
Denizli Vasıta İlanları
64 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupra Born1.6 LPG Sport | 2014 Cupra Born Sport — Az Yakan Cupra Born 1.6 LPG Sport Ekspertizli2014 · 190.500 km · Turuncu 2.460.000 ₺ | 2014 | 190.500 km | Turuncu | 2.460.000 ₺ | DenizliPamukkale | ||
| — | Satılık Helikopter · Tavas — 2021 Model, 3.805 uçuş saatiYeni 2021 54.100.000 ₺ | 2021 | — | — | 54.100.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Suzuki Swift1.6 LPG Executive | 2021 Suzuki Swift Executive — Az Yakan Suzuki Swift 1.6 LPG Executive Ekspertizli2021 · 76.500 km · Beyaz 1.200.000 ₺ | 2021 | 76.500 km | Beyaz | 1.200.000 ₺ | DenizliÇivril | ||
| Fiat Tempra1.8 Hybrid Comfort | 2015 Fiat Tempra Comfort — Bakımları Yeni Fiat Tempra 1.8 Hybrid Comfort Fiyatı Düştü2015 · 167.000 km · Kahverengi 1.720.000 ₺ | 2015 | 167.000 km | Kahverengi | 1.720.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Seat Toledo1.5 e-Hybrid Design | 2025 Seat Toledo Design — Ekspertiz Raporlu Seat Toledo 1.5 e-Hybrid Design 2025 · 10.000 km · Beyaz 2.580.000 ₺ | 2025 | 10.000 km | Beyaz | 2.580.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Chevrolet Lacetti1.4 LPG Titanium | 2016 Chevrolet Lacetti Titanium — Ekspertiz Raporlu Chevrolet Lacetti 1.4 LPG Titanium Hızlı Satış2016 · 178.500 km · Kırmızı 1.130.000 ₺ | 2016 | 178.500 km | Kırmızı | 1.130.000 ₺ | DenizliPamukkale | ||
| Peugeot 4061.4 LPG Titanium | 2025 Peugeot 406 Titanium — Ekspertiz Raporlu Peugeot 406 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2025 · 14.500 km · Turuncu 2.000.000 ₺ | 2025 | 14.500 km | Turuncu | 2.000.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Peugeot Partner1.5 e-Hybrid Executive | 2024 Peugeot Partner Executive — Ekspertiz Raporlu Peugeot Partner 1.5 e-Hybrid Executive Ekspertizli2024 · 41.500 km · Turuncu 1.060.000 ₺ | 2024 | 41.500 km | Turuncu | 1.060.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Tofaş Kartal1.6 TDI Design | 2016 Tofaş Kartal Design — Tramer Kaydı Düşük Tofaş Kartal 1.6 TDI Design Ekspertizli2016 · 114.500 km · Kırmızı 3.920.000 ₺ | 2016 | 114.500 km | Kırmızı | 3.920.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Ford Mondeo2.0 d Premium | 2021 Ford Mondeo Premium — Değişensiz Ford Mondeo 2.0 d Premium Ekspertizli2021 · 78.000 km · Turuncu 2.070.000 ₺ | 2021 | 78.000 km | Turuncu | 2.070.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Ford Mondeo1.8 Hybrid Executive | 2024 Ford Mondeo Executive — Tramer Kaydı Düşük Ford Mondeo 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2024 · 40.500 km · Yeşil 706.000 ₺ | 2024 | 40.500 km | Yeşil | 706.000 ₺ | DenizliTavas | ||
| Hyundai Sonata2.5 Hybrid Prestige | 2023 Hyundai Sonata Prestige — Bakımları Yeni Hyundai Sonata 2.5 Hybrid Prestige Bireysel2023 · 53.500 km · Beyaz 3.880.000 ₺ | 2023 | 53.500 km | Beyaz | 3.880.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Aston Martin DB111.0 TSI Style | 2012 Aston Martin DB11 Style — İlk Elden Aston Martin DB11 1.0 TSI Style 2012 · 269.500 km · Yeşil 777.000 ₺ | 2012 | 269.500 km | Yeşil | 777.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Opel Grandland2.5 Hybrid Style | 2010 Opel Grandland Style — Masrafsız Opel Grandland 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2010 · 256.500 km · Bordo 3.000.000 ₺ | 2010 | 256.500 km | Bordo | 3.000.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Peugeot 2061.4 TSI Titanium | 2011 Peugeot 206 Titanium — Garaj Aracı Peugeot 206 1.4 TSI Titanium Bireysel2011 · 183.000 km · Turuncu 4.920.000 ₺ | 2011 | 183.000 km | Turuncu | 4.920.000 ₺ | DenizliÇivril | ||
| Skoda Kamiq2.5 Hybrid Urban | 2025 Skoda Kamiq Urban — Garaj Aracı Skoda Kamiq 2.5 Hybrid Urban 2025 · 11.000 km · Yeşil 5.910.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Yeşil | 5.910.000 ₺ | DenizliTavas | ||
Denizli Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Denizli genelinde şu anda 64 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 126.000 ₺ ile 54.100.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.035.000 ₺. En çok ilan Honaz (15), Acıpayam (13) ve Merkezefendi (11) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (29), Arazi, SUV & Pickup (22) ve Motosiklet (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Denizli Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Denizli vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Honaz ilçesinde (15 ilan). Ardından Acıpayam (13) ve Merkezefendi (11) geliyor.
Denizli vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (29), Arazi, SUV & Pickup (22), Motosiklet (5) ve Minivan & Panelvan (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Denizli vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 64 ilana göre Denizli vasıta fiyatları 126.000 ₺ ile 54.100.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.240.359 ₺.
Denizli vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.















