
Kocaeli Vasıta İlanları
116 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Honda City1.5 dCi Premium | 2010 Honda City Premium — Masrafsız Honda City 1.5 dCi Premium Bireysel2010 · 207.500 km · Bej 1.080.000 ₺ | 2010 | 207.500 km | Bej | 1.080.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Jaguar XF1.4 TSI Elite | 2023 Jaguar XF Elite — Değişensiz Jaguar XF 1.4 TSI Elite Ekspertizli2023 · 35.500 km · Gümüş 2.040.000 ₺ | 2023 | 35.500 km | Gümüş | 2.040.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Fiat 5001.6 Prestige | 2020 Fiat 500 Prestige — Masrafsız Fiat 500 1.6 Prestige Ekspertizli2020 · 86.000 km · Kırmızı 2.160.000 ₺ | 2020 | 86.000 km | Kırmızı | 2.160.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Ford Transit Custom3.0 d Premium | 2021 Ford Transit Custom Premium — Bakımları Yeni Ford Transit Custom 3.0 d Premium Fiyatı Düştü2021 · 72.000 km · Bej 1.500.000 ₺ | 2021 | 72.000 km | Bej | 1.500.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Renault Taliant2.5 Hybrid Sport | 2012 Renault Taliant Sport — Az Yakan Renault Taliant 2.5 Hybrid Sport 2012 · 238.500 km · Gri 883.000 ₺ | 2012 | 238.500 km | Gri | 883.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Dacia Bigster1.2 PureTech Executive | 2021 Dacia Bigster Executive — Az Yakan Dacia Bigster 1.2 PureTech Executive Ekspertizli2021 · 64.000 km · Yeşil 5.670.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Yeşil | 5.670.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Mercedes-BenzStandart Menzil Prestige | 2021 Mercedes-Benz Prestige — Az Yakan Mercedes-Benz Standart Menzil Prestige 2021 · 83.000 km · Beyaz 4.260.000 ₺ | 2021 | 83.000 km | Beyaz | 4.260.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| 2.0 PHEV | 2017 Toyota Minivan — Engelli Plakalı, Direksiyon Topuzu 2.0 PHEV Takasa Uygun2017 · 165.500 km · Turuncu 1.430.000 ₺ | 2017 | 165.500 km | Turuncu | 1.430.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Skoda Enyaq1.6 LPG Premium | 2018 Skoda Enyaq Premium — İlk Elden Skoda Enyaq 1.6 LPG Premium Fiyatı Düştü2018 · 118.000 km · Gri 3.130.000 ₺ | 2018 | 118.000 km | Gri | 3.130.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| CFMotoEV 9 | 2021 CFMoto — Ekspertiz Raporlu CFMoto EV 9 Takasa Uygun2021 · 18.500 km · Turuncu 309.000 ₺ | 2021 | 18.500 km | Turuncu | 309.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| BMW X31.5 e-Hybrid Comfort | 2024 BMW X3 Comfort — Bakımları Yeni BMW X3 1.5 e-Hybrid Comfort Takasa Uygun2024 · 34.000 km · Beyaz 8.310.000 ₺ | 2024 | 34.000 km | Beyaz | 8.310.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| 250 Adventure | 2025 Diğer Markalar — Tramer Kaydı Düşük 250 Adventure Yeni2025 · 5.000 km · Siyah 135.000 ₺ | 2025 | 5.000 km | Siyah | 135.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Fiat Panda1.5 dCi Prestige | 2014 Fiat Panda Prestige — Bakımları Yeni Fiat Panda 1.5 dCi Prestige Yeni2014 · 247.500 km · Kırmızı 2.810.000 ₺ | 2014 | 247.500 km | Kırmızı | 2.810.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Jaguar XE2.5 Hybrid Design | 2017 Jaguar XE Design — Ekspertiz Raporlu Jaguar XE 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2017 · 104.000 km · Sarı 3.260.000 ₺ | 2017 | 104.000 km | Sarı | 3.260.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Porsche Macan1.6 LPG Elite | 2013 Porsche Macan Elite — Değişensiz Porsche Macan 1.6 LPG Elite Ekspertizli2013 · 272.000 km · Bordo 7.580.000 ₺ | 2013 | 272.000 km | Bordo | 7.580.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Hyundai Kona1.6 LPG Elite | 2023 Hyundai Kona Elite — Garaj Aracı Hyundai Kona 1.6 LPG Elite 2023 · 43.500 km · Yeşil 2.470.000 ₺ | 2023 | 43.500 km | Yeşil | 2.470.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Renault Megane1.6 Prestige | 2018 Renault Megane Prestige — Bakımları Yeni Renault Megane 1.6 Prestige Ekspertizli2018 · 152.500 km · Beyaz 1.360.000 ₺ | 2018 | 152.500 km | Beyaz | 1.360.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Volkswagen Passat Variant1.4 LPG Style | 2020 Volkswagen Passat Variant Style — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Passat Variant 1.4 LPG Style Ekspertizli2020 · 118.500 km · Siyah 6.500.000 ₺ | 2020 | 118.500 km | Siyah | 6.500.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Ferrari F81.0 TSI Style | 2019 Ferrari F8 Style — Az Yakan Ferrari F8 1.0 TSI Style Ekspertizli2019 · 93.500 km · Mavi 4.150.000 ₺ | 2019 | 93.500 km | Mavi | 4.150.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Maserati Quattroporte2.0 PHEV Elite | 2025 Maserati Quattroporte Elite — Tramer Kaydı Düşük Maserati Quattroporte 2.0 PHEV Elite Hızlı Satış2025 · 20.500 km · Gri 1.400.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Gri | 1.400.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
Kocaeli Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kocaeli genelinde şu anda 116 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 82.600 ₺ ile 71.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.130.000 ₺. En çok ilan Darıca (23), Gölcük (22) ve Gebze (21) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (53), Arazi, SUV & Pickup (27) ve Minivan & Panelvan (12). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kocaeli Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kocaeli vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Darıca ilçesinde (23 ilan). Ardından Gölcük (22) ve Gebze (21) geliyor.
Kocaeli vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (53), Arazi, SUV & Pickup (27), Minivan & Panelvan (12) ve Elektrikli Araçlar (7) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kocaeli vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 116 ilana göre Kocaeli vasıta fiyatları 82.600 ₺ ile 71.200.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.830.367 ₺.
Kocaeli vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.



















