
Ordu Vasıta İlanları
50 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Performance Style | 2010 Diğer Markalar Style — Tramer Kaydı Düşük Performance Style Ekspertizli2010 · 199.000 km · Mavi 3.910.000 ₺ | 2010 | 199.000 km | Mavi | 3.910.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Ducati50 Touring | 2019 Ducati · Ünye — Ekspertiz Raporlu Ducati 50 Touring Takasa Uygun2019 · 30.500 km · Kahverengi 1.110.000 ₺ | 2019 | 30.500 km | Kahverengi | 1.110.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Mercedes-Benz EQB2.0 d Executive | 2015 Mercedes-Benz EQB Executive — İlk Elden Mercedes-Benz EQB 2.0 d Executive Hızlı Satış2015 · 165.500 km · Kahverengi 4.140.000 ₺ | 2015 | 165.500 km | Kahverengi | 4.140.000 ₺ | OrduKumru | ||
| Vespa750 ABS | 2021 Vespa — Tramer Kaydı Düşük Vespa 750 ABS Hızlı Satış2021 · 29.000 km · Beyaz 384.000 ₺ | 2021 | 29.000 km | Beyaz | 384.000 ₺ | OrduKumru | ||
| BMW M Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2024 BMW M Serisi Comfort — İlk Elden BMW M Serisi 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2024 · 21.500 km · Bordo 6.050.000 ₺ | 2024 | 21.500 km | Bordo | 6.050.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Renault Talisman2.0 PHEV Style | 2022 Renault Talisman Style — Az Yakan Renault Talisman 2.0 PHEV Style Ekspertizli2022 · 82.000 km · Gümüş 2.030.000 ₺ | 2022 | 82.000 km | Gümüş | 2.030.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Volvo V401.5 e-Hybrid Executive | 2010 Volvo V40 Executive — Masrafsız Volvo V40 1.5 e-Hybrid Executive Ekspertizli2010 · 227.500 km · Siyah 1.470.000 ₺ | 2010 | 227.500 km | Siyah | 1.470.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Nissan Juke2.0 d Comfort | 2017 Nissan Juke Comfort — İlk Elden Nissan Juke 2.0 d Comfort 2017 · 148.000 km · Siyah 5.320.000 ₺ | 2017 | 148.000 km | Siyah | 5.320.000 ₺ | OrduFatsa | ||
| Audi A51.4 TSI Titanium | 2024 Audi A5 Titanium — Bakımları Yeni Audi A5 1.4 TSI Titanium Ekspertizli2024 · 32.000 km · Lacivert 915.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 915.000 ₺ | OrduFatsa | ||
| Ford Tourneo Custom2.0 Turbo Titanium | 2022 Ford Tourneo Custom Titanium — Tramer Kaydı Düşük Ford Tourneo Custom 2.0 Turbo Titanium Takasa Uygun2022 · 72.000 km · Bej 2.430.000 ₺ | 2022 | 72.000 km | Bej | 2.430.000 ₺ | OrduKumru | ||
| Ferrari SF902.0 PHEV Executive | 2025 Ferrari SF90 Executive · Kumru — Ekspertiz Raporlu Ferrari SF90 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2025 · 11.500 km · Mavi 1.290.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Mavi | 1.290.000 ₺ | OrduKumru | ||
| Triumphe-7 | 2018 Triumph — Değişensiz Triumph e-7 Takasa Uygun2018 · 37.000 km · Turuncu 84.400 ₺ | 2018 | 37.000 km | Turuncu | 84.400 ₺ | OrduKumru | ||
| Ferrari 8121.2 PureTech Comfort | 2020 Ferrari 812 Comfort — Ekspertiz Raporlu Ferrari 812 1.2 PureTech Comfort Hızlı Satış2020 · 70.000 km · Lacivert 1.550.000 ₺ | 2020 | 70.000 km | Lacivert | 1.550.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Fiat Uno2.0 PHEV Comfort | 2018 Fiat Uno Comfort — Ekspertiz Raporlu Fiat Uno 2.0 PHEV Comfort Takasa Uygun2018 · 150.500 km · Bordo 6.480.000 ₺ | 2018 | 150.500 km | Bordo | 6.480.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Suzuki S-Cross2.5 Hybrid Premium | 2018 Suzuki S-Cross Premium — İlk Elden Suzuki S-Cross 2.5 Hybrid Premium Bireysel2018 · 107.500 km · Yeşil 1.910.000 ₺ | 2018 | 107.500 km | Yeşil | 1.910.000 ₺ | OrduKumru | ||
| Citroën C3 Aircross1.5 e-Hybrid Sport | 2018 Citroën C3 Aircross Sport — Masrafsız Citroën C3 Aircross 1.5 e-Hybrid Sport Hızlı Satış2018 · 144.500 km · Bordo 5.100.000 ₺ | 2018 | 144.500 km | Bordo | 5.100.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Benelli125 ABS | 2016 Benelli · Ünye — Değişensiz Benelli 125 ABS Fiyatı Düştü2016 · 34.500 km · Beyaz 779.000 ₺ | 2016 | 34.500 km | Beyaz | 779.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Volvo V901.5 dCi Urban | 2012 Volvo V90 Urban — Bakımları Yeni Volvo V90 1.5 dCi Urban Ekspertizli2012 · 254.000 km · Bordo 1.260.000 ₺ | 2012 | 254.000 km | Bordo | 1.260.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| 2.5 Hybrid | Hasarlı Ticari Araç · Kumru — 2013 Model, Ağır Hasarlı 2.5 Hybrid 2013 · 187.500 km 270.000 ₺ | 2013 | 187.500 km | — | 270.000 ₺ | OrduKumru | ||
| — | Satılık Kamyon & Kamyonet · Ünye — 2010 Model, Otomatik 2010 · 286.000 km · Gümüş 2.100.000 ₺ | 2010 | 286.000 km | Gümüş | 2.100.000 ₺ | OrduÜnye | ||
| Alfa Romeo Giulia1.4 LPG Urban | 2017 Alfa Romeo Giulia Urban — Bakımları Yeni Alfa Romeo Giulia 1.4 LPG Urban Takasa Uygun2017 · 136.000 km · Beyaz 3.460.000 ₺ | 2017 | 136.000 km | Beyaz | 3.460.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Kia Optima1.2 PureTech Comfort | 2021 Kia Optima Comfort — Ekspertiz Raporlu Kia Optima 1.2 PureTech Comfort Ekspertizli2021 · 58.000 km · Kırmızı 1.210.000 ₺ | 2021 | 58.000 km | Kırmızı | 1.210.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| 2.5 Hybrid Prestige | 2011 Diğer Markalar Prestige — Tramer Kaydı Düşük 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2011 · 212.000 km · Bej 1.340.000 ₺ | 2011 | 212.000 km | Bej | 1.340.000 ₺ | OrduFatsa | ||
| Toyota Hilux1.8 Hybrid Urban | 2014 Toyota Hilux Urban — İlk Elden Toyota Hilux 1.8 Hybrid Urban Takasa Uygun2014 · 122.000 km · Kahverengi 1.610.000 ₺ | 2014 | 122.000 km | Kahverengi | 1.610.000 ₺ | OrduKorgan | ||
Ordu Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ordu genelinde şu anda 50 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 84.400 ₺ ile 8.460.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan Altınordu (12), Ünye (10) ve Perşembe (7) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (19), Arazi, SUV & Pickup (16) ve Motosiklet (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ordu Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ordu vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Altınordu ilçesinde (12 ilan). Ardından Ünye (10) ve Perşembe (7) geliyor.
Ordu vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (19), Arazi, SUV & Pickup (16), Motosiklet (5) ve Minivan & Panelvan (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ordu vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 50 ilana göre Ordu vasıta fiyatları 84.400 ₺ ile 8.460.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.719.048 ₺.
Ordu vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























