İçeriğe geç

Mersin Erdemli Vasıta İlanları

22 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Husqvarna1000 ABS2025 Husqvarna — Bakımları Yeni

Husqvarna 1000 ABS

2025 · 4.500 km · Yeşil

140.000 ₺

Erdemli, Mersin · 03 Ekim

20254.500 kmYeşil140.000 ₺MersinErdemli
Bajaje-72022 Bajaj · Erdemli — İlk Elden

Bajaj e-7

Hızlı Satış

2022 · 17.000 km · Bej

108.000 ₺

Erdemli, Mersin · 02 Ekim

202217.000 kmBej108.000 ₺MersinErdemli
Toyota Avensis1.6 Titanium2010 Toyota Avensis Titanium — Bakımları Yeni

Toyota Avensis 1.6 Titanium

Ekspertizli

2010 · 236.000 km · Gri

2.440.000 ₺

Erdemli, Mersin · 27 Eylül

2010236.000 kmGri2.440.000 ₺MersinErdemli
Land Rover Range Rover Sport2.0 Turbo Sport2017 Land Rover Range Rover Sport Prestige — Bakımları Yeni

Land Rover Range Rover Sport 2.0 Turbo Sport

Ekspertizli

2017 · 119.000 km · Gri

1.330.000 ₺

Erdemli, Mersin · 23 Eylül

2017119.000 kmGri1.330.000 ₺MersinErdemli
BMW X71.8 Hybrid Urban2022 BMW X7 Urban — Az Yakan

BMW X7 1.8 Hybrid Urban

Ekspertizli

2022 · 63.500 km · Sarı

2.280.000 ₺

Erdemli, Mersin · 22 Eylül

202263.500 kmSarı2.280.000 ₺MersinErdemli
Seat Ibiza1.4 LPG Sport2023 Seat Ibiza Sport — Garaj Aracı

Seat Ibiza 1.4 LPG Sport

Takasa Uygun

2023 · 29.000 km · Kırmızı

3.280.000 ₺

Erdemli, Mersin · 17 Eylül

202329.000 kmKırmızı3.280.000 ₺MersinErdemli
Honda HR-V2.5 Hybrid Elite2016 Honda HR-V Elite — İlk Elden

Honda HR-V 2.5 Hybrid Elite

Ekspertizli

2016 · 146.500 km · Bej

4.010.000 ₺

Erdemli, Mersin · 16 Eylül

2016146.500 kmBej4.010.000 ₺MersinErdemli
CitroënPerformance Urban2010 Citroën Urban — Garaj Aracı

Citroën Performance Urban

Bireysel

2010 · 246.000 km · Siyah

3.100.000 ₺

Erdemli, Mersin · 16 Eylül

2010246.000 kmSiyah3.100.000 ₺MersinErdemli
BYD Atto 31.2 PureTech Urban2014 BYD Atto 3 Urban — Tramer Kaydı Düşük

BYD Atto 3 1.2 PureTech Urban

Ekspertizli

2014 · 134.000 km · Lacivert

1.910.000 ₺

Erdemli, Mersin · 15 Eylül

2014134.000 kmLacivert1.910.000 ₺MersinErdemli
Seat Toledo1.6 LPG Premium2011 Seat Toledo Premium — Ekspertiz Raporlu

Seat Toledo 1.6 LPG Premium

Bireysel

2011 · 187.000 km · Siyah

1.790.000 ₺

Erdemli, Mersin · 15 Eylül

2011187.000 kmSiyah1.790.000 ₺MersinErdemli
Husqvarna250 Classic2015 Husqvarna — Ekspertiz Raporlu

Husqvarna 250 Classic

Takasa Uygun

2015 · 65.500 km · Lacivert

674.000 ₺

Erdemli, Mersin · 14 Eylül

201565.500 kmLacivert674.000 ₺MersinErdemli
Ford Puma2.0 PHEV Sport2020 Ford Puma Sport — Masrafsız

Ford Puma 2.0 PHEV Sport

2020 · 98.000 km · Turuncu

3.560.000 ₺

Erdemli, Mersin · 14 Eylül

202098.000 kmTuruncu3.560.000 ₺MersinErdemli
Lexus UX1.6 LPG Premium2022 Lexus UX Premium — Ekspertiz Raporlu

Lexus UX 1.6 LPG Premium

Yeni

2022 · 42.000 km · Beyaz

2.650.000 ₺

Erdemli, Mersin · 14 Eylül

202242.000 kmBeyaz2.650.000 ₺MersinErdemli
Fiat Linea1.8 Hybrid Executive2014 Fiat Linea Executive — Ekspertiz Raporlu

Fiat Linea 1.8 Hybrid Executive

Ekspertizli

2014 · 239.000 km · Mavi

5.700.000 ₺

Erdemli, Mersin · 09 Eylül

2014239.000 kmMavi5.700.000 ₺MersinErdemli
Ford Mustang1.0 TSI Executive2024 Ford Mustang Executive — Ekspertiz Raporlu

Ford Mustang 1.0 TSI Executive

Ekspertizli

2024 · 27.000 km · Mavi

955.000 ₺

Erdemli, Mersin · 08 Eylül

202427.000 kmMavi955.000 ₺MersinErdemli
Volkswagen T-Roc1.4 LPG Prestige2018 Volkswagen T-Roc Prestige — Az Yakan

Volkswagen T-Roc 1.4 LPG Prestige

Ekspertizli

2018 · 99.000 km · Gri

2.590.000 ₺

Erdemli, Mersin · 07 Eylül

201899.000 kmGri2.590.000 ₺MersinErdemli
Volvo XC901.4 LPG Elite2021 Volvo XC90 Elite — Bakımları Yeni

Volvo XC90 1.4 LPG Elite

Takasa Uygun

2021 · 82.500 km · Sarı

7.930.000 ₺

Erdemli, Mersin · 04 Eylül

202182.500 kmSarı7.930.000 ₺MersinErdemli
BMW 3 Serisi1.5 dCi Prestige2023 BMW 3 Serisi Prestige — Ekspertiz Raporlu

BMW 3 Serisi 1.5 dCi Prestige

Yeni

2023 · 36.000 km · Bej

1.150.000 ₺

Erdemli, Mersin · 24 Ağustos

202336.000 kmBej1.150.000 ₺MersinErdemli
Toyota Corolla1.4 LPG Premium2023 Toyota Corolla Premium — Masrafsız

Toyota Corolla 1.4 LPG Premium

Hızlı Satış

2023 · 56.500 km · Turuncu

791.000 ₺

Erdemli, Mersin · 23 Ağustos

202356.500 kmTuruncu791.000 ₺MersinErdemli
Opel Combo1.5 e-Hybrid Design2015 Opel Combo Design — Az Yakan

Opel Combo 1.5 e-Hybrid Design

Ekspertizli

2015 · 105.500 km · Yeşil

584.000 ₺

Erdemli, Mersin · 22 Ağustos

2015105.500 kmYeşil584.000 ₺MersinErdemli
Tesla Model Y3.0 d Elite2010 Tesla Model Y Elite — Ekspertiz Raporlu

Tesla Model Y 3.0 d Elite

Ekspertizli

2010 · 225.500 km · Beyaz

1.580.000 ₺

Erdemli, Mersin · 21 Ağustos

2010225.500 kmBeyaz1.580.000 ₺MersinErdemli
1.5 dCi2016 Opel Otomobil — Engelli Plakalı, Sol Ayak Gaz Pedalı

1.5 dCi

Takasa Uygun

2016 · 92.000 km · Yeşil

2.070.000 ₺

Erdemli, Mersin · 21 Ağustos

201692.000 kmYeşil2.070.000 ₺MersinErdemli

Mersin Erdemli Vasıta Rehberi

Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Mersin Erdemli genelinde şu anda 22 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 7.930.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.990.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Arazi, SUV & Pickup (9), Otomobil (7) ve Motosiklet (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Mersin Erdemli Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Mersin Erdemli vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Arazi, SUV & Pickup (9), Otomobil (7), Motosiklet (3) ve Elektrikli Araçlar (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Mersin Erdemli vasıta fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 22 ilana göre Mersin Erdemli vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 7.930.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.301.000 ₺.

Mersin Erdemli vasıta ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.