
Ankara Yenimahalle Vasıta İlanları
23 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeep Grand Cherokee1.6 LPG Urban | 2011 Jeep Grand Cherokee Urban — İlk Elden Jeep Grand Cherokee 1.6 LPG Urban 2011 · 269.000 km · Kahverengi 2.140.000 ₺ | 2011 | 269.000 km | Kahverengi | 2.140.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Opel Corsa2.0 TDI Executive | 2015 Opel Corsa Executive — Bakımları Yeni Opel Corsa 2.0 TDI Executive Bireysel2015 · 119.500 km · Siyah 1.220.000 ₺ | 2015 | 119.500 km | Siyah | 1.220.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Suzuki Jimny2.0 Turbo Premium | 2017 Suzuki Jimny Premium — Az Yakan Suzuki Jimny 2.0 Turbo Premium Takasa Uygun2017 · 175.000 km · Turuncu 1.920.000 ₺ | 2017 | 175.000 km | Turuncu | 1.920.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Land Rover Range Rover Velar1.8 Hybrid Prestige | 2012 Land Rover Range Rover Velar Prestige — İlk Elden Land Rover Range Rover Velar 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2012 · 240.500 km · Gri 7.350.000 ₺ | 2012 | 240.500 km | Gri | 7.350.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Mercedes-Benz GLB1.6 LPG Executive | 2018 Mercedes-Benz GLB Executive — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz GLB 1.6 LPG Executive Ekspertizli2018 · 77.000 km · Sarı 1.290.000 ₺ | 2018 | 77.000 km | Sarı | 1.290.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Nissan Sunny1.0 TSI Sport | 2019 Nissan Sunny Sport — Bakımları Yeni Nissan Sunny 1.0 TSI Sport 2019 · 132.500 km · Mavi 3.430.000 ₺ | 2019 | 132.500 km | Mavi | 3.430.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Renault Kangoo1.6 Style | 2021 Renault Kangoo Style — Masrafsız Renault Kangoo 1.6 Style Ekspertizli2021 · 87.500 km · Gri 3.510.000 ₺ | 2021 | 87.500 km | Gri | 3.510.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Lexus RX1.5 dCi Titanium | 2012 Lexus RX Titanium — Ekspertiz Raporlu Lexus RX 1.5 dCi Titanium Takasa Uygun2012 · 167.000 km · Lacivert 1.460.000 ₺ | 2012 | 167.000 km | Lacivert | 1.460.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Ferrari 8121.5 e-Hybrid Design | 2015 Ferrari 812 Design — İlk Elden Ferrari 812 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2015 · 215.000 km · Sarı 1.640.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Sarı | 1.640.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Toyota Hilux1.5 e-Hybrid Design | 2015 Toyota Hilux Design — Değişensiz Toyota Hilux 1.5 e-Hybrid Design 2015 · 155.000 km · Mavi 1.240.000 ₺ | 2015 | 155.000 km | Mavi | 1.240.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Nissan Navara1.6 LPG Design | 2021 Nissan Navara Design — Garaj Aracı Nissan Navara 1.6 LPG Design Ekspertizli2021 · 99.000 km · Kahverengi 4.110.000 ₺ | 2021 | 99.000 km | Kahverengi | 4.110.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Cupra Born3.0 d Titanium | 2012 Cupra Born Titanium — Değişensiz Cupra Born 3.0 d Titanium Hızlı Satış2012 · 201.000 km · Siyah 2.150.000 ₺ | 2012 | 201.000 km | Siyah | 2.150.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| BMWStandart Menzil Executive | 2015 BMW Executive — İlk Elden BMW Standart Menzil Executive Fiyatı Düştü2015 · 134.500 km · Bordo 1.430.000 ₺ | 2015 | 134.500 km | Bordo | 1.430.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Audi TT1.5 e-Hybrid Style | 2010 Audi TT Style — Bakımları Yeni Audi TT 1.5 e-Hybrid Style 2010 · 284.000 km · Yeşil 772.000 ₺ | 2010 | 284.000 km | Yeşil | 772.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Isuzu D-Max1.6 Titanium | 2016 Isuzu D-Max Titanium — Garaj Aracı Isuzu D-Max 1.6 Titanium Ekspertizli2016 · 145.500 km · Kahverengi 1.780.000 ₺ | 2016 | 145.500 km | Kahverengi | 1.780.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Porsche 7181.4 LPG Sport | 2017 Porsche 718 Sport — Masrafsız Porsche 718 1.4 LPG Sport Ekspertizli2017 · 91.000 km · Turuncu 718.000 ₺ | 2017 | 91.000 km | Turuncu | 718.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| — | Satılık Ultralight · Yenimahalle — 2007 Model, 748 uçuş saatiBireysel 2007 76.400.000 ₺ | 2007 | — | — | 76.400.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Ferrari SF901.8 Hybrid Elite | 2017 Ferrari SF90 Elite — Masrafsız Ferrari SF90 1.8 Hybrid Elite 2017 · 106.500 km · Sarı 4.510.000 ₺ | 2017 | 106.500 km | Sarı | 4.510.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Volkswagen Caddy1.6 LPG Titanium | 2020 Volkswagen Caddy Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Caddy 1.6 LPG Titanium Hızlı Satış2020 · 96.000 km · Kırmızı 1.960.000 ₺ | 2020 | 96.000 km | Kırmızı | 1.960.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| MGUzun Menzil Prestige | 2013 MG Prestige — Garaj Aracı MG Uzun Menzil Prestige Fiyatı Düştü2013 · 138.500 km · Mavi 2.930.000 ₺ | 2013 | 138.500 km | Mavi | 2.930.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| VolkswagenStandart Menzil Executive | 2015 Volkswagen Executive — Masrafsız Volkswagen Standart Menzil Executive Ekspertizli2015 · 148.500 km · Siyah 4.880.000 ₺ | 2015 | 148.500 km | Siyah | 4.880.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| 1.6 TDI Sport | 2019 Diğer Markalar Sport — Az Yakan 1.6 TDI Sport Hızlı Satış2019 · 90.500 km · Bordo 679.000 ₺ | 2019 | 90.500 km | Bordo | 679.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Renault Talisman2.5 Hybrid Elite | 2024 Renault Talisman Elite — Garaj Aracı Renault Talisman 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2024 · 22.000 km · Kırmızı 2.020.000 ₺ | 2024 | 22.000 km | Kırmızı | 2.020.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
Ankara Yenimahalle Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ankara Yenimahalle genelinde şu anda 23 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 679.000 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.960.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (8), Arazi, SUV & Pickup (8) ve Elektrikli Araçlar (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ankara Yenimahalle Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ankara Yenimahalle vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (8), Arazi, SUV & Pickup (8), Elektrikli Araçlar (3) ve Minivan & Panelvan (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ankara Yenimahalle vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 23 ilana göre Ankara Yenimahalle vasıta fiyatları 679.000 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 5.632.130 ₺.
Ankara Yenimahalle vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.






















