
Mersin Mezitli Vasıta İlanları
17 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BMW 7 Serisi2.0 d Prestige | 2023 BMW 7 Serisi Prestige — Değişensiz BMW 7 Serisi 2.0 d Prestige Takasa Uygun2023 · 56.000 km · Kırmızı 953.000 ₺ | 2023 | 56.000 km | Kırmızı | 953.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Nissan Almera1.6 Comfort | 2017 Nissan Almera Comfort — Değişensiz Nissan Almera 1.6 Comfort Ekspertizli2017 · 105.000 km · Bej 4.440.000 ₺ | 2017 | 105.000 km | Bej | 4.440.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Renault Twingo3.0 d Design | 2017 Renault Twingo Design — Masrafsız Renault Twingo 3.0 d Design Takasa Uygun2017 · 117.500 km · Lacivert 4.390.000 ₺ | 2017 | 117.500 km | Lacivert | 4.390.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Opel Vectra1.6 Titanium | 2023 Opel Vectra Titanium — Bakımları Yeni Opel Vectra 1.6 Titanium Ekspertizli2023 · 39.500 km · Kahverengi 849.000 ₺ | 2023 | 39.500 km | Kahverengi | 849.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| BMW 4 Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2018 BMW 4 Serisi Comfort — Tramer Kaydı Düşük BMW 4 Serisi 1.8 Hybrid Comfort 2018 · 152.000 km · Lacivert 2.460.000 ₺ | 2018 | 152.000 km | Lacivert | 2.460.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Vespa50 ABS | 2023 Vespa — Masrafsız Vespa 50 ABS 2023 · 20.500 km · Turuncu 701.000 ₺ | 2023 | 20.500 km | Turuncu | 701.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| KGM (SsangYong) Musso1.2 PureTech Prestige | 2025 KGM (SsangYong) Musso Prestige — İlk Elden KGM (SsangYong) Musso 1.2 PureTech Prestige Yeni2025 · 17.000 km · Kırmızı 1.880.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Kırmızı | 1.880.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Mitsubishi Pajero1.6 LPG Elite | 2023 Mitsubishi Pajero Elite — Ekspertiz Raporlu Mitsubishi Pajero 1.6 LPG Elite Ekspertizli2023 · 52.000 km · Sarı 2.490.000 ₺ | 2023 | 52.000 km | Sarı | 2.490.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Renault R 91.2 PureTech Urban | 2015 Renault R 9 Urban — Ekspertiz Raporlu Renault R 9 1.2 PureTech Urban Takasa Uygun2015 · 207.500 km · Lacivert 2.280.000 ₺ | 2015 | 207.500 km | Lacivert | 2.280.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Ferrari 2962.0 PHEV Sport | 2013 Ferrari 296 Sport — Garaj Aracı Ferrari 296 2.0 PHEV Sport 2013 · 128.000 km · Lacivert 2.130.000 ₺ | 2013 | 128.000 km | Lacivert | 2.130.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Skoda Fabia2.0 TDI Executive | 2022 Skoda Fabia Executive — Masrafsız Skoda Fabia 2.0 TDI Executive Takasa Uygun2022 · 67.500 km · Siyah 678.000 ₺ | 2022 | 67.500 km | Siyah | 678.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Aston Martin DBS1.6 LPG Premium | 2011 Aston Martin DBS Premium — Az Yakan Aston Martin DBS 1.6 LPG Premium Ekspertizli2011 · 173.500 km · Lacivert 3.030.000 ₺ | 2011 | 173.500 km | Lacivert | 3.030.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| TeslaStandart Menzil Design | 2013 Tesla Design — Tramer Kaydı Düşük Tesla Standart Menzil Design Bireysel2013 · 152.500 km · Bordo 2.690.000 ₺ | 2013 | 152.500 km | Bordo | 2.690.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Audi R82.0 d Titanium | 2021 Audi R8 Titanium — Garaj Aracı Audi R8 2.0 d Titanium Takasa Uygun2021 · 99.000 km · Gri 1.320.000 ₺ | 2021 | 99.000 km | Gri | 1.320.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Mazda CX-51.6 LPG Executive | 2018 Mazda CX-5 Executive — İlk Elden Mazda CX-5 1.6 LPG Executive Ekspertizli2018 · 146.500 km · Kahverengi 2.090.000 ₺ | 2018 | 146.500 km | Kahverengi | 2.090.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| BMW X31.4 LPG Comfort | 2025 BMW X3 Comfort — Tramer Kaydı Düşük BMW X3 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2025 · 12.500 km · Sarı 2.980.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Sarı | 2.980.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| BMW iX1.0 TSI Urban | 2018 BMW iX Urban — Masrafsız BMW iX 1.0 TSI Urban Ekspertizli2018 · 104.000 km · Yeşil 8.060.000 ₺ | 2018 | 104.000 km | Yeşil | 8.060.000 ₺ | MersinMezitli | ||
Mersin Mezitli Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Mersin Mezitli genelinde şu anda 17 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 678.000 ₺ ile 8.060.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.280.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (10), Arazi, SUV & Pickup (5) ve Elektrikli Araçlar (1). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Mersin Mezitli Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Mersin Mezitli vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (10), Arazi, SUV & Pickup (5), Elektrikli Araçlar (1) ve Motosiklet (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Mersin Mezitli vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 17 ilana göre Mersin Mezitli vasıta fiyatları 678.000 ₺ ile 8.060.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.554.176 ₺.
Mersin Mezitli vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
















