
Hatay Vasıta İlanları
79 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan GT-R1.2 PureTech Elite | 2017 Nissan GT-R Elite — Masrafsız Nissan GT-R 1.2 PureTech Elite Ekspertizli2017 · 122.500 km · Bordo 2.670.000 ₺ | 2017 | 122.500 km | Bordo | 2.670.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Toyota Corolla Cross2.5 Hybrid Sport | 2025 Toyota Corolla Cross Sport — Değişensiz Toyota Corolla Cross 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2025 · 10.500 km · Bej 4.770.000 ₺ | 2025 | 10.500 km | Bej | 4.770.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Opel Meriva2.5 Hybrid Premium | 2017 Opel Meriva Premium — Az Yakan Opel Meriva 2.5 Hybrid Premium Bireysel2017 · 121.500 km · Siyah 2.120.000 ₺ | 2017 | 121.500 km | Siyah | 2.120.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Skoda Enyaq2.0 Turbo Comfort | 2018 Skoda Enyaq Comfort — Masrafsız Skoda Enyaq 2.0 Turbo Comfort Ekspertizli2018 · 127.000 km · Sarı 3.940.000 ₺ | 2018 | 127.000 km | Sarı | 3.940.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| Cupra Ateca2.0 PHEV Prestige | 2014 Cupra Ateca Prestige — Tramer Kaydı Düşük Cupra Ateca 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2014 · 185.500 km · Yeşil 2.470.000 ₺ | 2014 | 185.500 km | Yeşil | 2.470.000 ₺ | HatayDefne | ||
| MG MG51.0 TSI Design | 2013 MG MG5 Design — Değişensiz MG MG5 1.0 TSI Design Ekspertizli2013 · 146.000 km · Beyaz 995.000 ₺ | 2013 | 146.000 km | Beyaz | 995.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Ducati1000 Sport | 2015 Ducati — Değişensiz Ducati 1000 Sport Takasa Uygun2015 · 69.500 km · Bej 490.000 ₺ | 2015 | 69.500 km | Bej | 490.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Cupra Leon1.0 TSI Comfort | 2016 Cupra Leon Comfort — Tramer Kaydı Düşük Cupra Leon 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2016 · 172.500 km · Mavi 661.000 ₺ | 2016 | 172.500 km | Mavi | 661.000 ₺ | HataySamandağ | ||
| KGM (SsangYong) Rexton2.0 d Comfort | 2012 KGM (SsangYong) Rexton Comfort — Değişensiz KGM (SsangYong) Rexton 2.0 d Comfort Takasa Uygun2012 · 230.000 km · Sarı 2.270.000 ₺ | 2012 | 230.000 km | Sarı | 2.270.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Opel Vivaro1.8 Hybrid Urban | 2022 Opel Vivaro Urban — İlk Elden Opel Vivaro 1.8 Hybrid Urban 2022 · 56.500 km · Gümüş 2.080.000 ₺ | 2022 | 56.500 km | Gümüş | 2.080.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Hyundai Staria2.0 PHEV Elite | 2024 Hyundai Staria Elite — İlk Elden Hyundai Staria 2.0 PHEV Elite Ekspertizli2024 · 27.500 km · Gri 846.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Gri | 846.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Volvo V401.0 TSI Style | 2012 Volvo V40 Style — Masrafsız Volvo V40 1.0 TSI Style Hızlı Satış2012 · 136.500 km · Bej 2.520.000 ₺ | 2012 | 136.500 km | Bej | 2.520.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Mercedes-Benz GLA1.6 TDI Titanium | 2024 Mercedes-Benz GLA Titanium — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz GLA 1.6 TDI Titanium Ekspertizli2024 · 33.500 km · Gümüş 2.810.000 ₺ | 2024 | 33.500 km | Gümüş | 2.810.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Harley-Davidson750 Sport | 2016 Harley-Davidson — Az Yakan Harley-Davidson 750 Sport Takasa Uygun2016 · 33.500 km · Siyah 580.000 ₺ | 2016 | 33.500 km | Siyah | 580.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Ford Tourneo Connect2.5 Hybrid Comfort | 2013 Ford Tourneo Connect Comfort — Değişensiz Ford Tourneo Connect 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2013 · 142.000 km · Bordo 551.000 ₺ | 2013 | 142.000 km | Bordo | 551.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Mercedes-Benz GLC2.0 Turbo Elite | 2012 Mercedes-Benz GLC Elite — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz GLC 2.0 Turbo Elite Takasa Uygun2012 · 246.000 km · Gri 4.920.000 ₺ | 2012 | 246.000 km | Gri | 4.920.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| 2.5 Hybrid | 2020 Volkswagen Otomobil — Engelli Plakalı, Direksiyon Topuzu 2.5 Hybrid Yeni2020 · 93.500 km · Bordo 855.000 ₺ | 2020 | 93.500 km | Bordo | 855.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Renault Laguna1.4 LPG Prestige | 2019 Renault Laguna Prestige — İlk Elden Renault Laguna 1.4 LPG Prestige 2019 · 66.500 km · Lacivert 3.560.000 ₺ | 2019 | 66.500 km | Lacivert | 3.560.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Hyundai i102.0 Turbo Elite | 2023 Hyundai i10 Elite — Garaj Aracı Hyundai i10 2.0 Turbo Elite Takasa Uygun2023 · 58.000 km · Gümüş 2.000.000 ₺ | 2023 | 58.000 km | Gümüş | 2.000.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Nissan Sunny1.4 LPG Comfort | 2019 Nissan Sunny Comfort — Tramer Kaydı Düşük Nissan Sunny 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2019 · 134.000 km · Kırmızı 5.400.000 ₺ | 2019 | 134.000 km | Kırmızı | 5.400.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Tofaş Murat 1242.5 Hybrid Elite | 2020 Tofaş Murat 124 Elite — İlk Elden Tofaş Murat 124 2.5 Hybrid Elite Takasa Uygun2020 · 107.000 km · Kırmızı 5.310.000 ₺ | 2020 | 107.000 km | Kırmızı | 5.310.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Ford Fusion1.4 TSI Sport | 2011 Ford Fusion Sport — Bakımları Yeni Ford Fusion 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2011 · 227.000 km · Yeşil 1.720.000 ₺ | 2011 | 227.000 km | Yeşil | 1.720.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Jeep Renegade1.2 PureTech Style | 2018 Jeep Renegade Style — Masrafsız Jeep Renegade 1.2 PureTech Style 2018 · 104.500 km · Gümüş 6.900.000 ₺ | 2018 | 104.500 km | Gümüş | 6.900.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Citroën Saxo1.4 LPG Design | 2016 Citroën Saxo Design — Az Yakan Citroën Saxo 1.4 LPG Design Takasa Uygun2016 · 91.500 km · Kırmızı 1.280.000 ₺ | 2016 | 91.500 km | Kırmızı | 1.280.000 ₺ | HataySamandağ | ||
Hatay Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Hatay genelinde şu anda 79 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 134.000 ₺ ile 11.300.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.750.000 ₺. En çok ilan Dörtyol (15), Antakya (14) ve Reyhanlı (13) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (44), Arazi, SUV & Pickup (16) ve Minivan & Panelvan (9). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %99.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Hatay Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Hatay vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Dörtyol ilçesinde (15 ilan). Ardından Antakya (14) ve Reyhanlı (13) geliyor.
Hatay vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (44), Arazi, SUV & Pickup (16), Minivan & Panelvan (9) ve Motosiklet (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Hatay vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 79 ilana göre Hatay vasıta fiyatları 134.000 ₺ ile 11.300.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.473.025 ₺.
Hatay vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























