
Afyonkarahisar Merkez Vasıta İlanları
14 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Scudo2.5 Hybrid Sport | 2016 Fiat Scudo Sport — Garaj Aracı Fiat Scudo 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2016 · 118.000 km · Mavi 1.490.000 ₺ | 2016 | 118.000 km | Mavi | 1.490.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Lamborghini Aventador1.0 TSI Style | 2010 Lamborghini Aventador Style — Az Yakan Lamborghini Aventador 1.0 TSI Style 2010 · 158.500 km · Bej 1.640.000 ₺ | 2010 | 158.500 km | Bej | 1.640.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Dacia Sandero1.2 PureTech Titanium | 2023 Dacia Sandero Titanium — Ekspertiz Raporlu Dacia Sandero 1.2 PureTech Titanium Fiyatı Düştü2023 · 35.000 km · Sarı 2.960.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Sarı | 2.960.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Volvo V601.4 LPG Prestige | 2017 Volvo V60 Prestige · Merkez — Ekspertiz Raporlu Volvo V60 1.4 LPG Prestige 2017 · 135.500 km · Bej 1.980.000 ₺ | 2017 | 135.500 km | Bej | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| — | Satılık Otobüs · Merkez — 2021 Model, OtomatikBireysel 2021 · 47.000 km · Kahverengi 5.410.000 ₺ | 2021 | 47.000 km | Kahverengi | 5.410.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Titanium | 2022 Ford Taunus Titanium — Değişensiz Ford Taunus 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2022 · 71.500 km · Kırmızı 1.000.000 ₺ | 2022 | 71.500 km | Kırmızı | 1.000.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| PolestarStandart Menzil Sport | 2023 Polestar Sport — Ekspertiz Raporlu Polestar Standart Menzil Sport Yeni2023 · 61.000 km · Turuncu 4.810.000 ₺ | 2023 | 61.000 km | Turuncu | 4.810.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Ford Focus1.4 TSI Sport | 2020 Ford Focus Sport — Az Yakan Ford Focus 1.4 TSI Sport Ekspertizli2020 · 120.000 km · Lacivert 672.000 ₺ | 2020 | 120.000 km | Lacivert | 672.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Seat Cordoba1.6 LPG Prestige | 2010 Seat Cordoba Prestige — Az Yakan Seat Cordoba 1.6 LPG Prestige Bireysel2010 · 262.500 km · Sarı 2.240.000 ₺ | 2010 | 262.500 km | Sarı | 2.240.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Peugeot 3061.5 dCi Design | 2018 Peugeot 306 Design — Tramer Kaydı Düşük Peugeot 306 1.5 dCi Design Ekspertizli2018 · 122.000 km · Beyaz 704.000 ₺ | 2018 | 122.000 km | Beyaz | 704.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Yuki125 Touring | 2014 Yuki — Tramer Kaydı Düşük Yuki 125 Touring 2014 · 74.500 km · Beyaz 490.000 ₺ | 2014 | 74.500 km | Beyaz | 490.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Ford EcoSport1.6 LPG Sport | 2016 Ford EcoSport Sport — Az Yakan Ford EcoSport 1.6 LPG Sport Ekspertizli2016 · 148.000 km · Turuncu 2.470.000 ₺ | 2016 | 148.000 km | Turuncu | 2.470.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| DS Automobiles DS 43.0 d Premium | 2015 DS Automobiles DS 4 Premium — İlk Elden DS Automobiles DS 4 3.0 d Premium Takasa Uygun2015 · 115.000 km · Bordo 5.070.000 ₺ | 2015 | 115.000 km | Bordo | 5.070.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| RKS1000 Adventure | 2025 RKS — Az Yakan RKS 1000 Adventure Hızlı Satış2025 · 3.500 km · Siyah 201.000 ₺ | 2025 | 3.500 km | Siyah | 201.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
Afyonkarahisar Merkez Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Afyonkarahisar Merkez genelinde şu anda 14 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 201.000 ₺ ile 5.410.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.810.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (8), Motosiklet (2) ve Arazi, SUV & Pickup (1). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Afyonkarahisar Merkez Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Afyonkarahisar Merkez vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (8), Motosiklet (2), Arazi, SUV & Pickup (1) ve Elektrikli Araçlar (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Afyonkarahisar Merkez vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 14 ilana göre Afyonkarahisar Merkez vasıta fiyatları 201.000 ₺ ile 5.410.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.224.071 ₺.
Afyonkarahisar Merkez vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.













