
İzmir Konak Vasıta İlanları
23 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | Satılık Jet Ski — 2017 Model, 10 m 2017 17.400.000 ₺ | 2017 | — | — | 17.400.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Citroën C11.8 Hybrid Executive | 2024 Citroën C1 Executive — Tramer Kaydı Düşük Citroën C1 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2024 · 34.500 km · Yeşil 3.430.000 ₺ | 2024 | 34.500 km | Yeşil | 3.430.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| — | Satılık Karoser & Üst Yapı · Konak — 2024 Model, Yarı OtomatikTakasa Uygun 2024 · 21.000 km · Kahverengi 4.660.000 ₺ | 2024 | 21.000 km | Kahverengi | 4.660.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| PolestarUzun Menzil Comfort | 2021 Polestar Comfort — Garaj Aracı Polestar Uzun Menzil Comfort Ekspertizli2021 · 67.500 km · Beyaz 3.440.000 ₺ | 2021 | 67.500 km | Beyaz | 3.440.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| — | Satılık Çekici · Konak — 2023 Model, ManuelBireysel 2023 · 29.000 km · Gümüş 3.070.000 ₺ | 2023 | 29.000 km | Gümüş | 3.070.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Peugeot 2061.4 LPG Design | 2024 Peugeot 206 Design — Ekspertiz Raporlu Peugeot 206 1.4 LPG Design 2024 · 28.000 km · Kahverengi 3.000.000 ₺ | 2024 | 28.000 km | Kahverengi | 3.000.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Peugeot Rifter1.5 e-Hybrid Sport | 2011 Peugeot Rifter Sport — Değişensiz Peugeot Rifter 1.5 e-Hybrid Sport 2011 · 222.500 km · Beyaz 999.000 ₺ | 2011 | 222.500 km | Beyaz | 999.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Volkswagen Multivan1.4 LPG Premium | 2019 Volkswagen Multivan Premium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Multivan 1.4 LPG Premium Ekspertizli2019 · 132.000 km · Beyaz 1.080.000 ₺ | 2019 | 132.000 km | Beyaz | 1.080.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Chevrolet Lacetti1.5 e-Hybrid Urban | 2015 Chevrolet Lacetti Urban — Bakımları Yeni Chevrolet Lacetti 1.5 e-Hybrid Urban Takasa Uygun2015 · 132.000 km · Gümüş 717.000 ₺ | 2015 | 132.000 km | Gümüş | 717.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Fiat Uno1.5 dCi Comfort | 2014 Fiat Uno Comfort — Masrafsız Fiat Uno 1.5 dCi Comfort Ekspertizli2014 · 210.000 km · Bordo 6.400.000 ₺ | 2014 | 210.000 km | Bordo | 6.400.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Skoda Octavia1.6 Executive | 2021 Skoda Octavia Executive — Bakımları Yeni Skoda Octavia 1.6 Executive Ekspertizli2021 · 83.500 km · Bej 4.930.000 ₺ | 2021 | 83.500 km | Bej | 4.930.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Dacia Dokker2.5 Hybrid Executive | 2024 Dacia Dokker Executive — İlk Elden Dacia Dokker 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2024 · 22.000 km · Turuncu 908.000 ₺ | 2024 | 22.000 km | Turuncu | 908.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Chevrolet Corvette1.6 Sport | 2022 Chevrolet Corvette Sport — İlk Elden Chevrolet Corvette 1.6 Sport Ekspertizli2022 · 83.000 km · Turuncu 832.000 ₺ | 2022 | 83.000 km | Turuncu | 832.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| — | Satılık UTV · Konak — 2022 Model, Yarı OtomatikTakasa Uygun 2022 · 70.500 km 1.050.000 ₺ | 2022 | 70.500 km | — | 1.050.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| 2.0 PHEV | Klasik Otomobil · Konak — 1958 Model, Manuel 2.0 PHEV Takasa Uygun1958 · 1.257.000 km · Bordo 6.220.000 ₺ | 1958 | 1.257.000 km | Bordo | 6.220.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Tofaş Murat 1311.4 LPG Titanium | 2022 Tofaş Murat 131 Titanium — İlk Elden Tofaş Murat 131 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2022 · 43.500 km · Lacivert 872.000 ₺ | 2022 | 43.500 km | Lacivert | 872.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Ferrari 2962.0 PHEV Executive | 2012 Ferrari 296 Executive — İlk Elden Ferrari 296 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2012 · 270.000 km · Sarı 4.640.000 ₺ | 2012 | 270.000 km | Sarı | 4.640.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Toyota C-HR2.0 TDI Titanium | 2011 Toyota C-HR Titanium — Ekspertiz Raporlu Toyota C-HR 2.0 TDI Titanium Ekspertizli2011 · 194.500 km · Turuncu 4.470.000 ₺ | 2011 | 194.500 km | Turuncu | 4.470.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Volkswagen Tiguan3.0 d Titanium | 2012 Volkswagen Tiguan Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Tiguan 3.0 d Titanium Bireysel2012 · 177.000 km · Kahverengi 4.080.000 ₺ | 2012 | 177.000 km | Kahverengi | 4.080.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Porsche 9111.4 LPG Executive | 2014 Porsche 911 Executive — Masrafsız Porsche 911 1.4 LPG Executive Ekspertizli2014 · 225.000 km · Siyah 3.290.000 ₺ | 2014 | 225.000 km | Siyah | 3.290.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Seat Leon1.5 e-Hybrid Elite | 2015 Seat Leon Elite — Değişensiz Seat Leon 1.5 e-Hybrid Elite Fiyatı Düştü2015 · 103.000 km · Gümüş 2.740.000 ₺ | 2015 | 103.000 km | Gümüş | 2.740.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Peugeot 5081.4 LPG Titanium | 2011 Peugeot 508 Titanium — Garaj Aracı Peugeot 508 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2011 · 208.500 km · Lacivert 4.490.000 ₺ | 2011 | 208.500 km | Lacivert | 4.490.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| Triumph1000 Sport | 2012 Triumph — İlk Elden Triumph 1000 Sport 2012 · 46.000 km · Turuncu 1.070.000 ₺ | 2012 | 46.000 km | Turuncu | 1.070.000 ₺ | İzmirKonak | ||
İzmir Konak Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
İzmir Konak genelinde şu anda 23 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 717.000 ₺ ile 17.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 3.290.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (11), Minivan & Panelvan (3) ve Arazi, SUV & Pickup (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
İzmir Konak Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
İzmir Konak vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (11), Minivan & Panelvan (3), Arazi, SUV & Pickup (2) ve Ticari Araçlar (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
İzmir Konak vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 23 ilana göre İzmir Konak vasıta fiyatları 717.000 ₺ ile 17.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.642.957 ₺.
İzmir Konak vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.






















