
Ankara Vasıta İlanları
52 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota Yaris1.5 e-Hybrid Prestige | 2025 Toyota Yaris Prestige — Bakımları Yeni Toyota Yaris 1.5 e-Hybrid Prestige 2025 · 9.000 km · Beyaz 793.000 ₺ | 2025 | 9.000 km | Beyaz | 793.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Mercedes-Benz CLS1.0 TSI Elite | 2025 Mercedes-Benz CLS Elite — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz CLS 1.0 TSI Elite Fiyatı Düştü2025 · 17.500 km · Sarı 729.000 ₺ | 2025 | 17.500 km | Sarı | 729.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Audi TT1.5 e-Hybrid Style | 2010 Audi TT Style — Bakımları Yeni Audi TT 1.5 e-Hybrid Style 2010 · 284.000 km · Yeşil 772.000 ₺ | 2010 | 284.000 km | Yeşil | 772.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Isuzu D-Max1.6 Titanium | 2016 Isuzu D-Max Titanium — Garaj Aracı Isuzu D-Max 1.6 Titanium Ekspertizli2016 · 145.500 km · Kahverengi 1.780.000 ₺ | 2016 | 145.500 km | Kahverengi | 1.780.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Volkswagen ID.41.8 Hybrid Premium | 2017 Volkswagen ID.4 Premium — Masrafsız Volkswagen ID.4 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2017 · 92.000 km · Siyah 2.740.000 ₺ | 2017 | 92.000 km | Siyah | 2.740.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Jaguar XF2.0 d Executive | 2010 Jaguar XF Executive — Değişensiz Jaguar XF 2.0 d Executive Takasa Uygun2010 · 146.500 km · Mavi 1.410.000 ₺ | 2010 | 146.500 km | Mavi | 1.410.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Opel Ascona2.0 TDI Executive | 2017 Opel Ascona Executive — Değişensiz Opel Ascona 2.0 TDI Executive Ekspertizli2017 · 132.000 km · Yeşil 5.390.000 ₺ | 2017 | 132.000 km | Yeşil | 5.390.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| MINI Countryman3.0 d Sport | 2013 MINI Countryman Sport — Bakımları Yeni MINI Countryman 3.0 d Sport Fiyatı Düştü2013 · 191.500 km · Kahverengi 3.990.000 ₺ | 2013 | 191.500 km | Kahverengi | 3.990.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| KGM (SsangYong) Musso1.6 Sport | 2019 KGM (SsangYong) Musso Sport — Ekspertiz Raporlu KGM (SsangYong) Musso 1.6 Sport 2019 · 91.000 km · Kahverengi 7.950.000 ₺ | 2019 | 91.000 km | Kahverengi | 7.950.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Mercedes-Benz SL1.2 PureTech Design | 2024 Mercedes-Benz SL Design — Değişensiz Mercedes-Benz SL 1.2 PureTech Design Takasa Uygun2024 · 20.500 km · Bordo 1.150.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Bordo | 1.150.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| BYD Atto 3Standart Menzil Comfort | 2018 BYD Atto 3 Comfort — Bakımları Yeni BYD Atto 3 Standart Menzil Comfort Takasa Uygun2018 · 79.000 km · Siyah 1.360.000 ₺ | 2018 | 79.000 km | Siyah | 1.360.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Jeep Avenger1.5 dCi Urban | 2015 Jeep Avenger Urban — İlk Elden Jeep Avenger 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2015 · 106.500 km · Kırmızı 2.630.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Kırmızı | 2.630.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Kia Stinger1.6 LPG Urban | 2014 Kia Stinger Urban — Masrafsız Kia Stinger 1.6 LPG Urban Ekspertizli2014 · 191.500 km · Kırmızı 771.000 ₺ | 2014 | 191.500 km | Kırmızı | 771.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Kia Ceed1.8 Hybrid Design | 2010 Kia Ceed Design — Garaj Aracı Kia Ceed 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2010 · 277.500 km · Gümüş 3.080.000 ₺ | 2010 | 277.500 km | Gümüş | 3.080.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Opel Astra1.5 e-Hybrid Elite | 2014 Opel Astra Elite — Bakımları Yeni Opel Astra 1.5 e-Hybrid Elite Takasa Uygun2014 · 242.500 km · Lacivert 4.490.000 ₺ | 2014 | 242.500 km | Lacivert | 4.490.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Aston Martin DBS1.6 TDI Executive | 2011 Aston Martin DBS Executive — Garaj Aracı Aston Martin DBS 1.6 TDI Executive 2011 · 269.000 km · Beyaz 979.000 ₺ | 2011 | 269.000 km | Beyaz | 979.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| — | Satılık Karoser & Üst Yapı · Mamak — 2021 Model, Yarı OtomatikTakasa Uygun 2021 · 73.500 km · Turuncu 744.000 ₺ | 2021 | 73.500 km | Turuncu | 744.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Peugeot 1061.8 Hybrid Design | 2023 Peugeot 106 Design — İlk Elden Peugeot 106 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2023 · 53.000 km · Bordo 3.200.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Bordo | 3.200.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Ferrari SF901.8 Hybrid Elite | 2017 Ferrari SF90 Elite — Masrafsız Ferrari SF90 1.8 Hybrid Elite 2017 · 106.500 km · Sarı 4.510.000 ₺ | 2017 | 106.500 km | Sarı | 4.510.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Volkswagen Caddy1.6 LPG Titanium | 2020 Volkswagen Caddy Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Caddy 1.6 LPG Titanium Hızlı Satış2020 · 96.000 km · Kırmızı 1.960.000 ₺ | 2020 | 96.000 km | Kırmızı | 1.960.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| — | Satılık Oto Kurtarıcı & Taşıyıcı — 2015 Model, ManuelTakasa Uygun 2015 · 124.500 km · Bej 656.000 ₺ | 2015 | 124.500 km | Bej | 656.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Toyota GR862.5 Hybrid Premium | 2010 Toyota GR86 Premium — İlk Elden Toyota GR86 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2010 · 314.000 km · Mavi 5.560.000 ₺ | 2010 | 314.000 km | Mavi | 5.560.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| NissanUzun Menzil Design | 2016 Nissan Design — Masrafsız Nissan Uzun Menzil Design Ekspertizli2016 · 129.500 km · Turuncu 3.560.000 ₺ | 2016 | 129.500 km | Turuncu | 3.560.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| MGUzun Menzil Prestige | 2013 MG Prestige — Garaj Aracı MG Uzun Menzil Prestige Fiyatı Düştü2013 · 138.500 km · Mavi 2.930.000 ₺ | 2013 | 138.500 km | Mavi | 2.930.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
Ankara Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ankara genelinde şu anda 151 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 2.210 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.390.000 ₺. En çok ilan Sincan (33), Etimesgut (28) ve Keçiören (27) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (74), Arazi, SUV & Pickup (46) ve Minivan & Panelvan (13). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ankara Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ankara vasıta ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı Sincan ilçesinde (33 ilan). Ardından Etimesgut (28) ve Keçiören (27) geliyor.
Ankara vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (74), Arazi, SUV & Pickup (46), Minivan & Panelvan (13) ve Elektrikli Araçlar (7) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ankara vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 151 ilana göre Ankara vasıta fiyatları 2.210 ₺ ile 76.400.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.945.219 ₺.
Ankara vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























