 109.000 km | Bej | 4.230.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Peugeot 50081.6 LPG Style | 2016 Peugeot 5008 Style — Ekspertiz Raporlu Peugeot 5008 1.6 LPG Style Bireysel2016 · 173.500 km · Turuncu 2.070.000 ₺ | 2016 | 173.500 km | Turuncu | 2.070.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Tofaş Doğan1.6 Design | 2010 Tofaş Doğan Design — Garaj Aracı Tofaş Doğan 1.6 Design Takasa Uygun2010 · 246.000 km · Lacivert 974.000 ₺ | 2010 | 246.000 km | Lacivert | 974.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Mercedes-Benz GLB1.0 TSI Comfort | 2022 Mercedes-Benz GLB Comfort — Bakımları Yeni Mercedes-Benz GLB 1.0 TSI Comfort 2022 · 44.500 km · Lacivert 7.080.000 ₺ | 2022 | 44.500 km | Lacivert | 7.080.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Bentley Mulsanne1.0 TSI Design | 2014 Bentley Mulsanne Design — Garaj Aracı Bentley Mulsanne 1.0 TSI Design Takasa Uygun2014 · 144.500 km · Bej 4.060.000 ₺ | 2014 | 144.500 km | Bej | 4.060.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
Sakarya Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Sakarya genelinde şu anda 70 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 4.810 ₺ ile 35.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.450.000 ₺. En çok ilan Serdivan (15), Hendek (15) ve Erenler (14) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (17) ve Minivan & Panelvan (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Sakarya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Sakarya vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Serdivan ilçesinde (15 ilan). Ardından Hendek (15) ve Erenler (14) geliyor.
Sakarya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (17), Minivan & Panelvan (5) ve Motosiklet (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Sakarya vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 70 ilana göre Sakarya vasıta fiyatları 4.810 ₺ ile 35.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.305.254 ₺.
Sakarya vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























