
Mardin Arazi, SUV & Pickup İlanları
13 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mitsubishi ASX1.4 LPG Premium | 2024 Mitsubishi ASX Premium — Değişensiz Mitsubishi ASX 1.4 LPG Premium Ekspertizli2024 · 31.000 km · Gri 5.310.000 ₺ | 2024 | 31.000 km | Gri | 5.310.000 ₺ | MardinMidyat | ||
| Seat Ateca1.8 Hybrid Sport | 2012 Seat Ateca Sport — İlk Elden Seat Ateca 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2012 · 163.000 km · Yeşil 1.200.000 ₺ | 2012 | 163.000 km | Yeşil | 1.200.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Renault Austral1.6 LPG Prestige | 2024 Renault Austral Prestige — Bakımları Yeni Renault Austral 1.6 LPG Prestige Takasa Uygun2024 · 27.500 km · Turuncu 8.640.000 ₺ | 2024 | 27.500 km | Turuncu | 8.640.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Hyundai Ioniq 51.5 e-Hybrid Design | 2022 Hyundai Ioniq 5 Design — Az Yakan Hyundai Ioniq 5 1.5 e-Hybrid Design Bireysel2022 · 66.000 km · Siyah 7.280.000 ₺ | 2022 | 66.000 km | Siyah | 7.280.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| 1.4 LPG Premium | 2023 Diğer Markalar Premium — Bakımları Yeni 1.4 LPG Premium 2023 · 53.500 km · Gri 7.380.000 ₺ | 2023 | 53.500 km | Gri | 7.380.000 ₺ | MardinMidyat | ||
| Volkswagen Touareg1.0 TSI Sport | 2017 Volkswagen Touareg Sport — Masrafsız Volkswagen Touareg 1.0 TSI Sport 2017 · 145.000 km · Siyah 5.320.000 ₺ | 2017 | 145.000 km | Siyah | 5.320.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| Audi Q23.0 d Executive | 2021 Audi Q2 Executive — Ekspertiz Raporlu Audi Q2 3.0 d Executive Ekspertizli2021 · 74.500 km · Bej 4.880.000 ₺ | 2021 | 74.500 km | Bej | 4.880.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Land Rover Defender1.6 LPG Comfort | 2015 Land Rover Defender Comfort — Az Yakan Land Rover Defender 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2015 · 174.000 km · Mavi 3.890.000 ₺ | 2015 | 174.000 km | Mavi | 3.890.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Citroën C5 Aircross2.0 PHEV Premium | 2024 Citroën C5 Aircross Premium — Değişensiz Citroën C5 Aircross 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2024 · 33.500 km · Mavi 2.840.000 ₺ | 2024 | 33.500 km | Mavi | 2.840.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Volkswagen Amarok2.5 Hybrid Urban | 2017 Volkswagen Amarok Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Amarok 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2017 · 164.000 km · Gümüş 8.670.000 ₺ | 2017 | 164.000 km | Gümüş | 8.670.000 ₺ | MardinMazıdağı | ||
| Renault Austral2.0 PHEV Executive | 2017 Renault Austral Executive — Tramer Kaydı Düşük Renault Austral 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2017 · 101.000 km · Turuncu 4.010.000 ₺ | 2017 | 101.000 km | Turuncu | 4.010.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Volvo XC902.5 Hybrid Design | 2016 Volvo XC90 Design — Garaj Aracı Volvo XC90 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2016 · 146.000 km · Turuncu 8.460.000 ₺ | 2016 | 146.000 km | Turuncu | 8.460.000 ₺ | MardinKızıltepe | ||
| Cupra Ateca2.5 Hybrid Executive | 2016 Cupra Ateca Executive — Garaj Aracı Cupra Ateca 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2016 · 158.500 km · Lacivert 1.920.000 ₺ | 2016 | 158.500 km | Lacivert | 1.920.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
Mardin Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Mardin genelinde şu anda 13 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 8.670.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 5.310.000 ₺. En çok ilan Derik (3), Kızıltepe (3) ve Nusaybin (2) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Renault (2), Volkswagen (2) ve Audi (1). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %92.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Mardin Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Mardin arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı Derik ilçesinde (3 ilan). Ardından Kızıltepe (3) ve Nusaybin (2) geliyor.
Mardin arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Renault (2), Volkswagen (2), Audi (1) ve Citroën (1) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Mardin arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 13 ilana göre Mardin arazi, suv & pickup fiyatları 1.200.000 ₺ ile 8.670.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 5.369.231 ₺.
Mardin arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.












