
Manisa Şehzadeler Vasıta İlanları
20 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz EQA1.4 LPG Sport | 2019 Mercedes-Benz EQA Sport — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz EQA 1.4 LPG Sport Ekspertizli2019 · 110.500 km · Siyah 2.450.000 ₺ | 2019 | 110.500 km | Siyah | 2.450.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Comfort | 2024 Ford Taunus Comfort — Garaj Aracı Ford Taunus 1.8 Hybrid Comfort 2024 · 29.000 km · Siyah 779.000 ₺ | 2024 | 29.000 km | Siyah | 779.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| BMW X61.8 Hybrid Executive | 2018 BMW X6 Executive — Az Yakan BMW X6 1.8 Hybrid Executive Fiyatı Düştü2018 · 163.000 km · Kırmızı 4.120.000 ₺ | 2018 | 163.000 km | Kırmızı | 4.120.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Subaru Outback1.6 LPG Executive | 2022 Subaru Outback Executive — Ekspertiz Raporlu Subaru Outback 1.6 LPG Executive 2022 · 75.000 km · Mavi 1.300.000 ₺ | 2022 | 75.000 km | Mavi | 1.300.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Audi A31.6 Executive | 2016 Audi A3 Executive — Garaj Aracı Audi A3 1.6 Executive 2016 · 117.500 km · Yeşil 1.750.000 ₺ | 2016 | 117.500 km | Yeşil | 1.750.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Opel Frontera1.6 TDI Sport | 2021 Opel Frontera Sport — Değişensiz Opel Frontera 1.6 TDI Sport Ekspertizli2021 · 63.000 km · Gümüş 8.300.000 ₺ | 2021 | 63.000 km | Gümüş | 8.300.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Renault Captur2.0 TDI Executive | 2010 Renault Captur Executive — Garaj Aracı Renault Captur 2.0 TDI Executive Ekspertizli2010 · 245.000 km · Gümüş 8.970.000 ₺ | 2010 | 245.000 km | Gümüş | 8.970.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Toyota C-HR1.0 TSI Prestige | 2013 Toyota C-HR Prestige — Değişensiz Toyota C-HR 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2013 · 153.000 km · Yeşil 2.290.000 ₺ | 2013 | 153.000 km | Yeşil | 2.290.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| MG MG42.5 Hybrid Elite | 2011 MG MG4 Elite — Değişensiz MG MG4 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2011 · 209.500 km · Bordo 970.000 ₺ | 2011 | 209.500 km | Bordo | 970.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Citroën Nemo1.8 Hybrid Urban | 2023 Citroën Nemo Urban — Ekspertiz Raporlu Citroën Nemo 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2023 · 36.500 km · Kahverengi 2.910.000 ₺ | 2023 | 36.500 km | Kahverengi | 2.910.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Ford Tourneo Courier1.6 Prestige | 2021 Ford Tourneo Courier Prestige — Az Yakan Ford Tourneo Courier 1.6 Prestige Ekspertizli2021 · 78.500 km · Bej 2.920.000 ₺ | 2021 | 78.500 km | Bej | 2.920.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Volkswagen Scirocco1.6 TDI Sport | 2015 Volkswagen Scirocco Sport — Az Yakan Volkswagen Scirocco 1.6 TDI Sport Ekspertizli2015 · 134.000 km · Bordo 1.090.000 ₺ | 2015 | 134.000 km | Bordo | 1.090.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Rolls-Royce Wraith1.2 PureTech Executive | 2012 Rolls-Royce Wraith Executive — Masrafsız Rolls-Royce Wraith 1.2 PureTech Executive Takasa Uygun2012 · 290.500 km · Yeşil 1.880.000 ₺ | 2012 | 290.500 km | Yeşil | 1.880.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Hyundai Tucson3.0 d Urban | 2014 Hyundai Tucson Urban — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Tucson 3.0 d Urban Ekspertizli2014 · 111.500 km · Siyah 1.290.000 ₺ | 2014 | 111.500 km | Siyah | 1.290.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| — | Kiralık Minivan & Panelvan — 2015 Model, Yarı Otomatik 2015 4.250 ₺ | 2015 | — | — | 4.250 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| — | Kiralık Minivan & Panelvan · Şehzadeler — 2016 Model, OtomatikBireysel 2016 3.580 ₺ | 2016 | — | — | 3.580 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| PorschePerformance Comfort | 2012 Porsche Comfort — Değişensiz Porsche Performance Comfort Ekspertizli2012 · 159.000 km · Beyaz 1.690.000 ₺ | 2012 | 159.000 km | Beyaz | 1.690.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Skoda Scala2.0 Turbo Comfort | 2020 Skoda Scala Comfort — Değişensiz Skoda Scala 2.0 Turbo Comfort Takasa Uygun2020 · 55.000 km · Mavi 1.260.000 ₺ | 2020 | 55.000 km | Mavi | 1.260.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Renault R 191.6 LPG Sport | 2012 Renault R 19 Sport — İlk Elden Renault R 19 1.6 LPG Sport Bireysel2012 · 273.000 km · Turuncu 3.780.000 ₺ | 2012 | 273.000 km | Turuncu | 3.780.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Bentley Mulsanne1.0 TSI Premium | 2015 Bentley Mulsanne Premium — Tramer Kaydı Düşük Bentley Mulsanne 1.0 TSI Premium Ekspertizli2015 · 172.000 km · Turuncu 3.740.000 ₺ | 2015 | 172.000 km | Turuncu | 3.740.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
Manisa Şehzadeler Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Manisa Şehzadeler genelinde şu anda 20 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 3.580 ₺ ile 8.970.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.815.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (8), Arazi, SUV & Pickup (7) ve Minivan & Panelvan (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %90.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Manisa Şehzadeler Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Manisa Şehzadeler vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (8), Arazi, SUV & Pickup (7), Minivan & Panelvan (2) ve Kiralık Araçlar (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Manisa Şehzadeler vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 20 ilana göre Manisa Şehzadeler vasıta fiyatları 3.580 ₺ ile 8.970.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.574.842 ₺.
Manisa Şehzadeler vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.



















