
Mersin Toroslar Vasıta İlanları
19 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KTMEV 9 | 2025 KTM — Değişensiz KTM EV 9 2025 · 5.500 km · Yeşil 756.000 ₺ | 2025 | 5.500 km | Yeşil | 756.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Opel Zafira1.2 PureTech Titanium | 2018 Opel Zafira Titanium — Masrafsız Opel Zafira 1.2 PureTech Titanium Ekspertizli2018 · 147.000 km · Lacivert 2.350.000 ₺ | 2018 | 147.000 km | Lacivert | 2.350.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Alfa Romeo Giulietta1.4 LPG Urban | 2020 Alfa Romeo Giulietta Urban — Tramer Kaydı Düşük Alfa Romeo Giulietta 1.4 LPG Urban 2020 · 123.500 km · Turuncu 5.220.000 ₺ | 2020 | 123.500 km | Turuncu | 5.220.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Mercedes-BenzUzun Menzil Titanium | 2025 Mercedes-Benz Titanium — İlk Elden Mercedes-Benz Uzun Menzil Titanium Ekspertizli2025 · 17.000 km · Lacivert 2.150.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Lacivert | 2.150.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Nissan X-Trail1.6 Prestige | 2011 Nissan X-Trail Prestige — Az Yakan Nissan X-Trail 1.6 Prestige Ekspertizli2011 · 158.000 km · Yeşil 8.610.000 ₺ | 2011 | 158.000 km | Yeşil | 8.610.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Prestige | 2020 Ford Taunus Prestige — Masrafsız Ford Taunus 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2020 · 117.000 km · Siyah 1.180.000 ₺ | 2020 | 117.000 km | Siyah | 1.180.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Mercedes-Benz 1901.6 TDI Sport | 2012 Mercedes-Benz 190 Sport — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz 190 1.6 TDI Sport Ekspertizli2012 · 196.000 km · Bej 5.150.000 ₺ | 2012 | 196.000 km | Bej | 5.150.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| — | Satılık Römork · Toroslar — 2024 Model, Yarı Otomatik 2024 · 27.500 km · Bej 1.250.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Bej | 1.250.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Audi e-tron GT2.0 Turbo Elite | 2022 Audi e-tron GT Elite — Az Yakan Audi e-tron GT 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2022 · 79.000 km · Sarı 1.450.000 ₺ | 2022 | 79.000 km | Sarı | 1.450.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| BMW X51.2 PureTech Comfort | 2011 BMW X5 Comfort — Bakımları Yeni BMW X5 1.2 PureTech Comfort Takasa Uygun2011 · 203.000 km · Beyaz 2.170.000 ₺ | 2011 | 203.000 km | Beyaz | 2.170.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Chery Tiggo 71.8 Hybrid Elite | 2019 Chery Tiggo 7 Elite — Bakımları Yeni Chery Tiggo 7 1.8 Hybrid Elite Hızlı Satış2019 · 143.500 km · Lacivert 1.330.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Lacivert | 1.330.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Mercedes-Benz S Serisi2.0 Turbo Style | 2019 Mercedes-Benz S Serisi Style — İlk Elden Mercedes-Benz S Serisi 2.0 Turbo Style Takasa Uygun2019 · 78.000 km · Gri 1.170.000 ₺ | 2019 | 78.000 km | Gri | 1.170.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Chevrolet Camaro2.5 Hybrid Comfort | 2013 Chevrolet Camaro Comfort — Az Yakan Chevrolet Camaro 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2013 · 255.500 km · Gümüş 962.000 ₺ | 2013 | 255.500 km | Gümüş | 962.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| MINI Cabrio2.5 Hybrid Comfort | 2016 MINI Cabrio Comfort — Ekspertiz Raporlu MINI Cabrio 2.5 Hybrid Comfort Takasa Uygun2016 · 174.500 km · Siyah 4.150.000 ₺ | 2016 | 174.500 km | Siyah | 4.150.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| TeslaUzun Menzil Executive | 2018 Tesla Executive — Masrafsız Tesla Uzun Menzil Executive 2018 · 91.000 km · Gri 4.570.000 ₺ | 2018 | 91.000 km | Gri | 4.570.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Hyundai Getz2.0 TDI Design | 2021 Hyundai Getz Design — Masrafsız Hyundai Getz 2.0 TDI Design Takasa Uygun2021 · 50.500 km · Kırmızı 691.000 ₺ | 2021 | 50.500 km | Kırmızı | 691.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Mercedes-Benz B Serisi1.4 LPG Titanium | 2010 Mercedes-Benz B Serisi Titanium — Değişensiz Mercedes-Benz B Serisi 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2010 · 160.500 km · Siyah 1.720.000 ₺ | 2010 | 160.500 km | Siyah | 1.720.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Opel Corsa1.6 LPG Sport | 2021 Opel Corsa Sport — Masrafsız Opel Corsa 1.6 LPG Sport 2021 · 75.500 km · Sarı 4.670.000 ₺ | 2021 | 75.500 km | Sarı | 4.670.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Jaguar F-Type1.0 TSI Premium | 2017 Jaguar F-Type Premium — Az Yakan Jaguar F-Type 1.0 TSI Premium Ekspertizli2017 · 138.500 km · Lacivert 823.000 ₺ | 2017 | 138.500 km | Lacivert | 823.000 ₺ | MersinToroslar | ||
Mersin Toroslar Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Mersin Toroslar genelinde şu anda 19 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 691.000 ₺ ile 8.610.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.720.000 ₺. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (12), Arazi, SUV & Pickup (3) ve Elektrikli Araçlar (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %89.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Mersin Toroslar Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Mersin Toroslar vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (12), Arazi, SUV & Pickup (3), Elektrikli Araçlar (2) ve Motosiklet (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Mersin Toroslar vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 19 ilana göre Mersin Toroslar vasıta fiyatları 691.000 ₺ ile 8.610.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.651.158 ₺.
Mersin Toroslar vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.


















