
Muğla Vasıta İlanları
17 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Opel Vectra2.0 TDI Style | 2012 Opel Vectra Style — Garaj Aracı Opel Vectra 2.0 TDI Style Hızlı Satış2012 · 201.000 km · Gri 5.990.000 ₺ | 2012 | 201.000 km | Gri | 5.990.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Fiat Marea1.5 e-Hybrid Sport | 2012 Fiat Marea Sport — Bakımları Yeni Fiat Marea 1.5 e-Hybrid Sport Ekspertizli2012 · 174.500 km · Turuncu 5.630.000 ₺ | 2012 | 174.500 km | Turuncu | 5.630.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Citroën Nemo1.6 LPG Titanium | 2016 Citroën Nemo Titanium — Ekspertiz Raporlu Citroën Nemo 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2016 · 118.000 km · Kırmızı 1.830.000 ₺ | 2016 | 118.000 km | Kırmızı | 1.830.000 ₺ | MuğlaBodrum | ||
| Volvo S401.5 e-Hybrid Elite | 2015 Volvo S40 Elite — Masrafsız Volvo S40 1.5 e-Hybrid Elite Bireysel2015 · 134.500 km · Yeşil 3.000.000 ₺ | 2015 | 134.500 km | Yeşil | 3.000.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| 2.5 Hybrid Elite | 2024 Diğer Markalar Elite — Ekspertiz Raporlu 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2024 · 26.000 km · Beyaz 679.000 ₺ | 2024 | 26.000 km | Beyaz | 679.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| Nissan Note2.0 d Design | 2019 Nissan Note Design · Seydikemer — İlk Elden Nissan Note 2.0 d Design Ekspertizli2019 · 102.500 km · Turuncu 1.680.000 ₺ | 2019 | 102.500 km | Turuncu | 1.680.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Fiat Fullback2.0 d Titanium | 2022 Fiat Fullback Titanium — Bakımları Yeni Fiat Fullback 2.0 d Titanium Bireysel2022 · 59.500 km · Sarı 1.400.000 ₺ | 2022 | 59.500 km | Sarı | 1.400.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Bentley Mulsanne2.5 Hybrid Style | 2018 Bentley Mulsanne Style — Az Yakan Bentley Mulsanne 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2018 · 117.500 km · Lacivert 720.000 ₺ | 2018 | 117.500 km | Lacivert | 720.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| KGM (SsangYong) Musso1.6 LPG Prestige | 2010 KGM (SsangYong) Musso Prestige — Az Yakan KGM (SsangYong) Musso 1.6 LPG Prestige Ekspertizli2010 · 303.000 km · Kahverengi 4.070.000 ₺ | 2010 | 303.000 km | Kahverengi | 4.070.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Volkswagen Touareg2.0 TDI Premium | 2012 Volkswagen Touareg Premium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Touareg 2.0 TDI Premium Takasa Uygun2012 · 265.500 km · Bej 5.700.000 ₺ | 2012 | 265.500 km | Bej | 5.700.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| BYDPerformance Premium | 2023 BYD Premium — İlk Elden BYD Performance Premium Ekspertizli2023 · 27.500 km · Gümüş 1.470.000 ₺ | 2023 | 27.500 km | Gümüş | 1.470.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Dacia Logan1.8 Hybrid Titanium | 2010 Dacia Logan Titanium — İlk Elden Dacia Logan 1.8 Hybrid Titanium Hızlı Satış2010 · 295.500 km · Mavi 931.000 ₺ | 2010 | 295.500 km | Mavi | 931.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Mercedes-Benz GLB2.0 TDI Prestige | 2014 Mercedes-Benz GLB Prestige — Az Yakan Mercedes-Benz GLB 2.0 TDI Prestige Fiyatı Düştü2014 · 221.000 km · Bej 2.380.000 ₺ | 2014 | 221.000 km | Bej | 2.380.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Renault Koleos2.5 Hybrid Sport | 2016 Renault Koleos Sport — Garaj Aracı Renault Koleos 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2016 · 159.500 km · Mavi 2.290.000 ₺ | 2016 | 159.500 km | Mavi | 2.290.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Renault Fluence2.5 Hybrid Titanium | 2025 Renault Fluence Titanium — Değişensiz Renault Fluence 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2025 · 15.000 km · Beyaz 714.000 ₺ | 2025 | 15.000 km | Beyaz | 714.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| BMW 1 Serisi3.0 d Elite | 2024 BMW 1 Serisi Elite — Garaj Aracı BMW 1 Serisi 3.0 d Elite Ekspertizli2024 · 19.000 km · Mavi 1.340.000 ₺ | 2024 | 19.000 km | Mavi | 1.340.000 ₺ | MuğlaFethiye | ||
| Toyota C-HR1.2 PureTech Design | 2025 Toyota C-HR Design — Garaj Aracı Toyota C-HR 1.2 PureTech Design Ekspertizli2025 · 12.500 km · Beyaz 1.640.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Beyaz | 1.640.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
Muğla Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Muğla genelinde şu anda 61 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 679.000 ₺ ile 60.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.160.000 ₺. En çok ilan Milas (13), Seydikemer (12) ve Menteşe (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (32), Arazi, SUV & Pickup (18) ve Minivan & Panelvan (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Muğla Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Muğla vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Milas ilçesinde (13 ilan). Ardından Seydikemer (12) ve Menteşe (10) geliyor.
Muğla vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (32), Arazi, SUV & Pickup (18), Minivan & Panelvan (5) ve Elektrikli Araçlar (4) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Muğla vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 61 ilana göre Muğla vasıta fiyatları 679.000 ₺ ile 60.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.743.754 ₺.
Muğla vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
















