
Samsun Arazi, SUV & Pickup İlanları
27 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz GLC2.5 Hybrid Titanium | 2013 Mercedes-Benz GLC Titanium — Az Yakan Mercedes-Benz GLC 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2013 · 244.000 km · Mavi 4.210.000 ₺ | 2013 | 244.000 km | Mavi | 4.210.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Volkswagen Touareg2.0 d Titanium | 2019 Volkswagen Touareg Titanium — Değişensiz Volkswagen Touareg 2.0 d Titanium 2019 · 67.000 km · Gümüş 8.530.000 ₺ | 2019 | 67.000 km | Gümüş | 8.530.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Toyota C-HR1.6 LPG Prestige | 2022 Toyota C-HR Prestige — Bakımları Yeni Toyota C-HR 1.6 LPG Prestige 2022 · 72.500 km · Sarı 1.520.000 ₺ | 2022 | 72.500 km | Sarı | 1.520.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Renault Arkana1.4 LPG Design | 2021 Renault Arkana Design — Bakımları Yeni Renault Arkana 1.4 LPG Design Ekspertizli2021 · 49.000 km · Kahverengi 2.690.000 ₺ | 2021 | 49.000 km | Kahverengi | 2.690.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Toyota Land Cruiser1.6 LPG Style | 2023 Toyota Land Cruiser Style — Bakımları Yeni Toyota Land Cruiser 1.6 LPG Style Takasa Uygun2023 · 42.500 km · Bej 1.420.000 ₺ | 2023 | 42.500 km | Bej | 1.420.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Peugeot 30081.8 Hybrid Prestige | 2024 Peugeot 3008 Prestige — Ekspertiz Raporlu Peugeot 3008 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2024 · 32.000 km · Mavi 1.660.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Mavi | 1.660.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Ford Ranger1.0 TSI Comfort | 2023 Ford Ranger Comfort — Bakımları Yeni Ford Ranger 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2023 · 46.500 km · Gümüş 2.950.000 ₺ | 2023 | 46.500 km | Gümüş | 2.950.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Nissan Qashqai1.4 TSI Design | 2018 Nissan Qashqai Design — İlk Elden Nissan Qashqai 1.4 TSI Design Takasa Uygun2018 · 152.000 km · Bej 1.560.000 ₺ | 2018 | 152.000 km | Bej | 1.560.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Lexus NX1.5 e-Hybrid Titanium | 2021 Lexus NX Titanium — Az Yakan Lexus NX 1.5 e-Hybrid Titanium Hızlı Satış2021 · 53.000 km · Gri 1.220.000 ₺ | 2021 | 53.000 km | Gri | 1.220.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Volvo XC601.6 LPG Style | 2024 Volvo XC60 Style — İlk Elden Volvo XC60 1.6 LPG Style Ekspertizli2024 · 22.000 km · Bordo 2.030.000 ₺ | 2024 | 22.000 km | Bordo | 2.030.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Peugeot 20081.4 LPG Titanium | 2010 Peugeot 2008 Titanium — İlk Elden Peugeot 2008 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2010 · 328.000 km · Siyah 5.060.000 ₺ | 2010 | 328.000 km | Siyah | 5.060.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Renault Koleos1.6 Executive | 2014 Renault Koleos Executive — İlk Elden Renault Koleos 1.6 Executive Ekspertizli2014 · 177.000 km · Sarı 4.670.000 ₺ | 2014 | 177.000 km | Sarı | 4.670.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Mazda CX-601.5 e-Hybrid Titanium | 2018 Mazda CX-60 Titanium — Tramer Kaydı Düşük Mazda CX-60 1.5 e-Hybrid Titanium Takasa Uygun2018 · 162.500 km · Yeşil 4.280.000 ₺ | 2018 | 162.500 km | Yeşil | 4.280.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Lexus UX1.5 dCi Urban | 2017 Lexus UX Urban — Masrafsız Lexus UX 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2017 · 156.000 km · Bej 3.100.000 ₺ | 2017 | 156.000 km | Bej | 3.100.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| BMW X11.2 PureTech Sport | 2018 BMW X1 Sport — Ekspertiz Raporlu BMW X1 1.2 PureTech Sport Ekspertizli2018 · 114.000 km · Gümüş 6.660.000 ₺ | 2018 | 114.000 km | Gümüş | 6.660.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Suzuki Vitara2.0 PHEV Prestige | 2023 Suzuki Vitara Prestige — Değişensiz Suzuki Vitara 2.0 PHEV Prestige Ekspertizli2023 · 51.000 km · Sarı 6.380.000 ₺ | 2023 | 51.000 km | Sarı | 6.380.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Jeep Compass2.0 PHEV Executive | 2012 Jeep Compass Executive — Bakımları Yeni Jeep Compass 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2012 · 173.500 km · Siyah 1.950.000 ₺ | 2012 | 173.500 km | Siyah | 1.950.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Jeep Grand Cherokee2.0 Turbo Executive | 2024 Jeep Grand Cherokee Executive — Ekspertiz Raporlu Jeep Grand Cherokee 2.0 Turbo Executive Bireysel2024 · 41.000 km · Gri 1.830.000 ₺ | 2024 | 41.000 km | Gri | 1.830.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Dacia Bigster1.5 dCi Prestige | 2014 Dacia Bigster Prestige — Bakımları Yeni Dacia Bigster 1.5 dCi Prestige Ekspertizli2014 · 182.500 km · Lacivert 2.430.000 ₺ | 2014 | 182.500 km | Lacivert | 2.430.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Mercedes-Benz GLA1.6 TDI Elite | 2010 Mercedes-Benz GLA Elite — Masrafsız Mercedes-Benz GLA 1.6 TDI Elite Ekspertizli2010 · 192.500 km · Gümüş 2.380.000 ₺ | 2010 | 192.500 km | Gümüş | 2.380.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Opel Grandland1.4 TSI Style | 2013 Opel Grandland Style — Tramer Kaydı Düşük Opel Grandland 1.4 TSI Style Fiyatı Düştü2013 · 258.000 km · Bej 1.240.000 ₺ | 2013 | 258.000 km | Bej | 1.240.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Mitsubishi Pajero2.5 Hybrid Sport | 2011 Mitsubishi Pajero Sport — Ekspertiz Raporlu Mitsubishi Pajero 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2011 · 185.000 km · Mavi 8.940.000 ₺ | 2011 | 185.000 km | Mavi | 8.940.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Jeep Cherokee2.5 Hybrid Style | 2024 Jeep Cherokee Style — İlk Elden Jeep Cherokee 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2024 · 30.500 km · Siyah 9.380.000 ₺ | 2024 | 30.500 km | Siyah | 9.380.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Jeep Compass1.4 LPG Sport | 2011 Jeep Compass Sport — Garaj Aracı Jeep Compass 1.4 LPG Sport 2011 · 308.500 km · Gri 5.750.000 ₺ | 2011 | 308.500 km | Gri | 5.750.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
Samsun Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Samsun genelinde şu anda 27 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.220.000 ₺ ile 9.380.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.950.000 ₺. En çok ilan İlkadım (7), Vezirköprü (6) ve Canik (5) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Jeep (4), Mercedes-Benz (3) ve BMW (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Samsun Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Samsun arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı İlkadım ilçesinde (7 ilan). Ardından Vezirköprü (6) ve Canik (5) geliyor.
Samsun arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Jeep (4), Mercedes-Benz (3), BMW (2) ve Lexus (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Samsun arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 27 ilana göre Samsun arazi, suv & pickup fiyatları 1.220.000 ₺ ile 9.380.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.805.926 ₺.
Samsun arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























