İçeriğe geç

Mersin Toroslar Vasıta İlanları

19 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
KTMEV 92025 KTM — Değişensiz

KTM EV 9

2025 · 5.500 km · Yeşil

756.000 ₺

Toroslar, Mersin · 09 Eylül

20255.500 kmYeşil756.000 ₺MersinToroslar
Opel Zafira1.2 PureTech Titanium2018 Opel Zafira Titanium — Masrafsız

Opel Zafira 1.2 PureTech Titanium

Ekspertizli

2018 · 147.000 km · Lacivert

2.350.000 ₺

Toroslar, Mersin · 27 Eylül

2018147.000 kmLacivert2.350.000 ₺MersinToroslar
Alfa Romeo Giulietta1.4 LPG Urban2020 Alfa Romeo Giulietta Urban — Tramer Kaydı Düşük

Alfa Romeo Giulietta 1.4 LPG Urban

2020 · 123.500 km · Turuncu

5.220.000 ₺

Toroslar, Mersin · 25 Eylül

2020123.500 kmTuruncu5.220.000 ₺MersinToroslar
Mercedes-BenzUzun Menzil Titanium2025 Mercedes-Benz Titanium — İlk Elden

Mercedes-Benz Uzun Menzil Titanium

Ekspertizli

2025 · 17.000 km · Lacivert

2.150.000 ₺

Toroslar, Mersin · 24 Eylül

202517.000 kmLacivert2.150.000 ₺MersinToroslar
Nissan X-Trail1.6 Prestige2011 Nissan X-Trail Prestige — Az Yakan

Nissan X-Trail 1.6 Prestige

Ekspertizli

2011 · 158.000 km · Yeşil

8.610.000 ₺

Toroslar, Mersin · 19 Eylül

2011158.000 kmYeşil8.610.000 ₺MersinToroslar
Ford Taunus1.8 Hybrid Prestige2020 Ford Taunus Prestige — Masrafsız

Ford Taunus 1.8 Hybrid Prestige

Takasa Uygun

2020 · 117.000 km · Siyah

1.180.000 ₺

Toroslar, Mersin · 12 Eylül

2020117.000 kmSiyah1.180.000 ₺MersinToroslar
Mercedes-Benz 1901.6 TDI Sport2012 Mercedes-Benz 190 Sport — Tramer Kaydı Düşük

Mercedes-Benz 190 1.6 TDI Sport

Ekspertizli

2012 · 196.000 km · Bej

5.150.000 ₺

Toroslar, Mersin · 12 Eylül

2012196.000 kmBej5.150.000 ₺MersinToroslar
—Satılık Römork · Toroslar — 2024 Model, Yarı Otomatik

2024 · 27.500 km · Bej

1.250.000 ₺

Toroslar, Mersin · 07 Eylül

202427.500 kmBej1.250.000 ₺MersinToroslar
Audi e-tron GT2.0 Turbo Elite2022 Audi e-tron GT Elite — Az Yakan

Audi e-tron GT 2.0 Turbo Elite

Ekspertizli

2022 · 79.000 km · Sarı

1.450.000 ₺

Toroslar, Mersin · 03 Eylül

202279.000 kmSarı1.450.000 ₺MersinToroslar
BMW X51.2 PureTech Comfort2011 BMW X5 Comfort — Bakımları Yeni

BMW X5 1.2 PureTech Comfort

Takasa Uygun

2011 · 203.000 km · Beyaz

2.170.000 ₺

Toroslar, Mersin · 02 Eylül

2011203.000 kmBeyaz2.170.000 ₺MersinToroslar
Chery Tiggo 71.8 Hybrid Elite2019 Chery Tiggo 7 Elite — Bakımları Yeni

Chery Tiggo 7 1.8 Hybrid Elite

Hızlı Satış

2019 · 143.500 km · Lacivert

1.330.000 ₺

Toroslar, Mersin · 01 Eylül

2019143.500 kmLacivert1.330.000 ₺MersinToroslar
Mercedes-Benz S Serisi2.0 Turbo Style2019 Mercedes-Benz S Serisi Style — İlk Elden

Mercedes-Benz S Serisi 2.0 Turbo Style

Takasa Uygun

2019 · 78.000 km · Gri

1.170.000 ₺

Toroslar, Mersin · 24 Ağustos

201978.000 kmGri1.170.000 ₺MersinToroslar
Chevrolet Camaro2.5 Hybrid Comfort2013 Chevrolet Camaro Comfort — Az Yakan

Chevrolet Camaro 2.5 Hybrid Comfort

Ekspertizli

2013 · 255.500 km · Gümüş

962.000 ₺

Toroslar, Mersin · 24 Ağustos

2013255.500 kmGümüş962.000 ₺MersinToroslar
MINI Cabrio2.5 Hybrid Comfort2016 MINI Cabrio Comfort — Ekspertiz Raporlu

MINI Cabrio 2.5 Hybrid Comfort

Takasa Uygun

2016 · 174.500 km · Siyah

4.150.000 ₺

Toroslar, Mersin · 23 Ağustos

2016174.500 kmSiyah4.150.000 ₺MersinToroslar
TeslaUzun Menzil Executive2018 Tesla Executive — Masrafsız

Tesla Uzun Menzil Executive

2018 · 91.000 km · Gri

4.570.000 ₺

Toroslar, Mersin · 22 Ağustos

201891.000 kmGri4.570.000 ₺MersinToroslar
Hyundai Getz2.0 TDI Design2021 Hyundai Getz Design — Masrafsız

Hyundai Getz 2.0 TDI Design

Takasa Uygun

2021 · 50.500 km · Kırmızı

691.000 ₺

Toroslar, Mersin · 21 Ağustos

202150.500 kmKırmızı691.000 ₺MersinToroslar
Mercedes-Benz B Serisi1.4 LPG Titanium2010 Mercedes-Benz B Serisi Titanium — Değişensiz

Mercedes-Benz B Serisi 1.4 LPG Titanium

Takasa Uygun

2010 · 160.500 km · Siyah

1.720.000 ₺

Toroslar, Mersin · 20 Ağustos

2010160.500 kmSiyah1.720.000 ₺MersinToroslar
Opel Corsa1.6 LPG Sport2021 Opel Corsa Sport — Masrafsız

Opel Corsa 1.6 LPG Sport

2021 · 75.500 km · Sarı

4.670.000 ₺

Toroslar, Mersin · 19 Ağustos

202175.500 kmSarı4.670.000 ₺MersinToroslar
Jaguar F-Type1.0 TSI Premium2017 Jaguar F-Type Premium — Az Yakan

Jaguar F-Type 1.0 TSI Premium

Ekspertizli

2017 · 138.500 km · Lacivert

823.000 ₺

Toroslar, Mersin · 19 Ağustos

2017138.500 kmLacivert823.000 ₺MersinToroslar

Mersin Toroslar Vasıta Rehberi

Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Mersin Toroslar genelinde şu anda 19 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 691.000 ₺ ile 8.610.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.720.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (12), Arazi, SUV & Pickup (3) ve Elektrikli Araçlar (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %89.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Mersin Toroslar Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Mersin Toroslar vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Otomobil (12), Arazi, SUV & Pickup (3), Elektrikli Araçlar (2) ve Motosiklet (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Mersin Toroslar vasıta fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 19 ilana göre Mersin Toroslar vasıta fiyatları 691.000 ₺ ile 8.610.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.651.158 ₺.

Mersin Toroslar vasıta ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.