
Kayseri Melikgazi Vasıta İlanları
15 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazda CX-51.5 e-Hybrid Sport | 2020 Mazda CX-5 Sport — Tramer Kaydı Düşük Mazda CX-5 1.5 e-Hybrid Sport Ekspertizli2020 · 75.000 km · Turuncu 6.070.000 ₺ | 2020 | 75.000 km | Turuncu | 6.070.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| BYDPerformance Executive | 2011 BYD Executive — Tramer Kaydı Düşük BYD Performance Executive 2011 · 178.500 km · Lacivert 5.050.000 ₺ | 2011 | 178.500 km | Lacivert | 5.050.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Opel Combo1.6 Style | 2023 Opel Combo Style — Az Yakan Opel Combo 1.6 Style 2023 · 40.000 km · Beyaz 3.360.000 ₺ | 2023 | 40.000 km | Beyaz | 3.360.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Peugeot Rifter1.6 Comfort | 2020 Peugeot Rifter Comfort — Bakımları Yeni Peugeot Rifter 1.6 Comfort Takasa Uygun2020 · 95.000 km · Lacivert 1.300.000 ₺ | 2020 | 95.000 km | Lacivert | 1.300.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Dacia Sandero1.2 PureTech Prestige | 2020 Dacia Sandero Prestige — Az Yakan Dacia Sandero 1.2 PureTech Prestige Ekspertizli2020 · 83.000 km · Beyaz 3.540.000 ₺ | 2020 | 83.000 km | Beyaz | 3.540.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| AudiUzun Menzil Urban | 2022 Audi Urban — İlk Elden Audi Uzun Menzil Urban Ekspertizli2022 · 57.500 km · Mavi 2.610.000 ₺ | 2022 | 57.500 km | Mavi | 2.610.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Opel Astra2.0 d Prestige | 2011 Opel Astra Prestige — Değişensiz Opel Astra 2.0 d Prestige Ekspertizli2011 · 229.000 km · Bordo 1.480.000 ₺ | 2011 | 229.000 km | Bordo | 1.480.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Cupra Leon2.0 d Prestige | 2024 Cupra Leon Prestige — Bakımları Yeni Cupra Leon 2.0 d Prestige Ekspertizli2024 · 19.500 km · Yeşil 1.960.000 ₺ | 2024 | 19.500 km | Yeşil | 1.960.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| — | Satılık Otobüs · Melikgazi — 2016 Model, OtomatikTakasa Uygun 2016 · 185.500 km · Kahverengi 5.750.000 ₺ | 2016 | 185.500 km | Kahverengi | 5.750.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| — | Satılık Motokaravan · Melikgazi — 2019 ModelTakasa Uygun 2019 · 114.000 km 2.070.000 ₺ | 2019 | 114.000 km | — | 2.070.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Yamaha1000 Adventure | 2025 Yamaha — Değişensiz Yamaha 1000 Adventure Takasa Uygun2025 · 4.000 km · Yeşil 1.130.000 ₺ | 2025 | 4.000 km | Yeşil | 1.130.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Fiat Uno1.8 Hybrid Design | 2022 Fiat Uno Design — Garaj Aracı Fiat Uno 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2022 · 57.500 km · Gümüş 3.390.000 ₺ | 2022 | 57.500 km | Gümüş | 3.390.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Kia Optima1.6 LPG Premium | 2022 Kia Optima Premium — Az Yakan Kia Optima 1.6 LPG Premium Ekspertizli2022 · 54.000 km · Bordo 733.000 ₺ | 2022 | 54.000 km | Bordo | 733.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Nissan Navara1.6 LPG Style | 2019 Nissan Navara Style — Tramer Kaydı Düşük Nissan Navara 1.6 LPG Style Ekspertizli2019 · 127.500 km · Bej 1.820.000 ₺ | 2019 | 127.500 km | Bej | 1.820.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Volvo XC901.4 TSI Elite | 2014 Volvo XC90 Elite — Az Yakan Volvo XC90 1.4 TSI Elite Ekspertizli2014 · 191.500 km · Mavi 2.940.000 ₺ | 2014 | 191.500 km | Mavi | 2.940.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
Kayseri Melikgazi Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kayseri Melikgazi genelinde şu anda 15 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 733.000 ₺ ile 6.070.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.610.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (5), Arazi, SUV & Pickup (3) ve Elektrikli Araçlar (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kayseri Melikgazi Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kayseri Melikgazi vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (5), Arazi, SUV & Pickup (3), Elektrikli Araçlar (2) ve Minivan & Panelvan (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kayseri Melikgazi vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 15 ilana göre Kayseri Melikgazi vasıta fiyatları 733.000 ₺ ile 6.070.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.880.200 ₺.
Kayseri Melikgazi vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.














