
Ankara Çankaya Vasıta İlanları
24 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeep Cherokee2.5 Hybrid Urban | 2019 Jeep Cherokee Urban — Tramer Kaydı Düşük Jeep Cherokee 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 142.000 km · Bordo 8.480.000 ₺ | 2019 | 142.000 km | Bordo | 8.480.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Renault Trafic2.0 PHEV Elite | 2019 Renault Trafic Elite — Tramer Kaydı Düşük Renault Trafic 2.0 PHEV Elite Fiyatı Düştü2019 · 102.500 km · Yeşil 2.010.000 ₺ | 2019 | 102.500 km | Yeşil | 2.010.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Audi TT1.6 LPG Comfort | 2021 Audi TT Comfort — Ekspertiz Raporlu Audi TT 1.6 LPG Comfort Takasa Uygun2021 · 86.500 km · Yeşil 5.850.000 ₺ | 2021 | 86.500 km | Yeşil | 5.850.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Chery Tiggo 71.6 LPG Sport | 2012 Chery Tiggo 7 Sport — Bakımları Yeni Chery Tiggo 7 1.6 LPG Sport Ekspertizli2012 · 229.000 km · Bej 1.220.000 ₺ | 2012 | 229.000 km | Bej | 1.220.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Audi Q32.5 Hybrid Premium | 2017 Audi Q3 Premium — Masrafsız Audi Q3 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2017 · 164.500 km · Turuncu 4.180.000 ₺ | 2017 | 164.500 km | Turuncu | 4.180.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Honda Civic1.4 LPG Design | 2016 Honda Civic Design — Değişensiz Honda Civic 1.4 LPG Design Yeni2016 · 114.000 km · Mavi 2.100.000 ₺ | 2016 | 114.000 km | Mavi | 2.100.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| 1.4 LPG | Hasarlı Ticari Araç · Çankaya — 2011 Model, Ağır Hasarlı 1.4 LPG 2011 · 197.000 km 664.000 ₺ | 2011 | 197.000 km | — | 664.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Toyota Camry2.5 Hybrid Passion | 2019 Toyota Camry 2.5 Hybrid Passion — Az Yakan, Sorunsuz Toyota Camry 2.5 Hybrid Passion Fiyatı Düştü2019 · 96.000 km · Gri 1.685.000 ₺ | 2019 | 96.000 km | Gri | 1.685.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| BMW i Serisi2.0 Turbo Style | 2011 BMW i Serisi Style — İlk Elden BMW i Serisi 2.0 Turbo Style 2011 · 249.500 km · Mavi 1.650.000 ₺ | 2011 | 249.500 km | Mavi | 1.650.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| — | Satılık Römork — 2021 Model, OtomatikBireysel 2021 · 57.500 km · Beyaz 2.440.000 ₺ | 2021 | 57.500 km | Beyaz | 2.440.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| BYD Seal U1.2 PureTech Titanium | 2025 BYD Seal U Titanium — Değişensiz BYD Seal U 1.2 PureTech Titanium Takasa Uygun2025 · 20.000 km · Gümüş 3.350.000 ₺ | 2025 | 20.000 km | Gümüş | 3.350.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Peugeot Bipper1.8 Hybrid Prestige | 2016 Peugeot Bipper Prestige — Masrafsız Peugeot Bipper 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2016 · 122.500 km · Lacivert 1.520.000 ₺ | 2016 | 122.500 km | Lacivert | 1.520.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Renault R 92.5 Hybrid Sport | 2021 Renault R 9 Sport — İlk Elden Renault R 9 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2021 · 64.000 km · Beyaz 3.720.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Beyaz | 3.720.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| — | Kiralık Ticari Araç · Çankaya — 2012 Model, Yarı OtomatikBireysel 2012 2.210 ₺ | 2012 | — | — | 2.210 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Opel Crossland1.4 TSI Prestige | 2017 Opel Crossland Prestige — Garaj Aracı Opel Crossland 1.4 TSI Prestige Ekspertizli2017 · 124.000 km · Gri 1.740.000 ₺ | 2017 | 124.000 km | Gri | 1.740.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Jaguar XF2.0 d Executive | 2010 Jaguar XF Executive — Değişensiz Jaguar XF 2.0 d Executive Takasa Uygun2010 · 146.500 km · Mavi 1.410.000 ₺ | 2010 | 146.500 km | Mavi | 1.410.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| KGM (SsangYong) Musso1.6 Sport | 2019 KGM (SsangYong) Musso Sport — Ekspertiz Raporlu KGM (SsangYong) Musso 1.6 Sport 2019 · 91.000 km · Kahverengi 7.950.000 ₺ | 2019 | 91.000 km | Kahverengi | 7.950.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Jeep Avenger1.5 dCi Urban | 2015 Jeep Avenger Urban — İlk Elden Jeep Avenger 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2015 · 106.500 km · Kırmızı 2.630.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Kırmızı | 2.630.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.0 TSI Prestige | 2022 Land Rover Range Rover Velar Prestige — Garaj Aracı Land Rover Range Rover Velar 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2022 · 46.500 km · Sarı 9.160.000 ₺ | 2022 | 46.500 km | Sarı | 9.160.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Ford Transit Custom2.0 TDI Prestige | 2025 Ford Transit Custom Prestige — Garaj Aracı Ford Transit Custom 2.0 TDI Prestige Takasa Uygun2025 · 16.000 km · Lacivert 2.530.000 ₺ | 2025 | 16.000 km | Lacivert | 2.530.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Porsche Macan1.6 LPG Urban | 2012 Porsche Macan Urban — İlk Elden Porsche Macan 1.6 LPG Urban Ekspertizli2012 · 260.500 km · Kahverengi 4.930.000 ₺ | 2012 | 260.500 km | Kahverengi | 4.930.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Aston Martin DBS1.6 TDI Executive | 2011 Aston Martin DBS Executive — Garaj Aracı Aston Martin DBS 1.6 TDI Executive 2011 · 269.000 km · Beyaz 979.000 ₺ | 2011 | 269.000 km | Beyaz | 979.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Toyota GR862.5 Hybrid Premium | 2010 Toyota GR86 Premium — İlk Elden Toyota GR86 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2010 · 314.000 km · Mavi 5.560.000 ₺ | 2010 | 314.000 km | Mavi | 5.560.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Maserati Ghibli1.8 Hybrid Titanium | 2023 Maserati Ghibli Titanium — Ekspertiz Raporlu Maserati Ghibli 1.8 Hybrid Titanium Takasa Uygun2023 · 55.500 km · Bordo 1.680.000 ₺ | 2023 | 55.500 km | Bordo | 1.680.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
Ankara Çankaya Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ankara Çankaya genelinde şu anda 24 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.210 ₺ ile 9.160.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.270.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (9), Arazi, SUV & Pickup (9) ve Minivan & Panelvan (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %88.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ankara Çankaya Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ankara Çankaya vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (9), Arazi, SUV & Pickup (9), Minivan & Panelvan (3) ve Ticari Araçlar (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ankara Çankaya vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 24 ilana göre Ankara Çankaya vasıta fiyatları 2.210 ₺ ile 9.160.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.226.675 ₺.
Ankara Çankaya vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























