
Antalya Manavgat Vasıta İlanları
21 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari 8123.0 d Premium | 2016 Ferrari 812 Premium — Bakımları Yeni Ferrari 812 3.0 d Premium Ekspertizli2016 · 131.000 km · Bej 4.660.000 ₺ | 2016 | 131.000 km | Bej | 4.660.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Kia Stonic2.0 Turbo Prestige | 2025 Kia Stonic Prestige — Masrafsız Kia Stonic 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2025 · 13.500 km · Lacivert 3.320.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Lacivert | 3.320.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Volkswagen Taigo1.4 TSI Sport | 2024 Volkswagen Taigo Sport — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Taigo 1.4 TSI Sport 2024 · 32.000 km · Lacivert 5.910.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 5.910.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Ford Transit Connect2.0 d Premium | 2023 Ford Transit Connect Premium — Değişensiz Ford Transit Connect 2.0 d Premium Takasa Uygun2023 · 57.500 km · Beyaz 579.000 ₺ | 2023 | 57.500 km | Beyaz | 579.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| — | Satılık ATV · Manavgat — 2023 Model, Yarı OtomatikBireysel 2023 · 27.500 km 383.000 ₺ | 2023 | 27.500 km | — | 383.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Tesla Model S1.6 LPG Style | 2011 Tesla Model S Style — Masrafsız Tesla Model S 1.6 LPG Style Ekspertizli2011 · 184.000 km · Gümüş 772.000 ₺ | 2011 | 184.000 km | Gümüş | 772.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Suzuki Alto1.6 Executive | 2011 Suzuki Alto Executive — Bakımları Yeni Suzuki Alto 1.6 Executive Ekspertizli2011 · 146.500 km · Kırmızı 1.930.000 ₺ | 2011 | 146.500 km | Kırmızı | 1.930.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| VolkswagenStandart Menzil Executive | 2017 Volkswagen Executive — İlk Elden Volkswagen Standart Menzil Executive 2017 · 164.000 km · Bordo 2.640.000 ₺ | 2017 | 164.000 km | Bordo | 2.640.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Peugeot 2081.6 LPG Executive | 2023 Peugeot 208 Executive — Değişensiz Peugeot 208 1.6 LPG Executive Ekspertizli2023 · 44.500 km · Gri 3.800.000 ₺ | 2023 | 44.500 km | Gri | 3.800.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Hyundai Accent2.0 TDI Design | 2010 Hyundai Accent Design — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Accent 2.0 TDI Design Takasa Uygun2010 · 205.000 km · Kahverengi 5.470.000 ₺ | 2010 | 205.000 km | Kahverengi | 5.470.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Lada Vesta2.0 Turbo Style | 2015 Lada Vesta Style — Garaj Aracı Lada Vesta 2.0 Turbo Style Fiyatı Düştü2015 · 178.000 km · Sarı 5.030.000 ₺ | 2015 | 178.000 km | Sarı | 5.030.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Suzuki50 ABS | 2023 Suzuki — Masrafsız Suzuki 50 ABS Bireysel2023 · 13.000 km · Gümüş 823.000 ₺ | 2023 | 13.000 km | Gümüş | 823.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Toyota Yaris Cross1.5 e-Hybrid Style | 2012 Toyota Yaris Cross Style — Ekspertiz Raporlu Toyota Yaris Cross 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2012 · 226.000 km · Sarı 7.990.000 ₺ | 2012 | 226.000 km | Sarı | 7.990.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Ford Mustang2.5 Hybrid Style | 2022 Ford Mustang Style — Bakımları Yeni Ford Mustang 2.5 Hybrid Style 2022 · 55.000 km · Mavi 6.000.000 ₺ | 2022 | 55.000 km | Mavi | 6.000.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Audi Q71.6 Design | 2016 Audi Q7 Design — Tramer Kaydı Düşük Audi Q7 1.6 Design Ekspertizli2016 · 116.500 km · Sarı 4.810.000 ₺ | 2016 | 116.500 km | Sarı | 4.810.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| — | Satılık ATV · Manavgat · No 8595 — 2019 Model, ManuelTakasa Uygun 2019 · 95.500 km 785.000 ₺ | 2019 | 95.500 km | — | 785.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Ducati1000 Touring | 2017 Ducati — Garaj Aracı Ducati 1000 Touring Takasa Uygun2017 · 39.500 km · Gümüş 562.000 ₺ | 2017 | 39.500 km | Gümüş | 562.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| BMW 6 Serisi2.5 Hybrid Titanium | 2010 BMW 6 Serisi Titanium — İlk Elden BMW 6 Serisi 2.5 Hybrid Titanium 2010 · 186.000 km · Beyaz 666.000 ₺ | 2010 | 186.000 km | Beyaz | 666.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| KGM (SsangYong) Korando3.0 d Titanium | 2023 KGM (SsangYong) Korando Titanium — Değişensiz KGM (SsangYong) Korando 3.0 d Titanium Takasa Uygun2023 · 44.000 km · Kırmızı 4.750.000 ₺ | 2023 | 44.000 km | Kırmızı | 4.750.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Royal EnfieldEV 4 | 2019 Royal Enfield — Ekspertiz Raporlu Royal Enfield EV 4 Takasa Uygun2019 · 46.000 km · Turuncu 68.000 ₺ | 2019 | 46.000 km | Turuncu | 68.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Hyundai Staria1.6 LPG Comfort | 2017 Hyundai Staria Comfort — İlk Elden Hyundai Staria 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2017 · 151.500 km · Bordo 695.000 ₺ | 2017 | 151.500 km | Bordo | 695.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
Antalya Manavgat Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Antalya Manavgat genelinde şu anda 21 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 68.000 ₺ ile 7.990.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.640.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (8), Arazi, SUV & Pickup (5) ve Motosiklet (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %90.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Antalya Manavgat Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Antalya Manavgat vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (8), Arazi, SUV & Pickup (5), Motosiklet (3) ve Minivan & Panelvan (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Antalya Manavgat vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 21 ilana göre Antalya Manavgat vasıta fiyatları 68.000 ₺ ile 7.990.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.935.381 ₺.
Antalya Manavgat vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.




















