İçeriğe geç

Mersin Mezitli Vasıta İlanları

17 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
BMW 7 Serisi2.0 d Prestige2023 BMW 7 Serisi Prestige — Değişensiz

BMW 7 Serisi 2.0 d Prestige

Takasa Uygun

2023 · 56.000 km · Kırmızı

953.000 ₺

Mezitli, Mersin · 29 Eylül

202356.000 kmKırmızı953.000 ₺MersinMezitli
Nissan Almera1.6 Comfort2017 Nissan Almera Comfort — Değişensiz

Nissan Almera 1.6 Comfort

Ekspertizli

2017 · 105.000 km · Bej

4.440.000 ₺

Mezitli, Mersin · 28 Eylül

2017105.000 kmBej4.440.000 ₺MersinMezitli
Renault Twingo3.0 d Design2017 Renault Twingo Design — Masrafsız

Renault Twingo 3.0 d Design

Takasa Uygun

2017 · 117.500 km · Lacivert

4.390.000 ₺

Mezitli, Mersin · 26 Eylül

2017117.500 kmLacivert4.390.000 ₺MersinMezitli
Opel Vectra1.6 Titanium2023 Opel Vectra Titanium — Bakımları Yeni

Opel Vectra 1.6 Titanium

Ekspertizli

2023 · 39.500 km · Kahverengi

849.000 ₺

Mezitli, Mersin · 24 Eylül

202339.500 kmKahverengi849.000 ₺MersinMezitli
BMW 4 Serisi1.8 Hybrid Comfort2018 BMW 4 Serisi Comfort — Tramer Kaydı Düşük

BMW 4 Serisi 1.8 Hybrid Comfort

2018 · 152.000 km · Lacivert

2.460.000 ₺

Mezitli, Mersin · 18 Eylül

2018152.000 kmLacivert2.460.000 ₺MersinMezitli
Vespa50 ABS2023 Vespa — Masrafsız

Vespa 50 ABS

2023 · 20.500 km · Turuncu

701.000 ₺

Mezitli, Mersin · 16 Eylül

202320.500 kmTuruncu701.000 ₺MersinMezitli
KGM (SsangYong) Musso1.2 PureTech Prestige2025 KGM (SsangYong) Musso Prestige — İlk Elden

KGM (SsangYong) Musso 1.2 PureTech Prestige

Yeni

2025 · 17.000 km · Kırmızı

1.880.000 ₺

Mezitli, Mersin · 16 Eylül

202517.000 kmKırmızı1.880.000 ₺MersinMezitli
Mitsubishi Pajero1.6 LPG Elite2023 Mitsubishi Pajero Elite — Ekspertiz Raporlu

Mitsubishi Pajero 1.6 LPG Elite

Ekspertizli

2023 · 52.000 km · Sarı

2.490.000 ₺

Mezitli, Mersin · 15 Eylül

202352.000 kmSarı2.490.000 ₺MersinMezitli
Renault R 91.2 PureTech Urban2015 Renault R 9 Urban — Ekspertiz Raporlu

Renault R 9 1.2 PureTech Urban

Takasa Uygun

2015 · 207.500 km · Lacivert

2.280.000 ₺

Mezitli, Mersin · 14 Eylül

2015207.500 kmLacivert2.280.000 ₺MersinMezitli
Ferrari 2962.0 PHEV Sport2013 Ferrari 296 Sport — Garaj Aracı

Ferrari 296 2.0 PHEV Sport

2013 · 128.000 km · Lacivert

2.130.000 ₺

Mezitli, Mersin · 11 Eylül

2013128.000 kmLacivert2.130.000 ₺MersinMezitli
Skoda Fabia2.0 TDI Executive2022 Skoda Fabia Executive — Masrafsız

Skoda Fabia 2.0 TDI Executive

Takasa Uygun

2022 · 67.500 km · Siyah

678.000 ₺

Mezitli, Mersin · 08 Eylül

202267.500 kmSiyah678.000 ₺MersinMezitli
Aston Martin DBS1.6 LPG Premium2011 Aston Martin DBS Premium — Az Yakan

Aston Martin DBS 1.6 LPG Premium

Ekspertizli

2011 · 173.500 km · Lacivert

3.030.000 ₺

Mezitli, Mersin · 08 Eylül

2011173.500 kmLacivert3.030.000 ₺MersinMezitli
TeslaStandart Menzil Design2013 Tesla Design — Tramer Kaydı Düşük

Tesla Standart Menzil Design

Bireysel

2013 · 152.500 km · Bordo

2.690.000 ₺

Mezitli, Mersin · 06 Eylül

2013152.500 kmBordo2.690.000 ₺MersinMezitli
Audi R82.0 d Titanium2021 Audi R8 Titanium — Garaj Aracı

Audi R8 2.0 d Titanium

Takasa Uygun

2021 · 99.000 km · Gri

1.320.000 ₺

Mezitli, Mersin · 31 Ağustos

202199.000 kmGri1.320.000 ₺MersinMezitli
Mazda CX-51.6 LPG Executive2018 Mazda CX-5 Executive — İlk Elden

Mazda CX-5 1.6 LPG Executive

Ekspertizli

2018 · 146.500 km · Kahverengi

2.090.000 ₺

Mezitli, Mersin · 23 Ağustos

2018146.500 kmKahverengi2.090.000 ₺MersinMezitli
BMW X31.4 LPG Comfort2025 BMW X3 Comfort — Tramer Kaydı Düşük

BMW X3 1.4 LPG Comfort

Takasa Uygun

2025 · 12.500 km · Sarı

2.980.000 ₺

Mezitli, Mersin · 22 Ağustos

202512.500 kmSarı2.980.000 ₺MersinMezitli
BMW iX1.0 TSI Urban2018 BMW iX Urban — Masrafsız

BMW iX 1.0 TSI Urban

Ekspertizli

2018 · 104.000 km · Yeşil

8.060.000 ₺

Mezitli, Mersin · 20 Ağustos

2018104.000 kmYeşil8.060.000 ₺MersinMezitli

Mersin Mezitli Vasıta Rehberi

Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Mersin Mezitli genelinde şu anda 17 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 678.000 ₺ ile 8.060.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.280.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (10), Arazi, SUV & Pickup (5) ve Elektrikli Araçlar (1). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Mersin Mezitli Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Mersin Mezitli vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Otomobil (10), Arazi, SUV & Pickup (5), Elektrikli Araçlar (1) ve Motosiklet (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Mersin Mezitli vasıta fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 17 ilana göre Mersin Mezitli vasıta fiyatları 678.000 ₺ ile 8.060.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.554.176 ₺.

Mersin Mezitli vasıta ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.