
Samsun Vasıta İlanları
79 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz SL2.0 PHEV Comfort | 2024 Mercedes-Benz SL Comfort — Garaj Aracı Mercedes-Benz SL 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2024 · 29.500 km · Kahverengi 2.120.000 ₺ | 2024 | 29.500 km | Kahverengi | 2.120.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| — | Satılık Dorse · Atakum — 2018 Model, Yarı OtomatikTakasa Uygun 2018 · 104.000 km · Beyaz 3.550.000 ₺ | 2018 | 104.000 km | Beyaz | 3.550.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Tesla Model 31.5 dCi Prestige | 2020 Tesla Model 3 Prestige — Bakımları Yeni Tesla Model 3 1.5 dCi Prestige Takasa Uygun2020 · 85.000 km · Mavi 1.120.000 ₺ | 2020 | 85.000 km | Mavi | 1.120.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Fiat Panda1.0 TSI Premium | 2024 Fiat Panda Premium · Bafra — İlk Elden Fiat Panda 1.0 TSI Premium Ekspertizli2024 · 30.000 km · Beyaz 4.790.000 ₺ | 2024 | 30.000 km | Beyaz | 4.790.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Volkswagen Caddy2.0 PHEV Sport | 2021 Volkswagen Caddy Sport — Garaj Aracı Volkswagen Caddy 2.0 PHEV Sport 2021 · 65.000 km · Yeşil 3.430.000 ₺ | 2021 | 65.000 km | Yeşil | 3.430.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Suzuki SX42.5 Hybrid Urban | 2014 Suzuki SX4 Urban — Masrafsız Suzuki SX4 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2014 · 238.500 km · Kahverengi 1.590.000 ₺ | 2014 | 238.500 km | Kahverengi | 1.590.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Fiat Grande Punto3.0 d Premium | 2010 Fiat Grande Punto Premium — Tramer Kaydı Düşük Fiat Grande Punto 3.0 d Premium Bireysel2010 · 184.500 km · Gri 659.000 ₺ | 2010 | 184.500 km | Gri | 659.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Skoda Scala1.8 Hybrid Comfort | 2016 Skoda Scala Comfort — Az Yakan Skoda Scala 1.8 Hybrid Comfort Hızlı Satış2016 · 122.500 km · Lacivert 1.460.000 ₺ | 2016 | 122.500 km | Lacivert | 1.460.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Citroën C4 X2.0 Turbo Executive | 2010 Citroën C4 X Executive — Ekspertiz Raporlu Citroën C4 X 2.0 Turbo Executive Ekspertizli2010 · 300.000 km · Lacivert 1.410.000 ₺ | 2010 | 300.000 km | Lacivert | 1.410.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Mercedes-Benz GLC2.5 Hybrid Titanium | 2013 Mercedes-Benz GLC Titanium — Az Yakan Mercedes-Benz GLC 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2013 · 244.000 km · Mavi 4.210.000 ₺ | 2013 | 244.000 km | Mavi | 4.210.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Volkswagen Touareg2.0 d Titanium | 2019 Volkswagen Touareg Titanium — Değişensiz Volkswagen Touareg 2.0 d Titanium 2019 · 67.000 km · Gümüş 8.530.000 ₺ | 2019 | 67.000 km | Gümüş | 8.530.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Toyota C-HR1.6 LPG Prestige | 2022 Toyota C-HR Prestige — Bakımları Yeni Toyota C-HR 1.6 LPG Prestige 2022 · 72.500 km · Sarı 1.520.000 ₺ | 2022 | 72.500 km | Sarı | 1.520.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| — | Satılık Yelkenli · Çarşamba — 2023 Model, 16 mBireysel 2023 16.700.000 ₺ | 2023 | — | — | 16.700.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Renault Arkana1.4 LPG Design | 2021 Renault Arkana Design — Bakımları Yeni Renault Arkana 1.4 LPG Design Ekspertizli2021 · 49.000 km · Kahverengi 2.690.000 ₺ | 2021 | 49.000 km | Kahverengi | 2.690.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Toyota Land Cruiser1.6 LPG Style | 2023 Toyota Land Cruiser Style — Bakımları Yeni Toyota Land Cruiser 1.6 LPG Style Takasa Uygun2023 · 42.500 km · Bej 1.420.000 ₺ | 2023 | 42.500 km | Bej | 1.420.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Tofaş Murat 1242.0 Turbo Elite | 2017 Tofaş Murat 124 Elite — Ekspertiz Raporlu Tofaş Murat 124 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2017 · 83.500 km · Mavi 1.450.000 ₺ | 2017 | 83.500 km | Mavi | 1.450.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Peugeot 30081.8 Hybrid Prestige | 2024 Peugeot 3008 Prestige — Ekspertiz Raporlu Peugeot 3008 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2024 · 32.000 km · Mavi 1.660.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Mavi | 1.660.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Renault Symbol1.5 dCi Executive | 2022 Renault Symbol Executive — Ekspertiz Raporlu Renault Symbol 1.5 dCi Executive Ekspertizli2022 · 65.000 km · Sarı 678.000 ₺ | 2022 | 65.000 km | Sarı | 678.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Fiat Doblo2.5 Hybrid Titanium | 2023 Fiat Doblo Titanium — Masrafsız Fiat Doblo 2.5 Hybrid Titanium Bireysel2023 · 42.500 km · Yeşil 1.530.000 ₺ | 2023 | 42.500 km | Yeşil | 1.530.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Suzuki Swift1.8 Hybrid Urban | 2022 Suzuki Swift Urban — Ekspertiz Raporlu Suzuki Swift 1.8 Hybrid Urban 2022 · 65.500 km · Lacivert 1.080.000 ₺ | 2022 | 65.500 km | Lacivert | 1.080.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Lexus ES1.6 LPG Comfort | 2021 Lexus ES Comfort — Değişensiz Lexus ES 1.6 LPG Comfort 2021 · 83.500 km · Mavi 856.000 ₺ | 2021 | 83.500 km | Mavi | 856.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| — | Satılık Motoryat · Canik — 2008 Model, 9 m 2008 6.400.000 ₺ | 2008 | — | — | 6.400.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Ford Ranger1.0 TSI Comfort | 2023 Ford Ranger Comfort — Bakımları Yeni Ford Ranger 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2023 · 46.500 km · Gümüş 2.950.000 ₺ | 2023 | 46.500 km | Gümüş | 2.950.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Nissan Qashqai1.4 TSI Design | 2018 Nissan Qashqai Design — İlk Elden Nissan Qashqai 1.4 TSI Design Takasa Uygun2018 · 152.000 km · Bej 1.560.000 ₺ | 2018 | 152.000 km | Bej | 1.560.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
Samsun Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Samsun genelinde şu anda 79 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 100.000 ₺ ile 16.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.280.000 ₺. En çok ilan Vezirköprü (17), Canik (14) ve İlkadım (14) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (27) ve Motosiklet (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %99.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Samsun Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Samsun vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Vezirköprü ilçesinde (17 ilan). Ardından Canik (14) ve İlkadım (14) geliyor.
Samsun vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (37), Arazi, SUV & Pickup (27), Motosiklet (4) ve Minivan & Panelvan (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Samsun vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 79 ilana göre Samsun vasıta fiyatları 100.000 ₺ ile 16.700.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.001.038 ₺.
Samsun vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























