
Adana Kozan Vasıta İlanları
15 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lexus ES1.6 LPG Sport | 2022 Lexus ES Sport — Masrafsız Lexus ES 1.6 LPG Sport 2022 · 57.000 km · Yeşil 4.550.000 ₺ | 2022 | 57.000 km | Yeşil | 4.550.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Hyundai Santa Fe1.6 LPG Design | 2020 Hyundai Santa Fe Design — Garaj Aracı Hyundai Santa Fe 1.6 LPG Design 2020 · 123.500 km · Kırmızı 4.750.000 ₺ | 2020 | 123.500 km | Kırmızı | 4.750.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Audi Q32.0 PHEV Premium | 2020 Audi Q3 Premium — Garaj Aracı Audi Q3 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2020 · 77.000 km · Mavi 2.390.000 ₺ | 2020 | 77.000 km | Mavi | 2.390.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Volkswagen Jetta1.8 Hybrid Titanium | 2022 Volkswagen Jetta Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Jetta 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2022 · 71.000 km · Turuncu 4.180.000 ₺ | 2022 | 71.000 km | Turuncu | 4.180.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Jeep Renegade1.4 LPG Comfort | 2015 Jeep Renegade Comfort — Ekspertiz Raporlu Jeep Renegade 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2015 · 215.000 km · Siyah 2.610.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Siyah | 2.610.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Seat Leon2.0 TDI Design | 2017 Seat Leon Design — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 2.0 TDI Design Bireysel2017 · 167.000 km · Lacivert 1.620.000 ₺ | 2017 | 167.000 km | Lacivert | 1.620.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Mazda CX-31.4 LPG Design | 2011 Mazda CX-3 Design — Ekspertiz Raporlu Mazda CX-3 1.4 LPG Design 2011 · 261.000 km · Bordo 2.350.000 ₺ | 2011 | 261.000 km | Bordo | 2.350.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Opel Zafira1.0 TSI Comfort | 2012 Opel Zafira Comfort — İlk Elden Opel Zafira 1.0 TSI Comfort 2012 · 132.500 km · Mavi 5.110.000 ₺ | 2012 | 132.500 km | Mavi | 5.110.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Renault R 122.0 PHEV Executive | 2012 Renault R 12 Executive · Kozan — Garaj Aracı Renault R 12 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2012 · 207.000 km · Siyah 1.130.000 ₺ | 2012 | 207.000 km | Siyah | 1.130.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Cupra Leon1.4 LPG Executive | 2021 Cupra Leon Executive — Az Yakan Cupra Leon 1.4 LPG Executive Takasa Uygun2021 · 63.000 km · Bej 1.040.000 ₺ | 2021 | 63.000 km | Bej | 1.040.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Opel Vivaro1.6 LPG Prestige | 2010 Opel Vivaro Prestige — Az Yakan Opel Vivaro 1.6 LPG Prestige Bireysel2010 · 331.000 km · Lacivert 2.730.000 ₺ | 2010 | 331.000 km | Lacivert | 2.730.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Porsche Taycan1.8 Hybrid Elite | 2024 Porsche Taycan Elite — Garaj Aracı Porsche Taycan 1.8 Hybrid Elite Ekspertizli2024 · 22.000 km · Bej 1.940.000 ₺ | 2024 | 22.000 km | Bej | 1.940.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Mitsubishi L2001.4 LPG Prestige | 2015 Mitsubishi L200 Prestige — İlk Elden Mitsubishi L200 1.4 LPG Prestige Bireysel2015 · 119.500 km · Lacivert 6.820.000 ₺ | 2015 | 119.500 km | Lacivert | 6.820.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| — | Kiralık Karavan · Kozan — 2024 Model, Otomatik 2024 2.630 ₺ | 2024 | — | — | 2.630 ₺ | AdanaKozan | ||
| Volkswagen ID.41.2 PureTech Titanium | 2015 Volkswagen ID.4 Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen ID.4 1.2 PureTech Titanium Takasa Uygun2015 · 133.500 km · Beyaz 7.890.000 ₺ | 2015 | 133.500 km | Beyaz | 7.890.000 ₺ | AdanaKozan | ||
Adana Kozan Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Adana Kozan genelinde şu anda 15 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.630 ₺ ile 7.890.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.610.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (7), Arazi, SUV & Pickup (6) ve Minivan & Panelvan (1). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Adana Kozan Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Adana Kozan vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (7), Arazi, SUV & Pickup (6), Minivan & Panelvan (1) ve Kiralık Araçlar (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Adana Kozan vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 15 ilana göre Adana Kozan vasıta fiyatları 2.630 ₺ ile 7.890.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.274.175 ₺.
Adana Kozan vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.














