
Mersin Erdemli Vasıta İlanları
22 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Husqvarna1000 ABS | 2025 Husqvarna — Bakımları Yeni Husqvarna 1000 ABS 2025 · 4.500 km · Yeşil 140.000 ₺ | 2025 | 4.500 km | Yeşil | 140.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Bajaje-7 | 2022 Bajaj · Erdemli — İlk Elden Bajaj e-7 Hızlı Satış2022 · 17.000 km · Bej 108.000 ₺ | 2022 | 17.000 km | Bej | 108.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Toyota Avensis1.6 Titanium | 2010 Toyota Avensis Titanium — Bakımları Yeni Toyota Avensis 1.6 Titanium Ekspertizli2010 · 236.000 km · Gri 2.440.000 ₺ | 2010 | 236.000 km | Gri | 2.440.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Land Rover Range Rover Sport2.0 Turbo Sport | 2017 Land Rover Range Rover Sport Prestige — Bakımları Yeni Land Rover Range Rover Sport 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2017 · 119.000 km · Gri 1.330.000 ₺ | 2017 | 119.000 km | Gri | 1.330.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| BMW X71.8 Hybrid Urban | 2022 BMW X7 Urban — Az Yakan BMW X7 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2022 · 63.500 km · Sarı 2.280.000 ₺ | 2022 | 63.500 km | Sarı | 2.280.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Seat Ibiza1.4 LPG Sport | 2023 Seat Ibiza Sport — Garaj Aracı Seat Ibiza 1.4 LPG Sport Takasa Uygun2023 · 29.000 km · Kırmızı 3.280.000 ₺ | 2023 | 29.000 km | Kırmızı | 3.280.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Honda HR-V2.5 Hybrid Elite | 2016 Honda HR-V Elite — İlk Elden Honda HR-V 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2016 · 146.500 km · Bej 4.010.000 ₺ | 2016 | 146.500 km | Bej | 4.010.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| CitroënPerformance Urban | 2010 Citroën Urban — Garaj Aracı Citroën Performance Urban Bireysel2010 · 246.000 km · Siyah 3.100.000 ₺ | 2010 | 246.000 km | Siyah | 3.100.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| BYD Atto 31.2 PureTech Urban | 2014 BYD Atto 3 Urban — Tramer Kaydı Düşük BYD Atto 3 1.2 PureTech Urban Ekspertizli2014 · 134.000 km · Lacivert 1.910.000 ₺ | 2014 | 134.000 km | Lacivert | 1.910.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Seat Toledo1.6 LPG Premium | 2011 Seat Toledo Premium — Ekspertiz Raporlu Seat Toledo 1.6 LPG Premium Bireysel2011 · 187.000 km · Siyah 1.790.000 ₺ | 2011 | 187.000 km | Siyah | 1.790.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Husqvarna250 Classic | 2015 Husqvarna — Ekspertiz Raporlu Husqvarna 250 Classic Takasa Uygun2015 · 65.500 km · Lacivert 674.000 ₺ | 2015 | 65.500 km | Lacivert | 674.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Ford Puma2.0 PHEV Sport | 2020 Ford Puma Sport — Masrafsız Ford Puma 2.0 PHEV Sport 2020 · 98.000 km · Turuncu 3.560.000 ₺ | 2020 | 98.000 km | Turuncu | 3.560.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Lexus UX1.6 LPG Premium | 2022 Lexus UX Premium — Ekspertiz Raporlu Lexus UX 1.6 LPG Premium Yeni2022 · 42.000 km · Beyaz 2.650.000 ₺ | 2022 | 42.000 km | Beyaz | 2.650.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Fiat Linea1.8 Hybrid Executive | 2014 Fiat Linea Executive — Ekspertiz Raporlu Fiat Linea 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2014 · 239.000 km · Mavi 5.700.000 ₺ | 2014 | 239.000 km | Mavi | 5.700.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Ford Mustang1.0 TSI Executive | 2024 Ford Mustang Executive — Ekspertiz Raporlu Ford Mustang 1.0 TSI Executive Ekspertizli2024 · 27.000 km · Mavi 955.000 ₺ | 2024 | 27.000 km | Mavi | 955.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Volkswagen T-Roc1.4 LPG Prestige | 2018 Volkswagen T-Roc Prestige — Az Yakan Volkswagen T-Roc 1.4 LPG Prestige Ekspertizli2018 · 99.000 km · Gri 2.590.000 ₺ | 2018 | 99.000 km | Gri | 2.590.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Volvo XC901.4 LPG Elite | 2021 Volvo XC90 Elite — Bakımları Yeni Volvo XC90 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2021 · 82.500 km · Sarı 7.930.000 ₺ | 2021 | 82.500 km | Sarı | 7.930.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| BMW 3 Serisi1.5 dCi Prestige | 2023 BMW 3 Serisi Prestige — Ekspertiz Raporlu BMW 3 Serisi 1.5 dCi Prestige Yeni2023 · 36.000 km · Bej 1.150.000 ₺ | 2023 | 36.000 km | Bej | 1.150.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Toyota Corolla1.4 LPG Premium | 2023 Toyota Corolla Premium — Masrafsız Toyota Corolla 1.4 LPG Premium Hızlı Satış2023 · 56.500 km · Turuncu 791.000 ₺ | 2023 | 56.500 km | Turuncu | 791.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Opel Combo1.5 e-Hybrid Design | 2015 Opel Combo Design — Az Yakan Opel Combo 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2015 · 105.500 km · Yeşil 584.000 ₺ | 2015 | 105.500 km | Yeşil | 584.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Tesla Model Y3.0 d Elite | 2010 Tesla Model Y Elite — Ekspertiz Raporlu Tesla Model Y 3.0 d Elite Ekspertizli2010 · 225.500 km · Beyaz 1.580.000 ₺ | 2010 | 225.500 km | Beyaz | 1.580.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| 1.5 dCi | 2016 Opel Otomobil — Engelli Plakalı, Sol Ayak Gaz Pedalı 1.5 dCi Takasa Uygun2016 · 92.000 km · Yeşil 2.070.000 ₺ | 2016 | 92.000 km | Yeşil | 2.070.000 ₺ | MersinErdemli | ||
Mersin Erdemli Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Mersin Erdemli genelinde şu anda 22 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 7.930.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.990.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Arazi, SUV & Pickup (9), Otomobil (7) ve Motosiklet (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Mersin Erdemli Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Mersin Erdemli vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Arazi, SUV & Pickup (9), Otomobil (7), Motosiklet (3) ve Elektrikli Araçlar (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Mersin Erdemli vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 22 ilana göre Mersin Erdemli vasıta fiyatları 108.000 ₺ ile 7.930.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.301.000 ₺.
Mersin Erdemli vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.





















