İçeriğe geç

Ankara Yenimahalle Vasıta İlanları

23 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Jeep Grand Cherokee1.6 LPG Urban2011 Jeep Grand Cherokee Urban — İlk Elden

Jeep Grand Cherokee 1.6 LPG Urban

2011 · 269.000 km · Kahverengi

2.140.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 03 Ekim

2011269.000 kmKahverengi2.140.000 ₺AnkaraYenimahalle
Opel Corsa2.0 TDI Executive2015 Opel Corsa Executive — Bakımları Yeni

Opel Corsa 2.0 TDI Executive

Bireysel

2015 · 119.500 km · Siyah

1.220.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 02 Ekim

2015119.500 kmSiyah1.220.000 ₺AnkaraYenimahalle
Suzuki Jimny2.0 Turbo Premium2017 Suzuki Jimny Premium — Az Yakan

Suzuki Jimny 2.0 Turbo Premium

Takasa Uygun

2017 · 175.000 km · Turuncu

1.920.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 02 Ekim

2017175.000 kmTuruncu1.920.000 ₺AnkaraYenimahalle
Land Rover Range Rover Velar1.8 Hybrid Prestige2012 Land Rover Range Rover Velar Prestige — İlk Elden

Land Rover Range Rover Velar 1.8 Hybrid Prestige

Takasa Uygun

2012 · 240.500 km · Gri

7.350.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 01 Ekim

2012240.500 kmGri7.350.000 ₺AnkaraYenimahalle
Mercedes-Benz GLB1.6 LPG Executive2018 Mercedes-Benz GLB Executive — Ekspertiz Raporlu

Mercedes-Benz GLB 1.6 LPG Executive

Ekspertizli

2018 · 77.000 km · Sarı

1.290.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 30 Eylül

201877.000 kmSarı1.290.000 ₺AnkaraYenimahalle
Nissan Sunny1.0 TSI Sport2019 Nissan Sunny Sport — Bakımları Yeni

Nissan Sunny 1.0 TSI Sport

2019 · 132.500 km · Mavi

3.430.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 30 Eylül

2019132.500 kmMavi3.430.000 ₺AnkaraYenimahalle
Renault Kangoo1.6 Style2021 Renault Kangoo Style — Masrafsız

Renault Kangoo 1.6 Style

Ekspertizli

2021 · 87.500 km · Gri

3.510.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 28 Eylül

202187.500 kmGri3.510.000 ₺AnkaraYenimahalle
Lexus RX1.5 dCi Titanium2012 Lexus RX Titanium — Ekspertiz Raporlu

Lexus RX 1.5 dCi Titanium

Takasa Uygun

2012 · 167.000 km · Lacivert

1.460.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 27 Eylül

2012167.000 kmLacivert1.460.000 ₺AnkaraYenimahalle
Ferrari 8121.5 e-Hybrid Design2015 Ferrari 812 Design — İlk Elden

Ferrari 812 1.5 e-Hybrid Design

Ekspertizli

2015 · 215.000 km · Sarı

1.640.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 20 Eylül

2015215.000 kmSarı1.640.000 ₺AnkaraYenimahalle
Toyota Hilux1.5 e-Hybrid Design2015 Toyota Hilux Design — Değişensiz

Toyota Hilux 1.5 e-Hybrid Design

2015 · 155.000 km · Mavi

1.240.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 18 Eylül

2015155.000 kmMavi1.240.000 ₺AnkaraYenimahalle
Nissan Navara1.6 LPG Design2021 Nissan Navara Design — Garaj Aracı

Nissan Navara 1.6 LPG Design

Ekspertizli

2021 · 99.000 km · Kahverengi

4.110.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 14 Eylül

202199.000 kmKahverengi4.110.000 ₺AnkaraYenimahalle
Cupra Born3.0 d Titanium2012 Cupra Born Titanium — Değişensiz

Cupra Born 3.0 d Titanium

Hızlı Satış

2012 · 201.000 km · Siyah

2.150.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 13 Eylül

2012201.000 kmSiyah2.150.000 ₺AnkaraYenimahalle
BMWStandart Menzil Executive2015 BMW Executive — İlk Elden

BMW Standart Menzil Executive

Fiyatı Düştü

2015 · 134.500 km · Bordo

1.430.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 12 Eylül

2015134.500 kmBordo1.430.000 ₺AnkaraYenimahalle
Audi TT1.5 e-Hybrid Style2010 Audi TT Style — Bakımları Yeni

Audi TT 1.5 e-Hybrid Style

2010 · 284.000 km · Yeşil

772.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 11 Eylül

2010284.000 kmYeşil772.000 ₺AnkaraYenimahalle
Isuzu D-Max1.6 Titanium2016 Isuzu D-Max Titanium — Garaj Aracı

Isuzu D-Max 1.6 Titanium

Ekspertizli

2016 · 145.500 km · Kahverengi

1.780.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 10 Eylül

2016145.500 kmKahverengi1.780.000 ₺AnkaraYenimahalle
Porsche 7181.4 LPG Sport2017 Porsche 718 Sport — Masrafsız

Porsche 718 1.4 LPG Sport

Ekspertizli

2017 · 91.000 km · Turuncu

718.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 07 Eylül

201791.000 kmTuruncu718.000 ₺AnkaraYenimahalle
—Satılık Ultralight · Yenimahalle — 2007 Model, 748 uçuş saatiBireysel

2007

76.400.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 30 Ağustos

2007——76.400.000 ₺AnkaraYenimahalle
Ferrari SF901.8 Hybrid Elite2017 Ferrari SF90 Elite — Masrafsız

Ferrari SF90 1.8 Hybrid Elite

2017 · 106.500 km · Sarı

4.510.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 27 Ağustos

2017106.500 kmSarı4.510.000 ₺AnkaraYenimahalle
Volkswagen Caddy1.6 LPG Titanium2020 Volkswagen Caddy Titanium — Tramer Kaydı Düşük

Volkswagen Caddy 1.6 LPG Titanium

Hızlı Satış

2020 · 96.000 km · Kırmızı

1.960.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 27 Ağustos

202096.000 kmKırmızı1.960.000 ₺AnkaraYenimahalle
MGUzun Menzil Prestige2013 MG Prestige — Garaj Aracı

MG Uzun Menzil Prestige

Fiyatı Düştü

2013 · 138.500 km · Mavi

2.930.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 23 Ağustos

2013138.500 kmMavi2.930.000 ₺AnkaraYenimahalle
VolkswagenStandart Menzil Executive2015 Volkswagen Executive — Masrafsız

Volkswagen Standart Menzil Executive

Ekspertizli

2015 · 148.500 km · Siyah

4.880.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 21 Ağustos

2015148.500 kmSiyah4.880.000 ₺AnkaraYenimahalle
1.6 TDI Sport2019 Diğer Markalar Sport — Az Yakan

1.6 TDI Sport

Hızlı Satış

2019 · 90.500 km · Bordo

679.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 19 Ağustos

201990.500 kmBordo679.000 ₺AnkaraYenimahalle
Renault Talisman2.5 Hybrid Elite2024 Renault Talisman Elite — Garaj Aracı

Renault Talisman 2.5 Hybrid Elite

Ekspertizli

2024 · 22.000 km · Kırmızı

2.020.000 ₺

Yenimahalle, Ankara · 18 Ağustos

202422.000 kmKırmızı2.020.000 ₺AnkaraYenimahalle

Ankara Yenimahalle Vasıta Rehberi

Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Ankara Yenimahalle genelinde şu anda 23 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 679.000 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.960.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (8), Arazi, SUV & Pickup (8) ve Elektrikli Araçlar (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Ankara Yenimahalle Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Ankara Yenimahalle vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Otomobil (8), Arazi, SUV & Pickup (8), Elektrikli Araçlar (3) ve Minivan & Panelvan (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Ankara Yenimahalle vasıta fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 23 ilana göre Ankara Yenimahalle vasıta fiyatları 679.000 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 5.632.130 ₺.

Ankara Yenimahalle vasıta ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.