
Adana Arazi, SUV & Pickup İlanları
26 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KGM (SsangYong) Rexton1.6 TDI Titanium | 2024 KGM (SsangYong) Rexton Titanium — Ekspertiz Raporlu KGM (SsangYong) Rexton 1.6 TDI Titanium Bireysel2024 · 20.500 km · Kahverengi 2.490.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Kahverengi | 2.490.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Tesla Model X1.5 e-Hybrid Style | 2024 Tesla Model X Style — Değişensiz Tesla Model X 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2024 · 41.000 km · Siyah 8.170.000 ₺ | 2024 | 41.000 km | Siyah | 8.170.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Dacia Duster2.5 Hybrid Premium | 2022 Dacia Duster Premium — Garaj Aracı Dacia Duster 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2022 · 71.500 km · Bordo 6.970.000 ₺ | 2022 | 71.500 km | Bordo | 6.970.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| 2.0 PHEV Design | 2019 Diğer Markalar Design — Tramer Kaydı Düşük 2.0 PHEV Design Ekspertizli2019 · 142.500 km · Bej 2.490.000 ₺ | 2019 | 142.500 km | Bej | 2.490.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Kia Sportage1.5 dCi Comfort | 2023 Kia Sportage Comfort — Ekspertiz Raporlu Kia Sportage 1.5 dCi Comfort Bireysel2023 · 41.000 km · Bej 1.470.000 ₺ | 2023 | 41.000 km | Bej | 1.470.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Volvo EX301.4 LPG Urban | 2015 Volvo EX30 Urban · Yüreğir — Değişensiz Volvo EX30 1.4 LPG Urban Ekspertizli2015 · 127.500 km · Sarı 7.580.000 ₺ | 2015 | 127.500 km | Sarı | 7.580.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Hyundai Santa Fe1.6 LPG Design | 2020 Hyundai Santa Fe Design — Garaj Aracı Hyundai Santa Fe 1.6 LPG Design 2020 · 123.500 km · Kırmızı 4.750.000 ₺ | 2020 | 123.500 km | Kırmızı | 4.750.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| BMW X72.0 Turbo Urban | 2023 BMW X7 Urban — Ekspertiz Raporlu BMW X7 2.0 Turbo Urban Takasa Uygun2023 · 60.000 km · Turuncu 8.710.000 ₺ | 2023 | 60.000 km | Turuncu | 8.710.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Audi Q32.0 PHEV Premium | 2020 Audi Q3 Premium — Garaj Aracı Audi Q3 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2020 · 77.000 km · Mavi 2.390.000 ₺ | 2020 | 77.000 km | Mavi | 2.390.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Jeep Renegade1.4 LPG Comfort | 2015 Jeep Renegade Comfort — Ekspertiz Raporlu Jeep Renegade 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2015 · 215.000 km · Siyah 2.610.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Siyah | 2.610.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Ford Kuga1.8 Hybrid Style | 2011 Ford Kuga Style — Bakımları Yeni Ford Kuga 1.8 Hybrid Style Yeni2011 · 314.000 km · Yeşil 1.730.000 ₺ | 2011 | 314.000 km | Yeşil | 1.730.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Mercedes-Benz GLE1.8 Hybrid Premium | 2016 Mercedes-Benz GLE Premium — Tramer Kaydı Düşük Mercedes-Benz GLE 1.8 Hybrid Premium 2016 · 126.000 km · Lacivert 4.330.000 ₺ | 2016 | 126.000 km | Lacivert | 4.330.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Opel Crossland1.6 Elite | 2024 Opel Crossland Elite — İlk Elden Opel Crossland 1.6 Elite Takasa Uygun2024 · 35.000 km · Bej 2.190.000 ₺ | 2024 | 35.000 km | Bej | 2.190.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Honda CR-V1.8 Hybrid Urban | 2016 Honda CR-V Urban — Bakımları Yeni Honda CR-V 1.8 Hybrid Urban Takasa Uygun2016 · 123.000 km · Lacivert 2.570.000 ₺ | 2016 | 123.000 km | Lacivert | 2.570.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Mazda CX-31.4 LPG Design | 2011 Mazda CX-3 Design — Ekspertiz Raporlu Mazda CX-3 1.4 LPG Design 2011 · 261.000 km · Bordo 2.350.000 ₺ | 2011 | 261.000 km | Bordo | 2.350.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Mitsubishi Pajero1.4 TSI Design | 2010 Mitsubishi Pajero Design — Az Yakan Mitsubishi Pajero 1.4 TSI Design Takasa Uygun2010 · 183.000 km · Siyah 2.030.000 ₺ | 2010 | 183.000 km | Siyah | 2.030.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| BYD Seal U1.4 LPG Sport | 2011 BYD Seal U Sport — Masrafsız BYD Seal U 1.4 LPG Sport Ekspertizli2011 · 264.500 km · Bej 4.860.000 ₺ | 2011 | 264.500 km | Bej | 4.860.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Renault Austral2.0 PHEV Premium | 2020 Renault Austral Premium — Masrafsız Renault Austral 2.0 PHEV Premium Takasa Uygun2020 · 91.500 km · Sarı 2.280.000 ₺ | 2020 | 91.500 km | Sarı | 2.280.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Jeep Compass2.0 d Elite | 2015 Jeep Compass Elite — Masrafsız Jeep Compass 2.0 d Elite Hızlı Satış2015 · 181.000 km · Sarı 6.640.000 ₺ | 2015 | 181.000 km | Sarı | 6.640.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| MG Marvel R1.0 TSI Titanium | 2016 MG Marvel R Titanium — Değişensiz MG Marvel R 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2016 · 163.500 km · Yeşil 6.180.000 ₺ | 2016 | 163.500 km | Yeşil | 6.180.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Mitsubishi L2001.4 LPG Prestige | 2015 Mitsubishi L200 Prestige — İlk Elden Mitsubishi L200 1.4 LPG Prestige Bireysel2015 · 119.500 km · Lacivert 6.820.000 ₺ | 2015 | 119.500 km | Lacivert | 6.820.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Isuzu D-Max2.0 PHEV Comfort | 2018 Isuzu D-Max Comfort — Bakımları Yeni Isuzu D-Max 2.0 PHEV Comfort Takasa Uygun2018 · 98.000 km · Bordo 1.930.000 ₺ | 2018 | 98.000 km | Bordo | 1.930.000 ₺ | AdanaCeyhan | ||
| Toyota Yaris Cross2.5 Hybrid Titanium | 2015 Toyota Yaris Cross Titanium — Bakımları Yeni Toyota Yaris Cross 2.5 Hybrid Titanium Ekspertizli2015 · 225.500 km · Lacivert 1.460.000 ₺ | 2015 | 225.500 km | Lacivert | 1.460.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Mitsubishi Eclipse Cross1.6 LPG Prestige | 2015 Mitsubishi Eclipse Cross Prestige — Değişensiz Mitsubishi Eclipse Cross 1.6 LPG Prestige Bireysel2015 · 130.000 km · Bordo 1.890.000 ₺ | 2015 | 130.000 km | Bordo | 1.890.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
Adana Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Adana genelinde şu anda 26 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.460.000 ₺ ile 8.710.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.590.000 ₺. En çok ilan Kozan (6), Yüreğir (6) ve Sarıçam (5) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mitsubishi (4), Jeep (2) ve Audi (1). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Adana Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Adana arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı Kozan ilçesinde (6 ilan). Ardından Yüreğir (6) ve Sarıçam (5) geliyor.
Adana arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mitsubishi (4), Jeep (2), Audi (1) ve BMW (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Adana arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 26 ilana göre Adana arazi, suv & pickup fiyatları 1.460.000 ₺ ile 8.710.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 4.095.000 ₺.
Adana arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























