
Eskişehir Arazi, SUV & Pickup İlanları
23 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Citroën C3 Aircross1.5 e-Hybrid Titanium | 2019 Citroën C3 Aircross Titanium — Tramer Kaydı Düşük Citroën C3 Aircross 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2019 · 70.500 km · Bordo 2.090.000 ₺ | 2019 | 70.500 km | Bordo | 2.090.000 ₺ | EskişehirÇifteler | ||
| KGM (SsangYong) Rexton1.5 dCi Prestige | 2011 KGM (SsangYong) Rexton Prestige — Masrafsız KGM (SsangYong) Rexton 1.5 dCi Prestige Takasa Uygun2011 · 289.000 km · Bej 2.580.000 ₺ | 2011 | 289.000 km | Bej | 2.580.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| Toyota RAV41.6 Elite | 2013 Toyota RAV4 Elite — İlk Elden Toyota RAV4 1.6 Elite Takasa Uygun2013 · 158.000 km · Siyah 2.000.000 ₺ | 2013 | 158.000 km | Siyah | 2.000.000 ₺ | EskişehirTepebaşı | ||
| Peugeot 30081.8 Hybrid Executive | 2025 Peugeot 3008 Executive — Masrafsız Peugeot 3008 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2025 · 19.500 km · Kırmızı 1.950.000 ₺ | 2025 | 19.500 km | Kırmızı | 1.950.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| Mercedes-Benz EQA2.5 Hybrid Sport | 2012 Mercedes-Benz EQA Sport — Az Yakan Mercedes-Benz EQA 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2012 · 186.500 km · Sarı 8.420.000 ₺ | 2012 | 186.500 km | Sarı | 8.420.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
| Suzuki S-Cross1.8 Hybrid Design | 2014 Suzuki S-Cross Design — Garaj Aracı Suzuki S-Cross 1.8 Hybrid Design 2014 · 189.000 km · Gümüş 3.330.000 ₺ | 2014 | 189.000 km | Gümüş | 3.330.000 ₺ | EskişehirSivrihisar | ||
| Suzuki Jimny1.6 LPG Executive | 2020 Suzuki Jimny Executive — Garaj Aracı Suzuki Jimny 1.6 LPG Executive 2020 · 97.500 km · Turuncu 3.050.000 ₺ | 2020 | 97.500 km | Turuncu | 3.050.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| BYD Atto 31.2 PureTech Prestige | 2021 BYD Atto 3 Prestige — Masrafsız BYD Atto 3 1.2 PureTech Prestige Ekspertizli2021 · 96.000 km · Siyah 3.610.000 ₺ | 2021 | 96.000 km | Siyah | 3.610.000 ₺ | EskişehirSivrihisar | ||
| Land Rover Range Rover1.4 LPG Prestige | 2017 Land Rover Range Rover Prestige — Değişensiz Land Rover Range Rover 1.4 LPG Prestige Ekspertizli2017 · 161.500 km · Gümüş 1.700.000 ₺ | 2017 | 161.500 km | Gümüş | 1.700.000 ₺ | EskişehirTepebaşı | ||
| Mercedes-Benz GLB1.4 LPG Titanium | 2022 Mercedes-Benz GLB Titanium — İlk Elden Mercedes-Benz GLB 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2022 · 61.000 km · Gümüş 1.960.000 ₺ | 2022 | 61.000 km | Gümüş | 1.960.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| Renault Arkana1.5 e-Hybrid Comfort | 2025 Renault Arkana Comfort — Masrafsız Renault Arkana 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2025 · 16.500 km · Turuncu 1.640.000 ₺ | 2025 | 16.500 km | Turuncu | 1.640.000 ₺ | EskişehirTepebaşı | ||
| BMW X33.0 d Design | 2015 BMW X3 Design — Bakımları Yeni BMW X3 3.0 d Design Bireysel2015 · 203.500 km · Mavi 5.260.000 ₺ | 2015 | 203.500 km | Mavi | 5.260.000 ₺ | EskişehirSivrihisar | ||
| Citroën C3 Aircross1.2 PureTech Executive | 2019 Citroën C3 Aircross Executive — Değişensiz Citroën C3 Aircross 1.2 PureTech Executive 2019 · 97.000 km · Yeşil 1.990.000 ₺ | 2019 | 97.000 km | Yeşil | 1.990.000 ₺ | EskişehirÇifteler | ||
| Opel Crossland1.5 e-Hybrid Titanium | 2021 Opel Crossland Titanium — Tramer Kaydı Düşük Opel Crossland 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2021 · 104.000 km · Yeşil 7.320.000 ₺ | 2021 | 104.000 km | Yeşil | 7.320.000 ₺ | EskişehirÇifteler | ||
| Volkswagen T-Roc1.4 LPG Sport | 2013 Volkswagen T-Roc Sport — Ekspertiz Raporlu Volkswagen T-Roc 1.4 LPG Sport Ekspertizli2013 · 167.500 km · Gri 1.680.000 ₺ | 2013 | 167.500 km | Gri | 1.680.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
| Hyundai Kona1.4 TSI Elite | 2014 Hyundai Kona Elite — Az Yakan Hyundai Kona 1.4 TSI Elite Ekspertizli2014 · 120.000 km · Beyaz 1.540.000 ₺ | 2014 | 120.000 km | Beyaz | 1.540.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
| Lexus NX1.6 LPG Elite | 2021 Lexus NX Elite — Değişensiz Lexus NX 1.6 LPG Elite Yeni2021 · 50.500 km · Kırmızı 1.330.000 ₺ | 2021 | 50.500 km | Kırmızı | 1.330.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| MG ZS1.4 LPG Titanium | 2022 MG ZS Titanium — Az Yakan MG ZS 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2022 · 79.500 km · Bej 9.150.000 ₺ | 2022 | 79.500 km | Bej | 9.150.000 ₺ | EskişehirTepebaşı | ||
| Subaru Outback1.2 PureTech Premium | 2019 Subaru Outback Premium — Değişensiz Subaru Outback 1.2 PureTech Premium Takasa Uygun2019 · 66.000 km · Beyaz 5.940.000 ₺ | 2019 | 66.000 km | Beyaz | 5.940.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
| Ford Ranger2.0 PHEV Elite | 2013 Ford Ranger Elite — Bakımları Yeni Ford Ranger 2.0 PHEV Elite Bireysel2013 · 122.000 km · Yeşil 3.360.000 ₺ | 2013 | 122.000 km | Yeşil | 3.360.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| Ford Bronco3.0 d Titanium | 2023 Ford Bronco Titanium — Az Yakan Ford Bronco 3.0 d Titanium Ekspertizli2023 · 46.000 km · Gümüş 5.330.000 ₺ | 2023 | 46.000 km | Gümüş | 5.330.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| Togg T10X2.0 d Design | 2025 Togg T10X Design — İlk Elden Togg T10X 2.0 d Design 2025 · 18.500 km · Kırmızı 3.000.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Kırmızı | 3.000.000 ₺ | EskişehirTepebaşı | ||
| Toyota Land Cruiser1.4 LPG Comfort | 2010 Toyota Land Cruiser Comfort — Değişensiz Toyota Land Cruiser 1.4 LPG Comfort Hızlı Satış2010 · 231.000 km · Kahverengi 1.240.000 ₺ | 2010 | 231.000 km | Kahverengi | 1.240.000 ₺ | EskişehirTepebaşı | ||
Eskişehir Arazi, SUV & Pickup Rehberi
Arazi, SUV & Pickup, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Audi, BMW, BYD ve Chery gibi seçeneklere ayrılır. Arazi, SUV & Pickup alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki arazi, suv & pickup ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Otomobil, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni arazi, suv & pickup ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Eskişehir genelinde şu anda 23 arazi, suv & pickup ilanı yayında. Arazi, suv & pickup fiyatları 1.240.000 ₺ ile 9.150.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.580.000 ₺. En çok ilan Tepebaşı (6), Seyitgazi (4) ve Alpu (4) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Citroën (2), Ford (2) ve Mercedes-Benz (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %91.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Eskişehir Arazi, SUV & Pickup İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Eskişehir arazi, suv & pickup ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok arazi, suv & pickup ilanı Tepebaşı ilçesinde (6 ilan). Ardından Seyitgazi (4) ve Alpu (4) geliyor.
Eskişehir arazi, suv & pickup ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Citroën (2), Ford (2), Mercedes-Benz (2) ve Suzuki (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Eskişehir arazi, suv & pickup fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 23 ilana göre Eskişehir arazi, suv & pickup fiyatları 1.240.000 ₺ ile 9.150.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.455.217 ₺.
Eskişehir arazi, suv & pickup ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.






















